Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Próbáltad már a bükki füvesember Babaváró tearendszerét? fórum

Próbáltad már a bükki füvesember Babaváró tearendszerét? (beszélgetős fórum)


2018. jan. 9. 18:00
Sokszor lelki oka van annak, hogy egy nő nem tud megfoganni. De lehet az oka a női felmenőid nehéz sorsa. Én ajánlok neked egy Hellinger féle családállítást, ahol kiderül, mi az ok, és ezt ott az állító ki is oldja, és utána meg tudsz természetesen foganni.
9. livegirl (válaszként erre: 8. - Fluorescent)
2017. dec. 28. 02:43
Csak azért kérdeztem, mert vele ellentétben a gyógyszerészek tanulnak a gyógynövényekről, az orvosok meg a betegségekről. Persze, hogy mindenre tud valamit, ebből él :D (Ez talán érdekes lehet a tanácsaival kapcsolatban: [link]
2017. dec. 28. 00:32

A méhpempőről már hallottam, bár eddig még nem jártam utána. Most épp mérlegelni próbálok, hogy mi az ami... :)


Még nem vagyunk túl kivizsgáláson de nagyon úgy tűnik, hogy velem van a baj, hiszen a ciklusom borzalmasan néz ki sajnos, ezt szeretném előszöris rendbe rakatni.


Én hiszek abban a füvesemberben és sokszor többre tartom a természetgyógyászatot mint az orvostudományt/gyógyszeripart. Nem szívesen mérgezném magam feleslegesen gyógyszerekkel és egyéb mesterséges anyagokkal. Nekem és rokonaimnak pozitív tapasztalataink vannak a gyógyteákkal, tinktúrákkal kapcsolatban. Plusz kicsit szégyennek tartom azt egy orvosra nézve, hogy egyre többször hallom, hogy nem tudja mit lehet kezdeni egy adott betegséggel. Tapasztaltam a saját bőrömön is ilyet. Ha Gyuri bácsinál járunk, mindenre tud valamit. Ezért lennék kíváncsi a babaváró teájára is :)

2017. dec. 27. 17:45
Mi lenne, ha orvostól/gyógyszerésztől kérnétek tanácsot egy füvesember helyett?
2017. dec. 27. 16:38
Mi voltunk Gyuri bácsinál, körbevezettek a gyógynövények között és lehetett venni teákat is ott helyben. Szerettük volna megvenni a teákat, de az eladó hölgy felhívta a figyelmet, hogy nem mindenkinek ajánlják ezt a csomagot. Nekem pl pcos és hashimoto is van, emiatt nem ajánlotta. Mielőtt megveszitek, kérdezzetek rá :-)
2017. dec. 27. 15:45
és nem lehet hogy a párotoknál van, vagy nála is van gond?
2017. dec. 27. 11:52

Na ezt még nem próbáltam. De az E-vitamintól, a cicka-palást kombón át, a barátcserjéig már mindent. Színes a paletta, van még módszer amit nem próbáltam.

És még mi is baba nélkül vagyunk 8 hónapja...

2017. dec. 27. 07:39
Hegyi József mézgyógyász méhpempős babavárós terápiája sokaknak bevált már. :)
2017. dec. 26. 21:30

Márciusban lesz 1 éve, hogy próbálkozunk. Próbáltam már cickafark + palástfű teát, E-vitamint, folsavat... de még mindig baba nélkül vagyunk.


Gondolkodtam Gyuri bácsi babaváró tearendszerén és kíváncsi lennék néhány tapasztalatra, véleményre! :)

2017. dec. 26. 21:28
Próbáltad már a bükki füvesember Babaváró tearendszerét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook