Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Probléma lehet? fórum

Probléma lehet? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 24. 18:01
Szia! és mióta nyújtogatja? az én lányom 4 hós lesz kb 2hónapos kora óta neki is kint a nyelve vége,ha nincs akor meg sokat nýujtogaja,játszik vele,és a kicsit húzott a szeme a védönö szerint.de azt mondta hogy amíg jól fejlödik,fizikailag és szellemileg is ne aggódjak.ugyhogy tuti semmi baja a babádnak! már észrevették volna! én persze még aggódom :(
2011. máj. 23. 12:55

Azért szerintem a down kórt tuti észrevenné az orvosotok! De ha az megnyugtat, elviheted máshova is.

Egyik ismimnek a fiának is állandóan kint volt a nyelve. Neki a mandulája miatt volt, plussz állandóan tátotta a száját, nem kapott rendesen levegőt.

Mandulavágású szem lehet attól is, hogy husis.

Képet nem akarsz felrakni?

4. bf91284513 (válaszként erre: 1. - Nyuszi011)
2011. máj. 23. 12:28

Serintem tuti nincs baj, mi 4 hósan felültünk,5 hósan felálltunk és nem másztunk hanem 9 hónaposan elindult járni. Ugyhogy hidd el ha ilyeneket csinál akkor nincs vele baj.A védőnő azt mondta mikor 9hóasn egyedül sétált oda a mérőszalaghoz a falnál, azt mondta ilyet még nem látott:) Szóval nyugi.

Egy ismerősöm kislányának is kilóg a nyelve és az arca meg attól is lehet olyan mandulás, mert kicsit husibb a pofija.

Nyugi, sok boldogságot!!!!!!!!

3. capuccino77 (válaszként erre: 1. - Nyuszi011)
2011. máj. 23. 12:18
Én is úgy tudom, hogy ez annak a betegségnek a jele, (persze Én teljesen hozzá nem értő vagyok!)de ha tényleg úgy lenne, azt már észre vette volna az orvos is. Ha teljesen meg akarod nyugtatni magad, vidd el másik dokihoz is, esetleg speciális vizsgálatra, gondolom van olyan. Még nem néztem, de van fent képed a kislányodról?
2011. máj. 23. 12:16

Szia!

Tényleg 4 hónapos kora óta mászik és áll? Az jó korai...szerintem.

Ha a gyerekorvos szerint nincs semmi baj,akkor sztem nyugodj meg vagy esetleg vidd el egy másik orvoshoz,aki szintén megnyugtat.

Az én Fiam is pár hónaposan sokat nyújtogatta a nyelvét,én is megijedtem,de én úgy tudom,hogy ez inkább idegrendszeri dolog lehet. A mandulaszemről még nem hallottam.

2011. máj. 23. 12:11
Sziasztok!Kislányom lassan 9 hónapos lesz, nagyon ügyes,érdeklődő emberke.4 hónapos kora óta mászik, áll, lassan elkezd oldalazni, forog, szóval mindent csinál.Ami nagyon aggaszt, hogy szinte folyton kilóg a nyelve hegye a szájából és mandulavágásúak a szemei is, pedig szinte senkinek sem az a családban.Félek, hogy a down kór tünetei ezek, gyermekorvosunk szerint butaság.HOgy nyugtassam meg magam, hogy nincs semmi baj?Vannak hasonló szemű és nyelv dugaszolós babáitok?Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook