Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Progi amivel fel lehet venni pl egy rádióműsort a netről fórum

Progi amivel fel lehet venni pl egy rádióműsort a netről (beszélgetős fórum)


5. access (válaszként erre: 4. - Tomka1)
2011. szept. 16. 11:44
Nem kell külön azzal foglalkoznod :) Ha megnyitottad a programot, ott van beállítás, abban a mentési típust be lehet állítani, vagyis a formátumot. Ez MP3 alapban, a mentés helyét is meg tudod határozni neki :) Egyszerűen kiválasztod amit fel szeretnél venni, majd leállítás és kész is :) A mentés automatikus. Amit beállítasz neki formátumot és helyet, az lesz. Ott is fogod megtalálni :)
2011. szept. 13. 19:35

Sziasztok köszike! Letöltöttem ezt a Rarma radio-t meg is találtam azt a rádióadót amiről felszeretnék venni. Megnyomtam a felvétel gombot de utána hogy kell elmenteni amit felvettem? Sehol nem találom :(


Köszi

2011. szept. 13. 18:13
Rarma Radio
2011. szept. 13. 18:11
Stationripper esetleg? Vagy van egy ingyenes lejátszó (AIMP) én azzal is szoktam
2011. szept. 13. 18:10

Sziasztok!


Tudtok olyan számítógépes programot ajánlani amivel pl. egy online netes rádió egyik műsorát felvehetném? Próbálkoztam a nero wave editor-ral de nem vesz fel semmit :( vagyis elindul a felvétel de mikor leakarom játszani nincs rajta semmi. Ráadásul wav-ba lehet csak elmenteni nem mp3-ba. Aztán van a windows-nak egy saját hangrögzítője de azzal csak 1 percet lehet felvenni. Holnap lenne egy műsor reggel amit felszeretnék venni. A legegyszerűbb a magnóval való felvétel lenne de az sajnos nincs :(


Előre is köszi!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook