Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron krém-Women's cream fórum

Progeszteron krém-Women's cream (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
772. eduarda (válaszként erre: 770. - Miklosi3)
2014. okt. 19. 21:01
Magnézium szinted milyen??
771. eduarda
2014. okt. 19. 21:00
Barátcserje kapszula rendezhet hormonokat(de árthat is)nekem Fsh-át emelte sajnos.Kikell tapasztalnotok ,próbálnatok ami van a kínálatban,mert mindenkire másképp hatnak ezek a szerek.
2014. okt. 19. 09:43
Sziasztok! Én is hasonló gonddal küzdök. Sajnos valamilyen oknál fogva az ösztrogénszintem magasabb a progeszteronszintemnél-rendszertelen vérzések, vérzéskimaradások, majd 3 hónap vérzés kimaradás után nem akart elállni a vérzésem, méhkaparást végeztek, majd szövettan hozta ki a hyperplasia glanduaris endometrii-t. Az orvosom, azt mondta szedjek Norcolutot, na ezzel meg is jön pontban 28. napra a vérzésem, csupán 9-10 napig tart, de a 3, naptól már alig van vérzés, amúgy 41 éves vagyok. Ez zavar, illetve más jelek, mellfeszülés, izomfájás és egyebek vannak a fáradékonyságomról nem is beszélve. Most egy másik nőgyógyász azt javasolta szedjek Qlarita nevű fogamzásgátlót, mert ebben van annyi progeszteron, de lesz oylan , amikor kimarad a vérzésem, lesz köztes vérzés. Hát ennél a NOrcolut is jobb. Ja, az eredeti orvosom azt mondta, hogy hát ha nem változik semmi, akkor újabb méhkaparás, majd méheltávolítás. Na, ezt ne. Biztos van, valami más mód, progeszteronkrém, bármi, ami hatásos. evila80@citromail-ra hiába írtam, már nem élő e-mail cím. Többen írták, hogy amerikai honalpról rendeltek krémet. Vagy barátcserjetea jó?
2014. okt. 15. 11:44

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Endomeriózisom és IR-em is van, de gyógyszert nem szedek. Csak glutén-tej és cukormentes diéta, sport, vitaminok. Sokat gondolkodtam, hogy kipróbáljam-e a progikrémet, de továbbra sem tudom, fenntartásaim vannak. Nekem ugyanis magas a progeszteronom. Volt 60,70 is a 22. napon, a 23.-on pedig az ösztrogént is megnézettem:

ösztrogén: 692,0 pmol/L

progeszteron: 37,5 nmol/L

Általában 30-35 napos ciklusaim vannak, a 19. nap környékén elkezdek barnázni, kb 5 napig tart. Van valami, amit a krémen kívül ajánlotok?

768. horakulum (válaszként erre: 764. - Eduarda)
2014. okt. 15. 10:38

Köszi a véleményedet!


Nem, nincsen 3. napi vérvétel. Ennyire nem térképeztek fel, és ezt sem orvos kérvényezte, hanem én... (No comment.)


Szóval, az jó hír lenne...


Feltételezem, hogy egy glutén és tejmentes diétával és rendszeres mozgással, IR étkezéssel a testem regenerálódna...


Nem kis projekt...


Vagy egy kis prog. krém...még pluszban.

767. ramocska (válaszként erre: 766. - Annuska00)
2014. okt. 11. 00:12

Szia, engem èrdekel, írtam privàtban!

Köszönöm!

2014. okt. 9. 14:44

Sziasztok!


Van 2 doboz bontatlan krémem.2016-ig jók.

Ha érdekel valakit priviben megbeszéljük a többit


A.

765. Doróka (válaszként erre: 758. - Kingxike2014)
2014. okt. 9. 14:27
Szia kingxike2014! Engem érdekelne a krém, írtam privátban.
764. eduarda (válaszként erre: 762. - Horakulum)
2014. okt. 9. 13:29
Nincs 3 napi vérvételed is ???
763. eduarda (válaszként erre: 762. - Horakulum)
2014. okt. 9. 13:28

Szia !

A 12 napi vérvétel itt nem mérvadó,de amúgy jó.

A 21 napid(ha 28 napos a ciklusod akkor értékelhető)

átváltva,nem éri el Dr Lee eredményét.Ösztrogén dominánsnak én nem mondanám,progi lehetne kicsit több.

2014. okt. 8. 12:03

Sziasztok!


Nem nagyon írtam ide még, de tag vagyok régóta, és olvaslak Benneteket.


Tanácsotokat szeretném kérni ösztro/prog arány érték kérdésében, van már annyi rálátásotok, hogy ezt tudjátok?


Most van egy 21. napi vérvételi eredményem, ami a következő:


Ösztradiol: 220,0 pmol/l

Progesteron: 20,9 nmol/l


Többi hormon OK, tartományok is megadva.


Dr. Lee asszem valami 1:200arányt emleget. Nem tudom, itt át kellene talán váltani a mértékegységet, hogy arányos legyen?


Nődoki szerint OK, de ő nem endos doki. Endos doki csak nov. 17-én fogad.


Csak annyit szeretnék tudni, hogy van-e esetembn ez alapján a vérvétel alapján prog. hiány, ill. ösztrog. túlsúly, vagy nincsen.



Egy korábbi - fél évvel ezelőtti ciklus esetén - 12. napi vérvétel eredménye:


Ösztradiol: 551,4,0 pmol/l

Progesteron: 2,5 nmol/l


Megköszönöm, ha véleményezitek.


Ha hormonálisan minden OK, akkor az IR okozza a vérzéses panaszaimat.

761. eduarda (válaszként erre: 760. - 1adc4677c5)
2014. okt. 7. 11:58
Nekem még kenéskor megjön ,ha a 13 dpo-on tartok,nem tolja ki a ciklusomat.
2014. okt. 7. 07:00
Az tényleg úgy van hogy ha abbahagyom a progi krém kenését akkor meg fog jönni? Ma este kell utoljára kennem, de már tegnap volt egy kis vérzés.
759. kingxike2014 (válaszként erre: 758. - Kingxike2014)
2014. okt. 6. 15:49
Átvehető Budapesten
2014. okt. 6. 15:46
Sziasztok van eladó womens creamem!Lejár 2016
2014. szept. 25. 17:23
sziasztok, most találtam rátok, ma rendeltem meg a womens creamet, 31 napos ciklusnál mikor érdemes elkezdeni, mindenképp meg kell vele várni az ovulációt ugye? gondolom ugyanúgy működik mint az utrogestan.
756. viki-cica (válaszként erre: 755. - Zakkantcsajszi)
2014. szept. 25. 11:06
A progeszteronszintemet is nézték, az is jó volt, de még inkább meggyőző számomra az, hogy a csokiciszta 1 hónap után eltűnt a petefészkemből (amire azt mondták, meg kell műttetni) és a 2. hónapban érezhetően távozott a menstruáció során az endometriózisra jellemző megvastagodott endometrium. De én nem csak ezt a krémet kentem, biztos az is számít.
755. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 753. - Viki-cica)
2014. szept. 24. 16:51
Miből tudod h bevált?Nézettél azóta hormont?csak kíváncsi vagyok mert nekem semmit nem javított rajta fél év alatt.
2014. szept. 23. 23:55

A Woman's krém elkelt.

Jó babavárást, hormonegyensúlyt :)

753. viki-cica (válaszként erre: 747. - Agave87)
2014. szept. 23. 10:43
Az én dokim a Women's creamet ajánlotta, nekem bevált (endometriózisra és ösztrogén-progeszteron egyensúly visszaállítására, de a peteérésem még nem 100-as). Én a 9. naptól kenem csak este, és a 12. naptól 26.-ig (még aznap is) reggel és este, egy nyomásnyit elosztva, belső combra (és ami a kezemen marad, azt még az alhasra/mellekre megpróbálom rákenni).
752. abeni (válaszként erre: 746. - Tavaszi tőzike)
2014. szept. 20. 10:56

Neked is csak ugyanazt tudom írni.Keress fel egy szakértőt!!!

Az adagolás függ attól, hogy milyen a véreredményed.

751. abeni (válaszként erre: 747. - Agave87)
2014. szept. 20. 10:54

Szia!


Én azt tanácsolom, hogy egy szakértőt keress fel és majd ő megmondja, hogy mikortól és mennyit kenj.

Ha már kiadsz érte ennyi pénzt, akkor legalább jól is használd!

2014. szept. 18. 11:35
Sziasztok! Olyan problémám van hogy nincs peteérésem, PCO-m van. Szerintetek erre jó lehet a progeszteron krém? Most fejezem be a 3. Clostilbegyt-es kúrát, ezt a krémet attól elkezdhetném használni?
749. agave87
2014. szept. 16. 21:44

iherb.com


de én még soha nem rendeltem innen, na meg még egyáltalám nem. Várom, hogy hátha válaszol valaki a kérdésemre.

2014. szept. 16. 20:21
Netről is lehet rendelni kórházban muatatta egy lány, kb 2000 ftra jön ki Amerikából csak a honlapot nem találom. Ha valaki tudja melyik írja meg köszi
747. agave87
2014. szept. 15. 18:05

Én csak most találtam rá erre a fórumra, de örülök, hogy van ilyem is, és nem is rövid, tehát vissza fogom olvasni a tapasztalatokat, hátha másnak is hasonló a problémája mint nekem.

Én is kipróbáltam már pár dolgot, de progi pótlásra van szükségem. Nem szedek szintetikusat, mert doki nem mondta, de nagyon hosszúak a ciklusaim azt szeretném rövidíteni.

Már csak azt kell kitalálnom melyik fajtát vegyem meg, mert nagyon sok fajta található a neten.

Adagolás úgy jó, ha a ciklus 10-26-ig napjáig napi 2x kenem? Mert így láttam a legtöbb embernél. Vagy csak a 14-től?

2014. szept. 12. 21:28

Sziasztok! Örülnék, ha megírnátok, hogy hogyan alkalmaztátok a Women's krémet: a ciklus mely napjain és milyen dózisban az ösztrogén-progeszteron arány javítására. Ill. hogy változik az adagolása teherbeesés esetén?

Ha tudjátok, légy szíves írjátok meg, hogy egy pumpálásnyi adag mennyi hatóanyagot tartalmaz! (Gondolom a csomagoláson vagy a tájékoztatóban szerepel.) Köszönöm a segítségetek!

2014. szept. 11. 14:35

Sziasztok!


Eladó egy darab Women’s krém, 2015.02-es lejárattal.

Nekünk bevált, az eredmény a járókában gőgicsél : )

Ár: 7.000 huf.

Átvehető: Budapesten.


foldeske@gmail.com

2014. aug. 30. 14:16

Sziasztok!


A két Women's Cream elkelt időközben!


Remélem minden krémhasználónak jó tapasztalata lesz vele :)

2014. aug. 21. 23:38

Én barnázásra kezdtem el használni a womens krémet másfél, két évvel ezelőtt, illetve mert babát terveztünk, és már majdnem egy éve nem sikerült, azért gondoltam, hogy esetleg egy kis rásegítésnek nem lenne rossz. Három hónapig használtam azt hiszem először, hónapról hónapra csökkent a mensi előtti barnázós napok száma. Aztán 1-2 hónap után megint kezdtem használni, közben pedig összejött 1 év után a babánk :)

Ebből a szempontból rossz tapasztalatom nem volt vele :)


MEGMARADT viszont KÉT teljesen BONTATLAN dobozzal, 2014. decemberi lejáratú.

6000 Ft/doboz áron, postázással együtt szívesen továbbadnám.


Nekem egyébként 6 hónap folyamatos használatot javasoltak, hogy annyi idő alatt kezdi el kifejteni a hatását, illetve ha kiderül terhesség időközben, akkor a 14. hétig tovább használni. Nekem végül utrot írt fel a dokim, úgyhogy azért is maradt meg 2 doboz, gondoltam nem keverem a dolgokat inkább :)

Na meg először nem volt türelmem, csak 3 hónapig a kenegetéshez...

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook