Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Problémás első terhesség - második baba tervezése fórum

Problémás első terhesség - második baba tervezése (tudásbázis kérdés)


6. mel81 (válaszként erre: 5. - Mreich)
2009. aug. 24. 17:19
Pihenni nem nehéz Anna mellett, mert nagyon jó gyerek. Inkább az a gond, hogy folyton emelgetem, hisz még csak mászik.
5. mreich (válaszként erre: 2. - Mel81)
2009. aug. 24. 16:28

Sziasztok!


Nem törvényszerű, hogy a második terhesség is olyan lesz, mint az első! A nagyfiammal ( most ötéves ) végig feküdtem, mert állandóan görcsölt, keményedett a hasam, kétszer kórházban is kellett feküdnöm 3 hétig.


Most várjuk a kistesót októberre, de teljesen más a dolog. Igaz, egy ötéves mellett azért könnyebb pihenni.

4. mel81 (válaszként erre: 3. - Ee7835cc73)
2009. aug. 24. 14:07

Az jó, hogy ilyen pozitívan tudsz hozzáállni. Én nagyon parás, pesszimista típus vagyok, bár mindig mindent megteszek, hogy a dolgok úgy alakuljanak, ahogy kell.

Az, hogy alkati a méhszájprobléma nálam lehetséges, mert anyukámnak az öcsémnél félidőben kinyílt a méhszája. Hál'istennek végül 38 hétre született az öcsém. Akkor én bölcsis voltam, így tudott anyukám pihenni napközben, és Anna is az lesz szerintem jövő szeptembertől. Ha nem leszek terhes, azért, ha terhes leszek, akkor meg azért.

2009. aug. 24. 13:59
Nekem már a 23.héten kinyílt a külső méhszáj mindkét terhességemnél és feküdnöm kellett.Nem volt egyszerű főleg a 2-nál mert a nagy is kicsi volt másfél éves,de átvészeltem kórház nélkül és még csak koraszülött sem volt egyik sem.Most várom a 3-at,a 21.hétben vagyok és nagyon keményedik a hasam,valószínű most is kinyílik a méhszáj ez nálam alkati kérdés a doki szerint.Én is idegeskeskedek sokat,de tudom hogy nem lesz baj és időben fog megszületni a kisfiam.
2009. aug. 24. 13:52

Az első terhességem a hetedik hónaptól elég problémás volt, mert megrövidült a méhszáj és nagyon sokat keményedtem. Sokat kellett feküdnöm. Nagyon szeretnék már kistesót, de a lányom (most egyéves) még nem jár, és persze rengeteget emelgetem, cipelem.

Az első terhességemnél a gondot valószínűleg idegeskedés okozta (a férjemnek volt egy balesete), nem fizikai megterhelés.

Jövőre mindenképpen nekivágunk a projektnek, de nagyon nehéz a várakozás.

2009. aug. 24. 13:48
Problémás első terhesség - második baba tervezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook