Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron krém-Women's cream fórum

Progeszteron krém-Women's cream (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
742. K Mariann (válaszként erre: 739. - Zakkantcsajszi)
2014. aug. 15. 22:00

de amúgy ez a durva a womens-ben,hogy oké hogy lehet én nem voltam kitartó és 3honap után leálltam -meg mondjuk nekem ennyit is javasoltak-de itt vagy pl te Zakkantcsajszi és félév után nem lett jobb...tehát....na mindegy!nem tudom :S

viszont olvass utána a mióma diétának,lehet hogy nekred segítené a mióma elmúlását,ha picit szigorúan diétáznál és próbálj mozogni női jóga ilyesmi.

2014. aug. 15. 21:57

O-O most látom Eliva,hogy nem megy el a mail a megadott címedre?!

megtennéd hogy itt priviben megírná1d nekem a krém nevét és hogy hogyan kell használni,honnan érdemes rendelni stb?

nagyon megköszönném:)))

740. K Mariann (válaszként erre: 736. - Evila)
2014. aug. 15. 21:54

írtam neked mailt :) köszi előre is!

amúgy...nekem endometriózisom van,és jo lenne a progimat emelni,ösztradiolt csökkenteni,de amúgy szerintem nem gáz az ösztradiol szintem annyira,de nem a Dr Lee szerinti 1:200-hoz az tuti!

2014. aug. 15. 16:45
Én fél évig használtam miómára nagyon bíztam benne,de fél év alatt még nőtt is a miómám ahelyett h kisebb lett volna,úgy látszik mindenkinek más.
738. last
2014. aug. 14. 10:45

Csak a tapasztalatomat szeretném leírni a krémről:

IMÁDOM!

Nálam kevés szkeptikusabb ember van,de mégis megvettem és elkezdtem használni mert megőrjítettek a cisztáim és az össze-vissza jelentkező menszeszem.

Az első vérzés amit okozott,valami iszonyatosan fájdalmas volt és "fura."

De teltek a hónapok és 2-3 után már napra pontosan megjött.

Ééééssss,összejött a baby akire annyira vártunk.Most vagyok a 7.hét környékén.

Szóval,csak ajánlani tudom mindenkinek!

737. Boccci (válaszként erre: 736. - Evila)
2014. aug. 12. 16:50

Szia!


Rendben, értem.

736. Evila (válaszként erre: 735. - Boccci)
2014. aug. 12. 16:34

Szia!

Ez itt nem a reklám helye ezért sem szeretnék termékneveket írni.

Szívesen segítek ha írsz az evila80@citromail.hu email címre!

735. Boccci (válaszként erre: 734. - Evila)
2014. aug. 11. 20:35

Szia!


Megkérdezhetem, hogy melyik amerikai progikrémet használod? Ha itt nem szeretnéd kiírni esetleg, akkor priviben. Köszönöm.

734. Evila (válaszként erre: 732. - K Mariann)
2014. aug. 11. 17:00

Csodálatos tapasztalatokról tudok beszámolni az általam használt progi olaj,- és krémekről, melyeket az USA-ból szereztem be. Nálam az elvártakon felül teljesített. Pár hónap alatt minden gondom,-bajom megoldotta. Nagyszerűen érzem magam.

Csak a tiszta forrásból eredő, tiszta,- adalékmentes krémet keresd!

Az un.reverz tüneteknek, melyet termék okoz, örülni kell, mert ez mutatja, hogy oda tudtunk hatni a problémás területen és várható a megoldás.

Kívánom, hogy tapasztaljátok Ti is a progeszteronpótlás pozitív előnyeit!

2014. aug. 11. 16:21
egyébként biztos nincs hozzá köze,de mikor elkezdtem a krémet kenni,semmi bajom nem volt,már ami a mensit illeti,viszont az első hónaptól kezdve iszonyú görcseim voltak,4 honap után olvastam utána,és endometriózist diagnosztizáltak...persze ez gondolom az ösztrogén túlsúlynak is köszönhető?!
2014. aug. 11. 16:19

a külföldről rendelt pro-gest és nat pro krémről van valakinek jófajta tapasztalata?abban elvileg tényleg progi van,nem úgy mint a womens-ben

és az a röhej,hogy hazánkban nincs külön progi készítmény,max az az U-betűvel kezdődő tabi,nem is jut most az eszembe... :(

2014. aug. 11. 16:17

már elkelt.

látom nagyon kelendő,nekem a barnázáson kivül nem volt jó semmire...3 honapig használtam,most voltam vérvételen ellenőrizni,a progim alacsonyabb lett,az ösztradiolom magasabb...

biztos nem vagyok elég kitartó és nem kenem x évig :S

elnézést,hogy ilyen negatív voltam,picit a pénzügyi hasznot látom ezekből a csodaszerekből...

730. Dollcsi (válaszként erre: 727. - K Mariann)
2014. aug. 7. 14:13

Kedves K Mariann,


ha megvan meg a womens cream es a baratcserje, mindketto erdekelne. kerlek irj privatot es azt hogy a cream mikor jar le. koszi! Dollcsi

2014. aug. 6. 16:36

igaz ,én nem a krémet használtam, hanem a Wild jam kapszulát, hormoningadozásra,változókorban,de nekem nem jött be ez sem...:(


először megjött rendesen 30 napra, majd egy hónapban 3x, azaz, kéthetente,most meg már 5 hete késik....:((

46 vagyok amúgy....

728. alois01 (válaszként erre: 726. - K Mariann)
2014. aug. 6. 10:46

Szia!


Köszi! Élek a lehetőséggel. :) Megírod privát, hol, mikor, hogyan oldjuk meg? Köszi!

727. K Mariann (válaszként erre: 710. - Verita5)
2014. aug. 5. 13:52
hát elmondanám,hogy nekem sem jött be a womens cream,még rosszabb lett tőle a véreredményem....pfff
726. K Mariann (válaszként erre: 647. - Alois01)
2014. aug. 5. 13:50

Szia,


MOst olvastam a bejegyzésed,nekem van egy bontlatlan barátcserjém,eladó!

MÉg jövőre is jó:Hormon Harmony 100 db 800 mg-os tabletták.

Ha érdekel oda adom 3500Ft-ért,ez jóval a bolti ár alatt van.

Én már nem akarok még 100-at beszedni,fel sem bontottam a dobozt!

Üdv,

M.

725. Boccci (válaszként erre: 724. - Alois01)
2014. júl. 22. 14:25
Megértelek :-/ Bár ha szedted a Maca-t is, szerintem sanszosabb, hogy az kavart be inkább (vagy jobban) mert ezt több embertől is hallottam. Volt olyan, akinek az 1-es tsh-ját felvitte 8-ra. Azt nem lehet tudni mi lett volna pár hónap múlva, nem mindig éri meg kockáztatni. Én is megijedtem volna. Én jelenleg kenem a krémet, aztán majd meglátjuk...
724. alois01 (válaszként erre: 723. - Boccci)
2014. júl. 22. 11:19

Februártól kentem a krémet, majd márciustól én is elkezdtem a Maca port és a barátcserjét is. Minden hónapban nézettem TSH, T4, T3, Anti-TPO értékeket, de a TSH pl. 0,8-8 között minden egyes vérvételkor más volt! Hol iszonyú alacsony hol pedig az egekig ugrott. Elmentem endokrinológushoz (immár sokadjára), aki leállított mindenről és egyszerűen csak a pajzsmirigy gyógyszerem adagját emelte meg. Amúgy emellett kiderült, hogy IR is van, amire kaptam Meforalt. A doki szerint ez a kettő 2-3 hónapon belül stabilizálja az értékeim, de ezt majd akkor meglátjuk.


Ami pedig a krém és a Maca elsődleges kedvezőtlen hatásait jelenti, hm..inkább leálltam, mert nem kockáztattam tovább. Ez a pár hónap elég volt.

723. Boccci (válaszként erre: 722. - Alois01)
2014. júl. 21. 17:36

Miben nyilvánult meg, hogy összezavarta a pajzsmirigyed?


Hány hónapig kented egyébként? Azt mondják, hogy az első néhány hónapban okozhat kedvezőtlen dolgokat is, ami később rendeződik. Én most a Maca-t szeretném kipróbálni de arra ugyanezt mondják. Először alaposan összezavarja a dolgokat, mielőtt rendet tesz.

722. alois01 (válaszként erre: 721. - Sztaren)
2014. júl. 21. 17:07
Nem, nekem vérvételnél derült ki, mivel nem jön a baba jó ideje. Akkor csináltattam egy hormonpanelt és ott kijött, hogy a progeszteron szintem a béka feneke alatt van. 0,64 nmol/L volt, aztán a következő hónapban, immár a krémet is használva 0,91 nmol/L, és végül eljutottam a 27,9-ig. De sajnos a pajzsmirigyem totál bezavarta, így abba is hagytam,mert csak több bajt okozott, mint amennyit segített. Szóval csak módjával és rendszeres vérvétel mellett tanácsos használni.
721. sztaren (válaszként erre: 718. - Alois01)
2014. júl. 18. 18:36
Neked miben mutatkozott meg az alacsony progeszteron szint? Te is barnáztál?
2014. júl. 17. 14:50

Sziasztok,


Én használtam a women's cream-et mert ciklus közben volt párszor barnázásom....

3 hónapig használtam,1 hónap után elmúlt a barnázás,erre ajánlani tudom.

TSH-m is ingadozó,az továbbra is ingadozik,bár a womens cream nem is arra való...

Amúgy mivel 3 hónapja tünetmentes vagyok:


ELADNÉK EGY BONTATLAN women's cream-et,ami nem járt le,csak már nem tervezem elhasználni.

Pesten átvehető és bolti ár alatt:8900Ft-ért meg is válnék tőle.

719. Boccci (válaszként erre: 713. - Zsófiii)
2014. júl. 14. 12:18
Zsófi, írtam privit.
718. alois01 (válaszként erre: 717. - Sztaren)
2014. júl. 14. 12:18
Hónapokig kentem én is, mert iszonyú alacsony volt a progeszteron szintem. De nem sokat ért. Elkezdtem helyette szedni a barátcserje kapszulát, illetve a maca port. Amellett, hogy a progi szintem emelkedett, egyéb problémám is kezd megoldódni hála ennek a két utóbbi terméknek. És mellesleg a women's krém, amit én is használtam, elég drága de nem annyira hatásos. Legalábbis nekem.
717. sztaren
2014. júl. 13. 17:55
Sziasztok! Én már 2 hónapja használom a women's cream-et,de nekem eddig még nem használt. Ovuláció után kezdem kenni, reggel 1 - este 2 adagot 14 napon keresztül. A barnázás ugyanúgy megvan, úgyhogy nálam nem pótolja a progeszteront, pedig már az orvosok kimutatták, hogy minden rendben van velem, egyedül a progi alacsony. Kezdek kételkedni a krémben. Magamra kenek több tízezer forintot feleslegesen :(
716. Boccci (válaszként erre: 714. - Beuss79)
2014. júl. 13. 13:59
Én igyekszem minél több helyre kenni, mellkas, alkar belső oldala, nyak szélső része, lábfej, talp, térdhajlat, kézfej, comb belső oldala.
715. Boccci (válaszként erre: 712. - Vera76)
2014. júl. 13. 13:57
Melyik fajta progikrémtől voltak ilyen problémáid, megkérdezhetem? Nekem PCOS-em van és autoimmun pm alulmködésem és 3 hónapja kenem a Natpro-t. 1-2 hónap múlva megyek vérvételre, akkor majd kiderül, hogy nálam összekutyult e valamit.
714. beuss79
2014. júl. 1. 03:05
Erdeklodnek lányok,hogy melyik testrészre kenitek fel a krémet?hova hatásosabb?
2014. jún. 21. 10:25

Sziasztok!


Van eladó bontatlan Natpro krémem ha valakit érdekel nyugodtan írjon!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook