Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Program a gyerekekkel fórum

Program a gyerekekkel (beszélgetős fórum)


2010. jan. 28. 19:49
nalunk is baj van a bezartsagga.de mi tobben vagyunk es megoszlik .mamaval beszelget enekel,a papaval legozik apaval rajzol mi setalunk fozunk :o pucolja a hagymat kozben beszelgetunk,en olvasom az esti meset.nekem nem sok turelmem van sajnos sokaig jatszani.mondjuk nem is tudtam hogy van tarsas jatek 3-4 eves gyerekeknek
2010. jan. 27. 09:22

Na igen, ráadásul mostanában nagyon nem bírok a fiúkkal, egyszerűen tanácstalan vagyok!

Úgy látszik most még ez a 2és fél év is sok köztük, nem tudom egyszerre lekötni őket, ha Levivel játszom, akkor Dominik nyafog és vonja el a kicsi figyelmét, ha Dominikkal szeretnék foglalkozni, akkor Levi rombol, tör, zúz, rosszalkodik és nem tudok olyan játékot kitalálni ami mindkettőt leköti!:(Sokszor veszekedésbe, kiabálásba megy át a dolog és dominik már lassan be sem engedi Levit a szobájába, de nem tudom kizárni(nem is akarom), mert egyedül vagyok velük itthon délután és akkor nincs ki foglalkozzon vele!:(

Segítség!:)

3. Grepike (válaszként erre: 2. - Mamika2)
2010. jan. 26. 22:48
Én is ezért írtam ki a fórumot.. de úgy látszik, rajtunk kívül mindenki jól tűri a bezártságot! :)
2010. jan. 26. 21:10
Legozni szoktunk, mesekönyvet olvasni/nézegetni, mondókázni, Halász Judit-ra táncolni, rajzolni, gyurmázni, autópályával játszunk vagy összeépítjük a favonat pályát, mikor mihez van kedvünk, de már uncsi mind, jó lenne ötleteket kapni másoktól!:)
2010. jan. 26. 15:32
Kíváncsi lennék, ki mit szokott csinálni a gyerkőccel/gyerkőcökkel a nap folyamán. Mivel töltitek az időtöket, mit és mivel játszotok...stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook