Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Profikat várok ebben a témában: Magyarország jelenlegi gazdasági és demográfiai helyzete.. Segítsetek!!! fórum

Profikat várok ebben a témában: Magyarország jelenlegi gazdasági és demográfiai helyzete.. Segítsetek!!! (beszélgetős fórum)

2010. nov. 16. 07:08
Lehetséges kedves beírók, hogy ebben a témában kár is profikat várni, inkább azok az emberek, akik idejuttaták hazánkat meg kellene mutatni nekik munkájuk gyümölcsöző eredményét és a valóság eléggé lesujtó, szomorú képet mutat. Az egyszerű lakosság pedig mint mi nekünk kell elszenvednünk ezeket. De azok nem kiváncsiak arra, amit tettek. Készakarva tönkrették országunkat ezzel nagyon sok problémát okozott nekünk említsünk néhány példát, elsősorban munkanélküliséget hozott, ami veszélyezteti a létfentartást, ezért sokan eladósodtak, rengeteg hajléktalan van Magyaroszágon, az éhező gyerekekről nem is beszélve. A kedvezőtlenül alakultak és így bennünket a szakadékba löktek. Azokat, akiket komoly felelősség terhel, az jól érzi magát és fütyül mindenre. Szerintem nem is akarnak körülnézni, mert az ő jólétük a fontos és nem a többieké. Ilyenkor hol a segítség szerintetek sehol. Megítélni kivülről tudnak, de helyesen ésszerűen cselekedni azt már nem és még lehetne folytatni, felsorolni sok mindent, de inkább átadom a szót másoknak is. Üdv.Ágnes
16. Orsova
2010. máj. 6. 19:39
:)
2010. máj. 6. 19:24
Kezdek rájönni, hogy sose fogok érteni a politikához... :DDD
14. Orsova
2010. máj. 6. 19:23

Amúgy az első 2 hozzászólásomban írt kérdések már nem aktuálisak, mindegyikhez írtam már! :)

Köszi a segítséget nektek!

2010. máj. 6. 19:23

Tegnap az frakciók alakulóülése volt:

"Navracsics Tibor felvezető beszédével megkezdődött a Fidesz és a KDNP parlamenti frakciójának alakuló ülése az Országház Felsőházi termében szerda délelőtt, tizenegy óra után."

12. Orsova
2010. máj. 6. 19:22
Én is erről a dátumról hallottam, köszönöm szépen!! :)
2010. máj. 6. 19:21

Nah, ami cikket találtam, annak ez a főmondata (nemtom, hogy hívják ezt pontosan, ez volt a cím alatt, vastagon szedve):

"Ismét sajtónyilvános az Országgyűlés május 14-re tervezett alakuló ülését előkészítő egyeztetés a parlamentbe került pártok frakcióinak képviselői között az Országházban.

2010. máj. 6. 19:19

Várgyá, mégsem...

Mindjárt olvasom.

9. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - Sylvia81)
2010. máj. 6. 19:17

Mert ha igen, az a párt honlapjának fényképei szerint tegnap vóóót...

(Nincs magyar adóm, így nem nézek híradót - lehet, h online mégiscsak kéne...)

2010. máj. 6. 19:16
Igen
2010. máj. 6. 19:14
Mármint az alakulóülésre gondolsz?
2010. máj. 6. 18:52
Mikor alakul meg az új kormány, nem tudja valaki pontosan?
5. Orsova (válaszként erre: 3. - 94c02c5bb5)
2010. máj. 6. 18:26
Köszi, már nézem is..
2010. máj. 6. 18:24

Bárkinek, bármilyen ötlete, infója van az egyes témákhoz, kérem ne fogja vissza magát :)

Nagyon nagy segítség lenne, én már kifogytam az ötletből, kezdek megőrülni ettől az Audittól!


Az egyes pontokhoz 1-2 mondta kell csak!!! Nem kifejtős! Csak 1-1 gondolat, tény..

2010. máj. 6. 18:24
A gazdasági mutatók fixek, ezeket megtalálod a neten, eltérés nem lehet bennük. A másikhoz nem tudok hozzászólni, nem a szakterületem.
2010. máj. 6. 18:23

-Demográfiai helyzet:

-Társadalmi rétegződés változása:

-Változások az életmódban és a kulturális helyzetben:

-Változások a közgondolkodásban:

-Világtendenciák lecsapódásának dinamikája:


Technológiai változások :

-Az infrastruktúra változása:

-Új technológiák beáramlási dinamikája:

-Fogyasztók fogékonysága az új technológiákkal kapcsolatban:

2010. máj. 6. 18:22

A következő kérdésekre kellene sürgősen választ találnom.. Az interneten sajnos sok egymásnak ellentmondó információt találtam..


Egyetemi Audit készítéséhez kellenek a következők, Magyarország helyzetével kapcsolatban!


-A gazdaságpolitika változása:

-A GDP helyzete, változása az elmúlt időszakban, helyi valutában, Ft-ban, és Euró-ban:

-Az infláció változása és jelenlegi helyzete:

-Az adózás változása:

-Jövedelmek változása és jelenlegi helyzete:

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook