Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Profertil-es tapasztalatokra lennék kíváncsi fórum

Profertil-es tapasztalatokra lennék kíváncsi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
21. Bambi8
2017. szept. 18. 12:20
Sziasztok!van itt még vki aki a profertilről tudna tapasztalot írni?
2017. aug. 10. 19:33
Halu van valakinek meg profertir ha igen irjon
19. Hella2017 (válaszként erre: 18. - Hella2017)
2017. jún. 25. 08:35
Már nem aktuális.
2017. jún. 5. 20:52
Sziasztok! Megmaradt 2 doboz profertilem. Kérlek, amennyiben érdekel, privát üzenetben érdeklődj! Köszönöm!
17. Veronka30 (válaszként erre: 16. - 991217)
2017. ápr. 26. 05:34
Mi lett az eredmény?
16. 991217 (válaszként erre: 15. - Pinkyxy)
2017. ápr. 11. 06:06

Szia! En is Leskohoz jarok...ket honapja stimulal clostibegyttel, repeszt ovitrellevel, majd estrofem, utrogestan...a parommal ma megyunk sperma vizsgalatra, nagyon izgulok. Ha jol estem, te a feminale verziot nem szedted, csak a parod igaz?



Szivbol gratulalok!


Venyre olcsobb? Vagy egy az ar?

2017. ápr. 4. 12:16
Szeretnék véleményt írni a profertil- ről, hátha ezzel segíthetek valakinek. 3,5 évig csak vártunk a csodára, én már minden lehetséges vizsgálaton átestem , mikor kiderült a férjemmel van a gond, annak ellenére, hogy van egy 6 éves gyermekünk. Mintha leforráztak volna. Elhatároztuk jelentkezünk lombik programra mivel már 34 vagyok. Mikor megkerestem az orvosomat, ( Leskó Róbert, akinek mai napig is áldom a nevét) mondta, hogy még próbáljuk meg a PROFERTILT. Én vonakodtam, nem hittem benne, de jó legyen. 2,5 hónap után teherbe estem. Mi sem gondoltuk hogy sikerül, és sikerült! Mindenkinek csak ajánlani tudom és bízzatok a csodában! 18 hetes kismami :)
2017. febr. 12. 12:39
Sziasztok! Megmaradt Profertilek érdekelnének, akinek van írjon rám bátran! Köszi
2017. jan. 27. 12:02
Sziasztok! 40 szem Profertilünk megmaradt, 9000ft-ért eladó. Szegeden személyesen is átvehető :)
2016. dec. 2. 14:35
Szia! Ha megvan még a maradék doboz profertiled, én megvenném!
2016. nov. 17. 12:06
Sziasztok van egy egesz doboz bontatlan Profertil-em elado. Lejarat 2017 december. Ara 11000. Irj privit ha erdekel.
2016. márc. 13. 16:10

Sziasztok :)


A párom volt spermavizsgálaton mert nem jött össze a baba nekünk, sajnos Oligozoospermia-át diagnosztizáltak nála :( 8,2 milliót mutattak ki nála :( Majd én is voltam orvosnál és szintén nem lettek jók az eredményeim sárgatesthormon+rendszertelen menstruáció és nem repedt meg a tüszőm szinte soha :(


Kezdett kicsit összeborulni felettünk minden amikor is kiköltöztünk Ausztriába és egy nagyon kedves kis patikus mindig kérdezte ,hogy mikor lesz már babánk meg stb. Mire elpanaszoltam neki hogy mi is a mi problémánk!


Erre ő gyorsan beszaladt a raktárba hátra és előhozott 2 90db-os dobozt egy Profertil Férfi változatot és egy Profertil Female - Női változatot! Esküdött mindenre ami szent hogy ne foglalkozzak semmivel ezt kezdjük el szedni mind a ketten és meglássuk jön a baba!


Hát kicsit hülyén éreztem magam hogy egy patikus fogja majd megoldani amire már az orvos is keresztet vetett de miért is ne :) Mosolyogtam és vettem 1-1 hónapos adagot magamnak és a páromnak is :)


1 hónapnyi adag után a páromat alig tudtam levakarni magamról annyira kívánt és én is őt! De ami a legfurcsább volt hogy a menstruációm pontosan 28 napra jött meg :) Így hát visszamentem és megvettem a 2X 3 havi adagot magunknak!


Tegnap volt a szülinapom :) Rápillantottam a naptárra és mondom hely hóóóóó, mi a tosz eddig tartott Profetil Femina hatása?? Már azon kaptam magam hogy a 35. napja megint nem jött meg:( Elkezdtem puffogni piff-paff-puff majd a férjem kérdi mi van már asszony :D Mondom neki mi van, erre rám néz mosolyog és így szólt :) Csinálj egy tesztet :)Azt hittem fejbe verem , mert megígértem magamnak hogy nem csinálok több tesztet mert az elmúlt 4 év alatt csak sírás volt a vége!


De csak motoszkált a fejemben a dolog így hát sunyiba elmentem vettem egy Clearblue digitális heti pontossággal kimutatható tesztet majd sunyiban megcsináltam és el sem hittem amit látok nem keltett 3 perc és POZITÍV TESZT volt a kezemben 3+ jelzéssel 6 hetes pici babuci csücsül a kis pocimban :) Jött a sírás rívás és reggel kezet csókoltam a patikusnak :)


Hát ez a mi történetünk! Soha nem szabad feladni én azóta is szedem a Profertil Femin-át mert 3 hónapos terhességig ajánlják is :)


Sok sikert mindenkinek! Kuksimanó :-*

9. Kisritu (válaszként erre: 8. - Maszat0222)
2015. júl. 17. 12:40
Koszi. Senkinel nem volt profertiles kura utan missed ab?
8. maszat0222 (válaszként erre: 7. - Kisritu)
2015. júl. 16. 22:13
Nem az is jobb lett :)
7. Kisritu (válaszként erre: 6. - Maszat0222)
2015. júl. 14. 22:36
Szia ertem h.memnyisegre tobb de a minosege nem lett rosszabb?
2015. júl. 14. 20:55
Nekem a párom tavaly szedte 3 dobozzal. 50 % nőtt a spermaszám. Úgy hogy nekünk nem csináltak inszemet hanem egyből lombikunk volt. Az eredmény után a doki mondta hogy ezzel az eredménnyel ő megpróbálná az inszemet pedig előtte esélytelen lett volna. Sajnos még nincs baba. Szeptemberbe lesz a következő lombik vagy inszem még nem tudjuk. De a párom 2 hónapja újra szedi. Nem 2x1 csak 1x1 és így is elég volt! Szerintem megéri :) Hajrá mindenkinek!!!
2015. júl. 4. 11:28
nekunk is ezt mondtak mert páromnak rossz volt a spermakepe.nalatok is a katonakkal van a gond?4.honapja h szedte a profertilt spontan terhes lettem. de 11.heten elveteltem.missed ab.nekem megrendult a bizalmam a profertilben.de vegulis mindegy mert parom azota lelepett...
2015. júl. 3. 11:22
Sziasztok! Sajnos nem lehet természetes úton babánk a párommal, ezért javasolta az orvosom, hogy kezdjünk el a lombik program gondolatával ismerkedni. Mielőtt ilyenbe vágnánk elkezdtem tájékozódni, hogy mivel lehetne az esélyeinket növelni így eljutottam a Fer14-hez, a ProFertil-hez és a Fertilovit-hez. Sajnos egyikről sincs semmilyen tapasztalatom (csak az hogy ezeket lehet itthon kapni). Tudna valaki ebben valamit segíteni? Melyiket válasszam? Van egyáltalán hatása?
2015. jún. 30. 23:12
azota babás vagy es minden oke a terhesseggel??
2015. jún. 30. 08:29
Szia! Párom egy hónapig szedte lombik előtt. Nem volt kötelező, mert jó volt a spermaképe, de még azt is javítani akartuk. Mikor a petesejt leszívás és a spermaadás volt, már 2 hete nem szedte, mégis nagyon jó eredménye lett: 30% gyors, progresszívből 80% lett. Én csak ajánlani tudom.
2015. jún. 29. 22:30
Sziasztok. Márciusban profertiles kúra (4.hónap) utan estem teherbe de május közepén sajnos missed ab lett belőle. Kíváncsi lennék kinek milyen tapasztalatai vannak e nemzőképesség növelővel kapcsolatban?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook