Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Programajánló Budapesten - Gyerekkel vagyok fórum

Programajánló Budapesten - Gyerekkel vagyok (beszélgetős fórum)


2013. okt. 7. 15:27
Csak én nyomom?
2013. okt. 7. 15:27
Europark-Határút--mély vizi merülés-interaktív program-ingyenes! Előre történő bejelentkezés szükséges!
2013. okt. 1. 20:14
Október 2-6 között az állatkert ingyenes 14 éves korig (plusz 5-én a pedagógusigazolvánnyal felnöttnek is)!
2013. szept. 22. 10:56
2013. szept. 22. 10:55
2013. szept. 22. 10:40

Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha lenne egy olyan fórum, ahol a fővárosi aktuális programokat gyűjtenénk egy helyre, különös figyelemmel a gyerekekre!

Ezen a hétvégén rengeteg programot tartogatott a város, bőven lehetett közülük válogatni! Szerintem nagyon sokan nem tudták, hogy a Nemzeti Színházban nyílt nap volt. Aki ott volt, és megnézte pl. a gyerekeknek szóló rendkívül színvonalas ingyenes előadásokat, egy örök élménnyel távozott. Főleg ha egyébként a hétköznapokon nem engedheti meg magának. De sorolhatnám még...


Hétfőn azaz holnap, 23-án a vidámparkba lehet bemenni 1500 forintért. Igaz ez nem érvényes minden játékra, de sokaknak talán először és utoljára adatik meg a lehetőség!


Ilyenekre gondoltam. Ha tudtok jó programokat, akkor szerintem sokan szívesen olvasnák, hiszen nem lehetünk mindenben a legtájékozottabbak, vagy nincs időnk keresgélni, de sokszor szívesen vennénk részt hasonló eseményeken!


Szóval programajánlóra fel, és mindenkinek jó szórakozást, kellemes kikapcsolódást! :))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook