Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbáltad már Les Mills tornáit?Tapasztalatok? fórum

Próbáltad már Les Mills tornáit?Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. máj. 3. 14:40
Ha tudtok valahonnan LesMills videókat, megköszönném, ha megosztanátok velem... Szép napot!
88. BogeyDog (válaszként erre: 87. - Gabcybaba)
2013. máj. 3. 14:39

Szia!


Hová jársz?


Köszi!

2013. jan. 31. 04:30

Sziasztok!

Jovoheten kezdem a Les Mills Combat-ot !

Valaki velem tart?:D

86. Szöszikecs (válaszként erre: 85. - Naumila)
2012. nov. 5. 08:15
szia Naumilla! Neked alakformálás volt a cél vagy fogyás? :) Én is BodyPump-ot csinálok, igaz,hogy otthon, nem terem, nálunk nincs még. Én futással kombinálom, és néha Body Balance-ot csinálok :) Nekem a fogyás a cél,és persze, hogy kicsit izmosabb legyek :)
2012. nov. 1. 15:11

Sziasztok, én Párizsban élek és az otthoni imádott Hot Iron után kicsit szájhuzogatva kezdtem el az itteni BodyPump-ot, mert összevetvén itt nincs 4 szint, mindig ugyanazokat a mozdulatokat csináljuk, csak verziónként (3 havonta) a zene, így a ritmus változik. Aztán mikor voltam otthon legutóbb, elmentem egy Hot Iron Cross-ra, meg sem kottyant. Úgy éreztem a BodyPump zónánként kidolgozottabb, de igaz már nagyon hozzá vagyok szokva, ugyanis heti 2-3 BodyPumpot, 2-3 BodyComat-ot és 1 BodyAttack-ot csinálok. Rendszeresen kéne csinálnom újra a Hot Iron-t hogy össze tudjam igazán vetni.

Viszont nagyon rá lehet állni, nekem otthon már nagyon hiányozna a Les Mills rendszere, elég jól meg vannak csinálva azért. És szombat reggeli 10 órakor kezdődő Pump és a rögtön utána következő Attack után, mindig az a "És megcsináltam!!" hihetetlen jó érzés lesz úrrá rajtam.

Hajrá mindenki!!

84. Szöszikecs (válaszként erre: 83. - Kerzsu81)
2012. szept. 3. 08:58
Az nekem sincs meg :(
2012. szept. 1. 05:23
Én most szeretném elkezdeni. Valakinek esetleg van hozzá nutrition guide étrendje is? Az nekem sajnos nincs meg.
2012. aug. 30. 08:05
Hol vagytok, Les Mills Pump-osok? :)
2012. aug. 21. 14:39
Ma csináltam a Pump and Burn-t, és nagyon tetszett :))
80. Lola03 (válaszként erre: 79. - Szöszikecs)
2012. aug. 20. 11:36
Én otthon próbáltam ki. Kipróbáltam a Les Mills Pumpból a Pump Challenge edzést, majd a Body Pump 71 edzést. De bővebben olvashatsz róla a naplómban is.
79. Szöszikecs (válaszként erre: 78. - Lola03)
2012. aug. 16. 13:26
Lola, és hol tudod kipróbálni? Melyiket? Mert elég sokféle van :)
78. Lola03
2012. aug. 16. 11:54
Én is ma szeretném kipróbálni, és ha tényleg olyan jó, mint gondolom, rendesen és rendszeresen szeretném csinálni.
2012. aug. 16. 07:26
Van itt valaki,aki szokta csinálni? :) Én a héten kezdtem el :)
76. scuola
2012. ápr. 23. 21:09

Sziasztok!

Én is vennék Les Mills dvd-ket, írjon aki tud segíteni. Köszönöm

2012. márc. 12. 14:46
Sziasztok! A Les Mills videók engem is érdekelnének,ha tudnátok küldeni, igazán hálás lennék! :) Előre is köszönöm!
2012. jan. 31. 22:23

Sziasztok!

Teljesen beleszerettem a body pumpba, imádtam, látszott is hamar az eredmény!! A gond csak ott volt, hogy 2 hónapos egri tartózkodásom alatt tudtam rá járni, mert itthon sajnos még nem tudok róla, hogy lenne... Ha valaki lenne olyan kedves és tartana órát Pécsett is én lennék az első aki ott lesz rajta!

73. ciby
2011. nov. 7. 23:52

Helló Mindenki!!!Újra itt, már jó ideje nem látogattam az oldalt, láttam vannak új hozzászólások is.Mióta nem voltam itt, azóta sok minden történt.Teljesült a vágyam, Bodyjam, Sh'bam , Bodystep(itt lmistep) és Bodybalance oktató lettem!!!Már egy éve ezzel foglalkozom és nem tudom megunni.Imádom és ez a mindenem!!!Természetesen videóim vannak, hiszen mi ezekről oktatunk, de itt a neten is az ügyesebbike rá tud találni a linkekre ahonnan le lehet tölteni.A japánok előszeretettel lövik le a poént minden új koreónál, jóval előbb felrakják őket a netre!

@Mariann6: nem csodálkozom, hogy szálkásodsz, a Bodycombat hihetetlen jó módszer a kitartás és cardió erősítésére, de az igazi izmosodást a Bodypump hozza!

@takacsviktormate:sok sikert az edzőséghez, biztos nagyon élvezni fogod.Az itteni pump oktatók nagyon jók, bár én nem sűrűn járok az óráikra..:-)

Linkeket sajnos nem tudok megosztani, mert nekem tilos, hiszen ezek a dvd-k az instruktorok dvd-i, amit elméletileg nem szabadna terjeszteni, de én csak köszönni tudom nekik, mert 2 és fél évvel ezelőtt, én is így szerettem bele a Les Millsbe!Ha valakit valami érdekel, írjatok bátran!Mindenkinek szép estét!!

Turn it up!!!!

2011. okt. 15. 21:05

Sziasztok!

Engem is érdekelnek ezek a dvd-k:)Tudnátok linkeket küldeni?Köszönöm szépen előre is:)

2011. okt. 15. 11:40
Én a Body Combat 48-at csinálom, ami 58 perces. Eddig kb 10-szer csináltam teljesen végig, amin egyébként meglepődtem, mert elég puhánynak gondoltam magam :D Amit észre vettem, sőt a környezetem is, az az, hogy erősebbek a karjaim, és kezdenek látszani a szép izmok, ráadásul a hasam is átalakul, mert kezdenek hangsúlyossá válni a "kockák" körvonalai. Általában úgy csinálom, hogy 3 vagy két nap csinálom, és egy nap szünetet tartok. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2011. okt. 13. 20:41
Sziasztok! El tudnátok küldeni nekem is? Elsősorban a Body combat és a body jam érdekelne,de a többit is szívesen kipróbálnám.Honnan/hogyan tudnám megszerezni?
2011. ápr. 15. 06:49

Sziasztok!

Küldenétek nekem linket, ahonnan le tudnám tölteni ezt a tornát?

Előre is nagyon köszi!!!

68. zkunsagi (válaszként erre: 64. - Takacsviktormate)
2010. dec. 2. 11:04

Sziasztok! En Belgiumban elek, es itt uzom a BodyPump-ot hetente 3x. Rajongoja vagyok a sportnak: vannak Les Mills dvd-im, trikok, meg ha kulfoldre megyek, akkor mindig meglatogatok egy BodyPump edzest. 2 honapja Stockholmban voltam, es mindig vicces, hogy a nyelvet nem ismerem, de a koreografia jobban megy a tobbieknel. :)

Ket hete Hollandiaban voltam a Megakwartaal-on, ahol bemutattak az uj programokat, a Step, az Attack, a Balance es az uj Pump is nagyon jo.

Akkor ha jol ertem otthon hivatalosan a Mammutban lehet csak igazi BP-ot csinalni? Milyenek az edzesek? A 75. release-t oktatjak? Ha van barmi infotok vagy ha van meg a neten magyar Pump forum, irjatok! Koszonom.

2010. nov. 3. 20:01
sziasztok! valaki tudna segíteni hogyan tudnék hozzájutni a gabonapelyhes dvd-hez???
66. takacsviktormate (válaszként erre: 65. - M_eva88)
2010. okt. 3. 13:08
Igen, Bementem a Forma 1 fitnessbe, es ugy talaltam, hogy egy bodypump/hotiron spinoffrol van szo. Jorni nem fogok ra, vettem sulyokat, aztan csinalom azt amit tudok... amikor meg pesten jarok, benezek Gold's GYmbe egy kis igazira :-)!
65. m_eva88 (válaszként erre: 63. - Takacsviktormate)
2010. aug. 30. 01:48

Én Szegeden láttam egy helyet, ahol van BODYPUMP, a Forma1 Fitness-t, de az ő honlapjukon nincs feltüntetve, hogy LesMills féle BODYPUMP-ról van-e szó. Mondjuk én attól tartok, hogy magyar módra, csak egy másolat. :(

Mivel Te is Szegedet írtad, ezért érdekel, nem tudsz-e róla valamit. Egyébként nevetséges, hogy náluk is csak heti egyszer, ráadásul péntek este van.

Én Helsinkiben találkoztam a BODYPUMP-al és azonnal beleszerettem, úgyh ha úgy adódna, és Te is fogsz órát tartani valahol, én mindenképpen jelentkezem! :)

És egyébként mindenkinek ajánlom, nálam nem sok lustább ember van, de a BODYPUMP-nál fordult velem először elő, hogy nem számoltam visszafelé a perceket, már csak azt vettem észre, hogy megint vége az órának és nyújtunk. Ja és ha rendszeresen jársz, hamar látszik az eredmény.

2010. aug. 17. 22:30
Egyebkent remelem nem szamit reklamnak az elozo, ha igen lecci toroljetek! Semmmi erdekeltsegem nincs benne, de nem birok magammal, annyira orulok, hogy vegre, valaki elkezdte. Es minel tobb ember latogatja, annal gyorsabban fog videkre is atterjedni, Remelem Szegeden mar jovore lesz es tanithatom majd en is. Egyebkent Viktor vagyok, BP bolond es remenybeli oktato (elvileg meg augusztusban ugrik a majom a vizbe :-)!)
63. takacsviktormate (válaszként erre: 58. - Ciby)
2010. aug. 17. 22:18
helo mindenki! nemtom felfedeztetek e mar, de Gold's Gym Budapest ugy nez ki hogy belevagott. Les Mills oldalon ugyan meg nincs rajta a terkepen, de a Bodypumpot mar elkezdtek (aug. 16-tol) A Bodycombat es Bodybalance meg szeptembertol lesz a repertoarjukban. A Les Mills megerkezett Magyarorszagra!!! (hivatalosan is!!!)
62. ciby
2010. febr. 17. 12:59
BODYJAM 52!!!!!!!!!!!!!!!Isteni jó!!!!
61. Roxa23 (válaszként erre: 60. - Ciby)
2010. jan. 15. 14:24

Sziasztok!

Örülök,hogy vannak aki hallottak róla és csinálták is!Elég régóta keresek erről információkat!

Ciby!Olvastam,hogy te elvégezted ezt az edzősulit.Nekem az lenne a kérdésem,hogy esetleg nincs-e tőlük videód vagy valami anyagod,mert nekem sajnos csak a BodyCombat müzlihez adott verziója van meg az pedig kevés a sikeres fogyáshoz(mellette futni is szoktam).Szóval nekem a BodyJam is megfelelne(mármint a müzlis változat)csak legyen még valami ami felfrissít és fogyaszt!A lesmills.comon nem találtam videót csak kis promókat!Légyszi segíts!Köszi előre is!

60. ciby
2010. jan. 6. 15:00

Szia!

Akkor kezdem: :-)

BodyPump:A leggyorsabb út, hogy elégesd a testzsírodat!Az edzésprogram lényege, hogy a lépések egy kétkezes bicepszrúddal történnek zenére.Minnél edzettebb vagy annál nehezebb súlyokat használhatsz.Bármilyen korosztálynak ajánlják!!!

BodyBalance :A Yoga, Pilates és Thai Chi ötvözete, a stressz levezetésére, a belső nyugalom megtalálására.

BodyCombat :Megerősíti a szív és Tüdőfunkciókat és csökkenti a szívinfarktus veszélyét.Jobbitja a kordinációt és a mozgékonyságot.Mozdulatok összegzése Kung fuból, karatéból, taekwandőből, kickboxból, thai chiból és a muay thaiból.

RMP :Intenzív mozgásforma spinning biciklivel, formálja a feneket, combot, hasat, fogyaszt és erősíti az izmaidat.800 kcal-t égethetsz el.

LMI STEP :Step lépések és step paddal történő mozgásforma.Intenzív fogyasztó mozgás.

BodyAttack:nagyon intenzív cardioedzés, akár 800 kcal-t is elégedhetsz, megerősíti a testedet, a kitartásodat, gyors zenére.

Bodyjam :ha szeretsz és tudsz táncolni, ha jól akarod magad érezni, ha könnyen tanulsz mozdulatokat, vagy pedig szeretnél megtanulni táncolni, akkor a legmegfelelőbb mozgásforma, amivel könnyen fogsz éa elsajátíthatsz akár hip hop, salza, mambo, reggeaton és egyéb modern és klasszikus táncmozdulatokat.

Bodyvive : a 30-40-es korosztály számára a legmegfelelőbb, könnyen tanulható mozgásforma, ritmikus sportgimnasztikus szerekkel, labdával, és kötéllel, könnyű táncmozdulatokkal.Erősíti az izomzatot és a kitartást.

Egyenlőre röviden ennyi, ha van még kérdés, ha valamelyik program jobban érdekel, csak szólj, természetesen bővebben is tudok mesélni.

Ezeken az internet címeken is utánanézhnetsz:

www.lesmills.com

[link]

Szép napot!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook