Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbáltátok már a Body Contour Wrap-et, más néven testkontúr-fáslizást? Minden tapasztalat érdekel! fórum

Próbáltátok már a Body Contour Wrap-et, más néven testkontúr-fáslizást? Minden tapasztalat érdekel! (beszélgetős fórum)


11. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Grangergirl)
2015. máj. 2. 11:26
gyors gyaloglás kb. 1,5 hónap alatt nekem meghozta a látható eredmlnyt. szépen levitte az "úszógumimat", és sokáig nem is jött vissza
10. grangergirl (válaszként erre: 9. - 4b6a2525df)
2015. máj. 2. 09:36
Hú, köszi, hát ez elkeserítő. Nem azért, mert tényleg diéta és sport kombóval dolgozom a dolgon, de hát a bőr már megint egy más kérdés...pedig olyan baromi drága, hogy azt hittem, tényleg ér valamit.
2015. máj. 2. 06:30

Én próbáltam, tényleg ment le cm-ben, de a derék,csipő és comb méreteket adták össze. Azután kb 1 hét után ugyanannyi volt a méret, ugyanis a fásli levétele után azonnal mértek, amikor még a szoros fásli miatt kevesebb volt a cm. Arra volt jó, hogy valamennyire szépült a bőröm. Felesleges pénzt kiadni rá.

Egyetértek SantaBarbara ötletével

8. vikucka (válaszként erre: 7. - Grangergirl)
2015. máj. 1. 22:39

Dehogy van rajtad 15 kg! Bár ismerni kellene a test összetételedet: zsír, víz, izom, csont stb.


(167 cm vagyok, 75 kg és nem érzem, hogy 17 kg felesleg lenne rajtam).


Én inkább a kajáláson változtatnék és mozognék, amennyire ez lehetséges. Ha 3-4 hónapon belül nincs jelentős változás, akkor kipróbálnám ezt a dolgot.


(Elég szkeptikus vagyok az ilyen tekercsekkel, meg gyors fogyást ígérő dolgokkal kapcsolatban)

2015. máj. 1. 16:23
Igen, a mínusz 18-at összesen értik. Ha rákerestek, kidobja a kereső ezt a beauty-nagydíjas dolgot. Santabarbara, tényleg 15 kg plusz lenne rajtam? :-( Azt hallottam, 35 felett évente egy-két kg-ot hozzá kell adni az ideális testsúlyhoz, ez nálam bizony olyan 5 kg...köszi amúgy a tippeket, így fogom csinálni!!
6. karcsú én (válaszként erre: 4. - Grangergirl)
2015. máj. 1. 15:22
Beledumálok, pedig sosem próbálta. Szerintem a 18 cm-t úgy kell érteni, hogy lemegy 2 cm a hasadról, 2 a csípődről 1-1 a két combodról, stb. aztán ezt összeadva pont 18 cm jön ki. El nem tudom képzelni, hogy ne így legyen.
5. SantaBarbara (válaszként erre: 2. - Grangergirl)
2015. máj. 1. 15:22

Ezek nagy igeretek! Semmikeppen nem szabad bedolni az ilyen hirdeteseknek.

15kg-ot kellene kb. fogynod,hogy idealis legyen a sulyod. Ezt siman el is erheted!

A testkezelesi modszerek segitenek abban,hogy szebb legyen a kotoszoveted,borod a fogyas soran.

Onmagukban viszon nem hoznak eredmenyt!!!

Elso a meregtelenites,atterni az egeszseges etkezesre es fokozatosan beinditani a rendszeres mozgast. Eleinte legyen az csak gyors gyaloglas,de naponta,kesobb a tobbi mozgasforma ,ami megtetszik.

Ha mar ezek megvannak,akkor johetnek a kiegeszitesek.

Ilyenek az infraszauna, az LPG kezeles, kezi masszazsok es kulonfele tekercselesek es egyebek.

Gondold at ezeket es hajra!

En is harom gyerek utan vagyok.....

2015. máj. 1. 15:08
Te próbáltad már? Mesélj légyszi, milyen volt, mit értél el vele? 165 cm vagyok és sajna 71 kg.
2015. máj. 1. 15:02
Aha, tök jó, mondjuk a 18 centi soknak tűnik, főleg alkalmanként. Bár nem tudom mekkora vagy.
2015. máj. 1. 13:51
Kaptam egy kis pénzt, amit elkölthetek magamra, és 3 szülés után (diéta és sport mellett természetesen) keresek valamit, ami segít a megereszkedett, göröngyös bőrömön, hastájékon főleg. Ez a kezelés alkalmanként kb. -18 cm-t ígér, többek között. Hálás lennék, ha olvashatnék erről tapasztalatokat.
2015. máj. 1. 13:49
Próbáltátok már a Body Contour Wrap-et, más néven testkontúr-fáslizást? Minden tapasztalat érdekel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook