Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Problémás tárgyaink, használati eszközeink fórum

Problémás tárgyaink, használati eszközeink (beszélgetős fórum)


2009. júl. 27. 00:10

Jó régi ez a topik...

Azért ha gumiból egy betétes(a méretek miatt) villanykörte betekerőt terveznél, az elgondolkodtató lehetne.

2008. szept. 22. 09:16
Hatalmas problémát okoz a konzervbontó használata,a piszok jobb kézre lett kitalálva.Én és a családom(1 kivétellel)balkezesek vagyunk ezért úgy nézünk a konzervbontóra mint egy szörnyre akivel néha közös erővel küzdünk meg.
2008. szept. 22. 01:47

Senki többet...?

No! Mindenkinek minden eszköze tökéletes???


...de jó nektek...

2008. szept. 19. 17:17

Olyan már létezik, de nekem is eszembe jutott. :(

Látszik, hogy egy keréken pörög az agyunk. :D

2008. szept. 19. 17:03
Drága Gigucim! Sokat törtem a fejem, mi is lehet az a tárgy aminek a használata nem 1értelmű! Hihetetlen ugyan, de alig jutott v.mi az eszembe. Talán a konnektor védő-azon egy csomót töprengtünk Danival!?!? Ha kijössz megmutatom!!! :o)
2008. szept. 18. 15:22

Egy olyan tárgyat kell terveznem, amivel valamilyen probléma van, vagy nem egyértelmű a használata, esetleg a kitalálásakor nem gondoltak pl. gyerekekre, idősekre, speciális felhasználókra (kerekesszékes, vak, stb).

Szóba jöhet még olyan több tárgy is, amelyek funkcióit egy tárgyba lehetne beilleszteni, vagy egy új termék egy már jól bevált termékcsaládhoz.Nos, bár ez a feladat első ránézésre elég kötetlennek tűnik, szárnyalhat a fantázia, hogy mi nagyszerűt találjon föl az ember, de ugyanakkor elég nehéz is, mivel nem mozgok otthonosan az élet minden területén. Abban reménykedem, hogy hátha ti olyan területeket is ismertek (legyen az sport, szórakozás, gyógyászat, utazás, közlekedés, munka vagy bármi egyéb), ahol fölmerülnek problémák egyes tárgyakkal kapcsolatban.

Ötleteket keresek, ami bárki eszébe jut, hogy baja van vele, nem baj, ha nagyon eszement. :)

2008. szept. 18. 15:20
Problémás tárgyaink, használati eszközeink

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook