Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Próbáltátok már az állvapisilőt? fórum

Próbáltátok már az állvapisilőt? (tudásbázis kérdés)


13. KékZsebElefánt (válaszként erre: 12. - 06bfdda89d)
2010. dec. 21. 15:19
:DDDD Ehhhe :D Megyek én is :D Tényleg egyszerűbb a pasiknak. Nem ér! :D
12. 06bfdda89d (válaszként erre: 10. - T.Ili)
2010. dec. 21. 12:17
Játszd meg magad az orvosnál és lesz ingyen katétered,ingyen zacsikkal!:DDDD
11. Hmkati
2010. dec. 20. 06:34
Köszi a hozzászólásokat! Megpróbálok szerezni. Ami egy ilyen kistelepülésen nehézkes.
10. t.Ili (válaszként erre: 3. - Hmkati)
2010. dec. 19. 15:46
Vigyél magaddal egy műanyag poharat,és megúszod a költséges műcsövet!:DDD
9. 9c8432d068 (válaszként erre: 8. - Zarahell)
2010. dec. 19. 15:15
Olvasd el az 5-ös hozzászólásomat,a végén ott van,hol, és mennyiért lehet kapni.
2010. dec. 19. 15:10
..és hol lehet ilyet szerezni?
2010. dec. 19. 15:00
Én még nem próbáltam, de amilyen körülmények vannak némely mosdóban, akár ott is hasznos lehetne. Merthogy nekem oda gusztusom nincs leülni az ülőkére, az is biztos! :S
2010. dec. 19. 14:49

Itt van róla bővebben:


[link]

2010. dec. 19. 14:48

Itt van róla a leírás:


Kedves hölgytársaim, kérem, tegye föl a kezét, aki érezte már úgy legalább egyszer az életben, hogy de jó volna állva pisilni! A természet azonban gaz és igazságtalan, megfosztott minket ettől a kényelmes lehetőségtől. Görnyednünk kell koszos ülőkék és szúrós gazok fölött, ha alkalmatlan helyen jön ránk a szükség. Most viszont itt egy eszköz, ami nagyban hozzájárul az emancipáció kiteljesedéséhez...



A forgalmazó egyenesen titkos fegyverként aposztrofálja az aprócska műanyag eszközt, amely a megfelelő helyre illesztve ruházatunk tisztán tartásával tesz minket képessé az elegáns folyadékürítésre. Állítólag higiénikus, praktikus, környezetbarát és többszörös díjnyertes angol találmányról van szó. Hasznát vehetjük például kiránduláskor, fesztiválokon, sportolás során, és akár utazáskor is. Egyszerűen csak ki kell gombolni a nadrágot, letolni a bugyit, odailleszteni a cuccot, és célozni. Az utóbbi utasítás még elvben is bajosnak tűnik, de sebaj.



A hátul lapát, elöl csőszerű képződmény igazán "feelinges" használatához vásárolhatunk slicces bugyit is a webáruházban, hogy igazán kanszerűnek érezhessük magunkat. Mivel ha pisiléskor már nem is, de a lelkünk mélyén még igazi nők vagyunk, többféle színváltozatban kínálják számunkra a frappáns műanyagdarabkát. Az alap fehér mellett kapható "vad pink", égszínkék, "NATO zöld" és sivatagi homok árnyalatú is. Síeléshez vásárolhatunk 15 centis hosszabbító csövet, nehogy véletlenül lecsorgassuk a vastag holmit. Sőt, pólót is vehetünk leendő szerzeményünk mellé, találó "Állj föl, és vedd át az irányítást!" felirattal.



A pisilőeszköz potom 2 250 Ft-ért lehet a miénk, a fiús alsó és a rövid ujjú felső pedig majdnem háromezret kóstál. A nagyravágyók tíz és fél rongyért magukévá tehetik a teljes túlélőkészletet, amelyben a műanyag toktól kezdve a kézfertőtlenítőig minden jó megtalálható. A gyártó további terveiről nincs hír, de valószínű, hogy kitalálnak valami hasznosat a pasiknak is, mert szegényeknek nem adatik meg a szabadban guggolás öröme.


Vásárolj Te is a Korzóban!

2010. dec. 19. 14:27
Nem, de ha kipróbálod, írd le, mi volt:D
2010. dec. 19. 14:27
Hallottam róla a tv-ben. Mivel gyakran megyek rendezvényekre, terepre. Ilyen helyeken gyakran pocsék a klotyó, vagy nincs Tapasztalataitokra lenneék kiváncsi.
2010. dec. 19. 14:26
Nem.:)
2010. dec. 19. 14:24
Próbáltátok már az állvapisilőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook