Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Prosztata és ondó zacskó eltávolitás után menyi esélye van a férfinak a nemi életre? fórum

Prosztata és ondó zacskó eltávolitás után menyi esélye van a férfinak a nemi életre? (tudásbázis kérdés)


21. Nné Marcsika (válaszként erre: 3. - Jacques)
2013. dec. 5. 07:36
Köszönöm mindanyiótok hozzászolását. Talán egy kis reményt adtatok .Igen az a leg fontosabb hogy meg gyógyuljon. Én mindenképen segítem Őt mert egy csodálatos ember.
20. Regin_a (válaszként erre: 17. - Nné Marcsika)
2013. dec. 4. 15:30

Hogy reményt is írjak, jóbarátnak prosztata eltávolitás volt "csak" és nem rák miatt.

Megmaradt a merevedése, el nem élvezett, de lekonyult helyette


Többet érsz vele ha bátoritólag bánsz vele, mint egy pszihológus. Arra csak költhetnéd a pénzed eredmény nélkül

Remélhetőleg csak pszichés gátlásai lesznek és túljuttok rajta

19. a0c1361e44 (válaszként erre: 17. - Nné Marcsika)
2013. dec. 4. 13:55
A lényeg a gyógyulás!
18. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 17. - Nné Marcsika)
2013. dec. 4. 13:14

sejtettem :(

mielobbi felepulest kivanok!

17. Nné Marcsika (válaszként erre: 4. - 3b1a5ec920)
2013. dec. 4. 10:48
Köszönöm a válaszod. Prosztata rákot diagnosztizáltak. A prosztatát és az ondó zacskot tálitják el sajnos ez már biztos.
16. gribedli*** (válaszként erre: 15. - 3b1a5ec920)
2013. dec. 4. 10:46

Rendszerint elotte szoktak, 10 eves kor elott, pont azert, mert akkor meg nem mutal a hangjuk.


Egyebkent csak azert irtam le, mert ez is bizonyitja, hogy van, akinel megmarad egy minimalis libido(ritka!), csak ne vegyuk egy kalap ala mondjuk egy isterectomia-val, ami egy nonel nem okoz ekkora valtozast. De pl a petefeszek eltavolitasaval mar vonhatunk parhuzamot, na, kb akkora fajsuly...

2013. dec. 4. 10:28

Csak nem mindegy, hogy a kasztraciot a nemi eres elott vagy utan vegzik el. Amennyiben elotte, akkor nem alakul ki a nemi vagy, ha utana, akkor termeketlen. Mar ha mukodik...

J. S. Bach pl. meguszta... sokan viszont nem. :D

2013. dec. 4. 09:41
Megjegyzem, a kasztraltaknak is van orgazmusuk es merevedesuk, annak idejen amikor divat volt gyerekeket kasztralni a hangjuk miatt, hogy kesobb az opera sztarjai lehessenek, rendszerint tolongtak korulottuk a nok es nagyon sok szexben volt reszuk, bar termeketlenek voltak. De ez mindig attol fuggott, hogy mekkora kart okozott a korabeli mutet, volt, aki a nemi eletre kesobb keptelen lett.
13. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Jacques)
2013. dec. 4. 09:37
Ez igaz
12. gribedli*** (válaszként erre: 6. - LeoNóra*)
2013. dec. 4. 09:35

A meh eltavolitasa nem jar hormonalis zavarokkal es nem szunik meg az orgazmusra valo kepesseg.


A prosztata viszont hormonokat is termel ezert fontosabb egy ferfinek a prosztataja mint egy nonek a mehe (miutan mar szult annyi gyereket, amennyit akart)

11. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Nné Marcsika)
2013. dec. 4. 09:32

Egyreszt merevedesi zavarok is lesznek, masreszt, amikor eppen nem is lesz merevedesi zavar, mondjuk 10 alkalombol 4x, azt is meghiusitja a szorongas, hogy csodot mond.


Bocs, fajhatnak a szavaim, de igy van. Ettol fuggetlenul oromet okozhat neki ugyanugy a masik oralis kenyeztetese, amibol lehet is egy merevedes, lenyeg, hogy ne o legyen a kozpontban, hanem a no, igy a ferfinak nincs kenyszererzete.


Egyebkent ha nem is jutnak el a mutetig, akkor is a gyogyszerek, amiket prosztatara irnak fel, meghiusitjak gyakran a merevedest, mert ezen alapulnak: ellazzitjak a penisz izmait. Ami meg jellemzo a gyogyszerek mellett, hogy visszafele sul el, vagyis az egesz ondo nem kifele lovell, hanem a hugyholyagba.


Szoval nem kellemes sem a mutet, sem a "megusztam a mutetet", egyik sem jo, de elkerulhetetlen

10. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 6. - LeoNóra*)
2013. dec. 4. 09:23

a nonek a meheltavolitast konnyebb feldolgoznia, mint a mell/ek eltavolitasat;

mint a noiesseg egyik legfontosabb kulso megnyilvanulasat;

9. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - Jacques)
2013. dec. 4. 09:22
Zavar, de talán nem végleges, nem?
2013. dec. 4. 09:00
Sajnos egy darabig meg annak is orulhet, hogy el es tud pisilni, nemhogy... sok-sok tapintat es megertes!
2013. dec. 4. 08:51

ooo - - - ooo és kék irisz, engedjétek meg, hogy kijavítsalak Titeket: végigolvastam az általam belinkelt cikket, és (többek között) ezeket az információkat találtam benne:


"Az operáció során a daganatos prosztatán kívül eltávolításra kerülnek a kétoldali ondóhólyagok és kismedencei nyirokcsomók"

...

"A műtét után kialakuló merevedési zavar pontos oka egyelőre ismeretlen"

...

2013. dec. 4. 08:45
Mint egy nőnek a méheltávolítás után.
2013. dec. 4. 08:44
Szerintem ez a nemi életet nem befolyásolja, csak a nemzőképességet.
4. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Nné Marcsika)
2013. dec. 4. 08:40

a vagy marad; hogy mennyire tudja feldolgozni a csonkitast; ezt viszont a pszichiater/pszihologus tudja megmondani a beszelgetesek utan, ill. feldolgozni a traumat; tobb honap mindenkeppen;

(a herek eltavolitasara gonoltal? mert az ondo nem zacsko!)

3. Jacques (válaszként erre: 1. - Nné Marcsika)
2013. dec. 4. 07:30
2013. dec. 4. 07:30
Orvos és pszichológus szerintem többet tud mondani, mint itt bárki!:)
2013. dec. 4. 07:25
Prosztata és ondó zacskó eltávolitás után menyi esélye van a férfinak a nemi életre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook