Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Problémák a szemmel fórum

Problémák a szemmel (beszélgetős fórum)


11. Mezei Virág (válaszként erre: 10. - Zszszszs)
2017. júl. 18. 14:46
Valóban segít, mert erősíti az immunrendszert.
2017. júl. 18. 10:47

A Jégárpa c. fórumba írtam, most is fenntartom, és gyermek esetében sem túlzóak a leírt mennyiségek:

C-vitamin-C-vitamin-C-vitamin!

Kezdjél el szedni minimum napi 2000 mg-ot, de én a helyedben 5000-et szednék addig, amíg el nem múlik. Viszont utána se hagyd abba, napi 1000 mg-ot minimum szedjél mindig. Az árpa, a herpesz, mindenféle kelések vitaminhiánytól, elsősorban C-vitamin hiányától vannak!

9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Mezei Virág)
2017. júl. 14. 18:55
Köszönöm szépen! :D
8. Mezei Virág (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2017. júl. 14. 18:51
Remélem, nem lesz gondod, jobbulást!
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Mezei Virág)
2017. júl. 14. 16:26

Egy évvel utána már csak szabad.

Igaz, az árpa se kopogott, csak érkezett, pár hete! Kínlódtam vele egy darabig, a tok még itt van a szemhéjamon...

6. Mezei Virág (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2017. júl. 14. 16:14

Műtét után, nem tudom szabad-e?

Bár ez csak a keringést javítja, ezért gyorsul fel a gyógyulás, de azért nézz utána!

5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Mezei Virág)
2017. júl. 14. 15:58
Én is köszönöm! Kipróbálom a szememre. nemrég volt egy kellemetlen árpám, tavaly pedig hályogműtétem. ártani biztosan nem fog a talpmasszázs! (illetve lábujj, már megnéztem..)
4. Mezei Virág (válaszként erre: 3. - Lizova)
2017. júl. 14. 14:41

Szívesen!

Nem fogsz csalódni benne!

Én könyvekből és You Tube videókról is tanultam. A neten mindent megtalálsz. Valaha könyvet is töltöttem le.

Jobbulást kívánok a gyerkőcnek!

Pl.

[link]

3. lizova (válaszként erre: 2. - Mezei Virág)
2017. júl. 14. 14:07
Én már bármire nyitott vagyok, nem feltétlen a gyógyszerhez nyúlok egyből, a lényeg, hogy javuljon.utána nézek, köszönöm
2. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Lizova)
2017. júl. 14. 13:23

Nem tudom, mennyire vagy nyitott egyéb módszerekre...

Régen megtanultam a talpreflex masszázst.

Az árpa hamar elmúlik tőle.

Akinek kisgyereke van, annak ez hasznos tudomány. A gyerekeim is használják, az unokákon is. :)

2017. júl. 14. 07:59

Sziasztok!


Hátha volt már valakinek ilyen, és érdemben hozzá tud szólni.

Kislányom (6)éves.kb 1 hónapja levittük az ügyeletre,mert fájlalta a szemèt nagyon.Ott,most már tudom, hogy tévesen arcüreggyulladást állapítottak meg nála, akkor kezdődött ez az egész.Rá pár napra a szeme bedagadt, kértem időpontot magán rendelèsre ,mára kaptunk.Közben elvittem a sürgősségi szemészetre,mert csak nem akart lemenni a duzzadás, ahol betokosodott jegarpat állapítottak meg, rögtön adta volna a doktornő a beutalót műtétre.Kaptunk szemcseppet próbáljuk meg hátha...semmit nem használt, gondoltam volt már jegarpaja igaz az külső,ez meg belső,párakotessel próbálkozom mert az előzőnél is segített.1 hete parakotest használunk minden este ami egész éjjel fent van. a dudor sokkal kisebb is lett,mintha ürült volna viszont most nem olyan dudoros mint eddig, hanem inkább laposabb de terültebb.volt már valakinek ilyen?tudom, senki nem diagnosztizal látatlanban és ma így is úgy is megyünk az orvoshoz de addig kibírni olyan idegőrlő és hátha valakinek lett már ilyen a szeme parakotestol.egyebkent a dokino mondta hogy a parakotes jó és nyugodtan alkalmazzuk ha csak picit is arpas a szem, viszont nem tudom hogy miért terült ennyire szét.koszonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook