Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Programok szingliknek /is/ fórum

Programok szingliknek /is/ (beszélgetős fórum)


10. hoana
2010. okt. 20. 20:13

Sziasztok!

Péntek este Székesfehérváron csajos buli, ha valakit érdekel lehet csatlakozni.

Az utolsó bulin 12 csaj volt.... elég jól sikerült:)

Mindig van ismeretlen arc és ez a legjobb az egészbe:)))))

Szeretettel várunk ha szeretnéd magad elengedni és egy kicsit kikapcsolnál,szórakoznál és nincs társaságod!!!!!!!!!!!!


Kellemes estét mindenkinek!

9. 7d0950930c (válaszként erre: 8. - Hoana)
2010. máj. 1. 10:15
És dolgozol valahol? Munkahelyen nem tudnál ismerkedni, barátokat szerezni?
8. hoana (válaszként erre: 7. - Crystall)
2010. máj. 1. 08:31

Szia!

A kisfiammal költöztem. Új életet akartam kezdeni.

A neten megismertem egy srácot,úgy gondoltam vele lehetne.... Azért lett Székesfehérvár :)

De sajnos nem jött össze... :(

De a várost szeretem :)

7. Crystall (válaszként erre: 6. - Hoana)
2010. ápr. 30. 22:50
Szia! És teljesen egyedül költöztél ilyen messzire? Megkérdezhetem, hogy miért? Bárcsak én lennék ilyen bátor:)
2010. ápr. 30. 20:46

Köszi a hozzászólásokat!

Én 200km-re költöztem, egy olyan helyre ahol senkit nem ismerek.Még most kezdek embereket megismerni.A barátnőm nagyon messze van tőlem.Lehet,hogy nagyon ráfokuszálok a párokra mert nagyon egyedül érzem magam.Nem vagyok bulizós.Kirándulni, biciklizni én is szeretek csak nagyon nehezen indulok el mert nem ismerem a környéket.De remélem ez idővel megváltozik....

5. Crystall (válaszként erre: 1. - Hoana)
2010. ápr. 30. 16:19
Szia! És miért nem mész barátnökkel? Mégha párkapcsolatban is élnek akkor is lehet csajos este, nem? Nálunk igy müködik én is szingli vagyok:)
2010. ápr. 30. 11:24

a nekem való hely... sziasztok!

Nem olyan rég óta vagyok egyedül még elég friss a dolog, de én régebben sem voltam az a bulizós típus,uh valszeg ezután se leszek az, de pl kirándulni biciklizni abszolút lehet egyedül is:)) és én ezeket kedvelem nagyon és úgyis jön a jó idő, uh hajrááá:))) meg alakformálásnak sem utolsó :))) na meg a barátok, velük is lehet különféle programokat szervezni! Nem vagyok vmi összeszedett nézzétek el nekem, de próbálkozom :D

Szép napot

2010. ápr. 30. 09:20
amikor még szingli voltam, sosem figyeltem a párokat... a nagy csomó pár mellett még több a facér ember! Figyeld meg!
2. 7d0950930c (válaszként erre: 1. - Hoana)
2010. ápr. 30. 09:00

Ne feszélyezzen, mert ez egy ördögi kör. Ha nem jársz társaságba, esélyed sincs majd valaha nem egyedül lenni, illetve ha jársz is, de közben feszengsz, az senki számára nem vonzó, látszik rajtad a görcs. És görcsös emberekkel senki sem szeretne (szinte semmilyen jellegű) kapcsolatot kialakítani.

Egyébként én is a te csónakodban evezek, és nem rég jöttem rá, hogy az, hogy ki se mozdulok, vagy frusztrálok, feszengek, egy szikrát se segít rajtam. Most igyekszem egy kis önbizalmat önteni magamba és máshogy csinálni....remélem, menni fog. És neked is :)

2010. ápr. 30. 08:17

Sziasztok!


Az egyedülállóknak nem olyan könnyű programokat találni/szerintem/.Ha ilyen gondokkal küzdötök írjatok.


Mehetnék szórakozni,de engem feszélyez,hogy mindenki párba van csak én vagyok egyedül.

Te ezt,hogy éled meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook