Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Problémák az orgazmussal fórum

Problémák az orgazmussal (beszélgetős fórum)


27. Averill (válaszként erre: 19. - Syria)
2015. máj. 16. 15:47
Akkor nagyon sok lehet itt a mindentlátó.
26. da16da8965 (válaszként erre: 22. - Miklosreka)
2015. máj. 16. 15:18
Akkor ez a hormonális része. Orgazmus után csökken a tesztoszteron szint, némi idő kell a regenerálódáshoz.
25. syria (válaszként erre: 24. - Vacsa)
2015. máj. 15. 19:43

Egyetértek.

Kérdés, megéri-e a miklosreka részére az az idő, ami a kiderülésig eltelik. :)

24. vacsa (válaszként erre: 23. - Miklosreka)
2015. máj. 15. 14:01
Valami kamu van itt, de idővel majd kiderül.
23. miklosreka (válaszként erre: 16. - Syria)
2015. máj. 15. 13:54
Ezen má átrágtuk magunk, megbeszéltem vele. Rutin.... azt mondta ha nem lenne szerelmes, nem lenne értelme velem lennie, mert vol már olyan exe, akivel pl csak a szex miatt volt együtt és az neki nem elég.
22. miklosreka (válaszként erre: 17. - Da16da8965)
2015. máj. 15. 13:48
Igyekszem, és ő is igyekszik nagyon ilyenkor, most azt vettük be, hogy ha nem megy, akkor később folytatjuk pár óta múlva pl. és akkor minden klappol.
2015. máj. 14. 22:56

Három összetevője van a dolognak: egy érzékelési (idegi), egy hormonális, és egy lelki-agyi.


Bármelyik okozhatja hogy nem tud elmenni.

De nem baj, így legalább sokáig bírja! :)

20. inf3rno (válaszként erre: 1. - Miklosreka)
2015. máj. 14. 22:56
Nem tudom miért annyira fontos neked, hogy elélvezzen. Ha neki így jó, akkor nem tök mindegy? Szerintem ez inkább csak a te fejedben probléma...
19. syria (válaszként erre: 18. - Averill)
2015. máj. 14. 21:18
Nem. Csak akkor, amikor tényleg nem szeretik egymást eléggé. :)
2015. máj. 14. 07:06
Ezen az oldalon minden szexuális problémára az a válasz, hogy a pár már nem szereti egymást???? :O :O
17. da16da8965 (válaszként erre: 1. - Miklosreka)
2015. máj. 13. 22:04
Bárhogy kényezteted, csináld intenzívebben!
16. syria (válaszként erre: 7. - Miklosreka)
2015. máj. 13. 20:41

A bajok itt kezdődnek: te szerelmes vagy s nem tudod, hogy ő is így érez-e irántad.

Szerintem csak rutinból van veled, ezért vannak problémái.

15. kriszta773 (válaszként erre: 8. - Betti.csoka)
2015. máj. 13. 09:58

azért nőknél ez más, mint férfiaknál. egy ilyen fiatal faszinak mint nyulaknak kéne kábé szexelni, de sok ilyen elfuseráltról hallani, akinek már fiatalon is problémái vannak

egyszerűen hagyni kell és beletörődni, hogy ez a pasi csak ritkábban kívánja, és nem erőltetni. ha pedig ez a nőcinek nagyon nem jó, akkor úgyis előbb-utóbb ebből frusztráció és ejtés lesz. nemcsak a szexen múlik egy párkapcsolat, de a nagyon eltérő igények szétrombolhatják. itt pedig nem biztos, hogy a nőcinek nem lenne elég kevesebbszer is

14. Averill (válaszként erre: 11. - Betti.csoka)
2015. máj. 13. 07:12

Azért ennyire nem kell körbenyalogatni a kis lelkét, bár te ismered a párodat.

Szerintem is az lehet az oka, hogy a hétvégébe akar belezsúfolni minden jót, tökéletesen akar "teljesíteni" és rágörcsöl. Fölösleges. Csak élvezzétek egymás társaságát. A szexben ne legyen kötelező az orgazmus, a kapcsolódáson, egymásra hangolódáson legyen a hangsúly. (Szerintem amúgy is pont ez az egyik lényege a szexnek, de ez már nagyon egyéni vélemény.)

13. jstefan (válaszként erre: 1. - Miklosreka)
2015. máj. 12. 22:34
Sürgősen forduljon urológushoz hogy elvégezzék rajta a PSA tesztet! Egyik katona ismerősömnek is így kezdődtek a tünetek pedig 30 éves volt, sajnos már nem él, pedig kemény katona volt,az öt éves háborút megúszta,de a rák legyőzte!
12. miklosreka (válaszként erre: 11. - Betti.csoka)
2015. máj. 12. 19:22
Egyet értek :)
2015. máj. 12. 19:21

És azt is nagyon fontosnak tartom, hogy ne kérd rajta számon, hogy már megint mért nem sikerült? Mi a baj? - Ezzel azt a kérdést sugallhatod, hogy "Miért nem vagy eléggé férfi?" És ha a férfiasságában megsérted, az sokat árthat az önbizalmának, a férfitudatának. legyél vele elnéző, de nem vigasztalgasd, hogy "semmi baj kicsikém", mert ezzel is az elesettség-érzését, szánalmasság.érzését erősíted esetleg. inkább vedd félvállról, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy tervezitek, mintha semmiség volna, nem nagy ügy. majd legközelebb talán jobb lesz. Ha nem, akkor sincs semmi. Türelem és szeretet. Ezek a fontosak, ezek beindítják az "öngyógyító mechanizmusokat". :)

Na mostmár elég legyen belőlem. Igaz? :)

2015. máj. 12. 19:10
Meg még arra gondolok, hogy mivel hetente csak két napot találkoztok, bennetek van, hogy akkor ennek a két napnak tökéletesnek kell lennie. Tökéletes időtöltéssel, tökéletes szexszel, tökéletes ebéddel. Megpróbáltok mindent belezsúfolni abba a két napba. Engedjétek el ezt a "Kényszert": Néha közepes vagy rossz is lehet a szex, mi van akkor? Nem baj, ha egyikőtök-másikótok nincs a topon egész hétvége alatt. Csak engedjétek történni a dolgokat, jó a négyes is, nem kell mindig ötösre teljesíteni. Az élet nem tökéletes. El kell fogadni és máris nem frusztrál a dolog. (Talán még meg is oldódik.)
2015. máj. 12. 18:34
Én is gondoltam hogy esetleg lelki, hogy meg akar felelni pl.
2015. máj. 12. 16:27
Szia. Szerintem lelki dolog lehet. Egy barátnőméknél a fordítottja volt a helyzet. a lány volt az, aki hiába élvezte nagyon a szexet, mégsem volt orgazmusa. Azt mondta, elkezdtek mindenféle hülyeségek kattogni az agyában (biztos unja már a másik, jaj biztos megint nem sikerül elélveznem, minek erőltetem ha úgysem lesz orgazmusom...) és minél jobban rágörcsölt, legközelebb annál kevésbé ment, sőt egy idő után már kedvük sem volt elkezdeni, mert a pasi félt a kudarctól, hogy nem tudja kielégíteni a barátnőjét, a lány meg attól, hogy hiába fáradozik a barátja, úgysem sikerül. Ők végülis tanácsadásra mentek párterapeutához, vagy szexuálpszichológushoz, nem tudom pontosan, aki azt javasolta nekik, hogy csak kényeztessék egymást úgy, hogy mindkettőjüknek tilos elélvezni. Ezt pár napig csinálták, aztán "a tiltott gyümölcs mindig édesebb" alapon mindkettőjüknek marha jó orgazmusa lett, onnantól nincs is vele gond állítólag, össze is házasodtak azóta. Bár azóta nem beszélgetünk ilyen intim témákról, de szerintem működik azóta is a szex náluk. Próbáljátok ki. hátha ...
7. miklosreka (válaszként erre: 6. - Syria)
2015. máj. 12. 15:44
Hogy ő szerelmes e nemtudom, azt mondta, ha nem lenne nem lenne velem, ém pedig nagyon szeretem őt.
6. syria (válaszként erre: 1. - Miklosreka)
2015. máj. 12. 15:40
Egyik lehetséges válasz: nem vagytok szerelmesek egymásba.
5. miklosreka (válaszként erre: 3. - Zamila)
2015. máj. 12. 14:39
Nem tudom, sokszor ő kezdeményez reggel pl. de sokszor csak pajkoskodik, nem fejezzük be. Gondolom sejti eleve hogy lehet nem tud elélvezni...
2015. máj. 12. 14:38
Persze, mondtam is neki, fiatal még.
2015. máj. 12. 14:37
Nem lehet,hogy a reggeli-délelőtti időponttal van gondja?
2. vacsa (válaszként erre: 1. - Miklosreka)
2015. máj. 12. 14:37
Hát nem az hogy öregszik, az tuti.
2015. máj. 12. 14:26
Sziasztok! Azért fordulok hozzátok, milyen okosságot mondotok nekem, hogy túl reagálom e, vagy természetes dolog? Párommal több mint egy éve vagyunk együtt. Sajnos többnyire csak hétvégén tudunk együtt lenni. Minden nap szeretkezunk (péntek, szombat, Vasárnap), azonban többször előfordult már hogy ha pl este szeretkezunk, másnap reggel vagy délelőtt hiába izgul fel van erekciója és kényeztetem sokáig, nem tud elélvezni.Kicsit lelkis vagyok így kérdeztem Hogy velem van e baj, nem elég jó e velem. Azt mondja nem, csak hogy öregszik, régebben jobban bírta. De meg csak 26 éves. Mi lehet a gond? Fáradtság? Lelki dolog? Regenerációja lassabb? Köszönöm előre a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook