Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbáltátok már a Chitosan nevű zsírmegkötő kapszulát? Mi a véleménytek az ehhez hasonlókhoz? fórum

Próbáltátok már a Chitosan nevű zsírmegkötő kapszulát? Mi a véleménytek az ehhez hasonlókhoz? (beszélgetős fórum)


8. tm21 (válaszként erre: 7. - 44ee78d7b4)
2014. szept. 11. 16:04
Köszy,de az orvosok nem tudnak semmit, miattuk van problémám ha nem kezeltek volna el 13 évesen és rosz gyogyszert adnak olyan hormon tartalmut,h egy felnőttnek is hatalmas dózis,akk valószínű most könnyebb lenne az életem,azóta felborúlt minden előtte 49kg voltam gyógyszert beszedtem 60 és azóta hol le hol fel, adtól függ mennyire figyelek oda
7. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 1. - Tm21)
2013. dec. 18. 10:07

a pajzsmirigyet meg lehet kezelni, az orvos hamarabb megoldja a gondot, mint ezek a cuccok, nekem is van vele gondom, a tsh-m konkrétan a nem létező tartományban van:))

menj el pajzsmirigyes szakrendelésre, tudnak segíteni, drukkolok Neked.

6. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2013. dec. 18. 10:03

És kevésbé ártalmas, mint ezek a 'csodabogyók'...

Kukába az összessel, ez csak üzlet, iszonyatosan sokat keresnek vele a gyártók, hogy a sok kövér embert lehúzzák.

Igazuk van az előttem hozzászólóknak, ha működnének ezek a 'csodaszerek', nem lenne ennyi kövér ember!

Nem véletlen, hogy Amerikából jön a legtöbb ilyen cucc, nézd meg, ott mekkorára hízott emberek élnek.

Pénzért senki nem fogyott még le, a zsírleszívás és a műtétek is csak akkor tartósak, ha életmódot vált a delikvens, kevesebb és minőségibb kaja, és mozgás, mozgás, mozgás!!!

De nem, inkább kidobnak az ablakon csilliárdokat ilyen vackokért.

2013. dec. 17. 17:17
Esetleg a citromos vizet próbáld ki. Állítólag segíti az anyagcserét, zsírégető hatása van, méregtelenít, tisztítja a vastagbelet.
4. tm21 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2013. dec. 17. 16:04

hát ha hatnának ezek a trükkök akk nem akarnék venni,egyszerüe elkezeltek kisebb koromban rossz gyogyszert adtak és kiderült a végén amíg jók az eredményeim addig gyógyszer nem kell a pajzsmirigy alúlmüködésnek a mellékhatásai viszont megvannak!


És eddig az ilyensfajta dolgok nem igazán segítettek sokat, csak amikor már nincs más megoldás két db szűz teával elszenvedek, jobb mint a hashajtó .........

2013. dec. 17. 16:04
Igen. Rendben van hogy nincs még, nem is izgulok rajta, csak türelmetlen vagyok már kistesó ügyben. Ettől függetlenül egy korty anyatejet sem sajnálok a kicsimtől, addig szopik amíg csak tud:)
2013. dec. 17. 15:59

Az én véleményem, hogyha orvosilag nem okozna problémát , vagy ha ez hatásos lenne, akkor nem lenne kövér ember. Lehet kapni vényköteles, zsírmegkötő kapszulákat, de annyi a mellékhatása, hogy lehet valaki 2x annyi súlyú lenne, amennyi akkor is kevesebb baja lenne, mint ezekkel a szintetikus gyógyszerekkel.

Próbálj reggelente inni, langyos vízben oldott mézet fahéjjal. Furcsa első hallásra, de hat.

1. tm21
2013. dec. 17. 15:54

Nekem elég nehéz dolgom van,a pajzsmirigyem alúl müködik hiába eszek keveset mozgok elég sokat,nagyon nehezen indul be a fogyás mert szószerint a békasegge alatt van az anyagcserém,ezért szeretném felpörgetni,és ha azt a kis elfogyasztott ételt ez a kapszula nem engedné lerakódni az már egy + pont a fogyás elinduláshoz!



Kinek mik a tapasztalatok nagyon gondolkodok rajta,h lemegyek és megveszem,de örülnék előtte a véleményeknek! KÖSZY

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook