Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki Dr. Lenkei Kollagén italporát? Ki szeretném próbálni, de elég drága, még gondolkodom rajta. fórum

Próbálta már valaki Dr. Lenkei Kollagén italporát? Ki szeretném próbálni, de elég drága, még gondolkodom rajta. (tudásbázis kérdés)


1 2
2020. ápr. 23. 08:05
Sziasztok! Én a biofitt-től próbáltam a halkollagén terméküket mert rendkívül koncentrált, vitaminokat és hialuronsavat is tartalmaz. Szerintem már egy hónap használat után érezhető a hatása.
2019. máj. 14. 15:55
Holnaptól kezdem, kíváncsi vagyok milyen hatása lesz.
2016. okt. 12. 12:37

Sziasztok!Én kipróbáltam a kollagént.

A kollagén nem tudni még mi mindenre jó.Halottunk már érdekes jó hatásokat javulásokat a fogyasztás során.A mozgásszervi betegségek jobbá tételénél nagyon sok jó eredmény volt már.A bőr öregedését gátolja sőt fiatalítja.Ha nem hiszed próbáld ki.Ne felejts el c-vitamint is venni a kollagén mellé.Üdvözlettel:fakanal01

32. doki28
2016. ápr. 8. 19:45
Sziasztok!Hizást tapasztalt valaki mióta a Lenkei kollagént issza?/No persze normál étrend mellett gondoltam/
2016. jan. 17. 20:37
Csokisat iszom egy hónapja. Azóta minden reggel puha bőrrel ébredek, ráadásul kitisztult az arcom, nincs több pattanás és a régóta mellőzött 'kakaóélmény' is visszatért az életembe. A férjemmel egyetértésben állítjuk: a terhességi csíkjaim is elkezdtek halványodni.
30. babe72
2012. szept. 3. 15:42
Kipróbáltam szuper finom üdítő reggeli ébredés után habosra mixelem és mióta fogyasztom nem kell a reggeli kávé.Ízületre porcra kezdtem szedni 12éve van porckorong elváltozásom csúszás kopás a teljes gerincoszlop vonalában és néhány éve kezdődött kis ízületi arthozis.Akinek van tudja hogy iszonyú fájdalmas,menni is alig tudsz se port se mozgás stb. Lassan de javulok nem érdekel ki mit mond negatív véleményt mert a többi szar a piacon talán bizonyítottam hatékony?? A sok TARTÓSÍTÓSZER AZ ÉLELMISZERBEN TALÁN NEM ÁRTALMAS? Mégsem fikázza itt senki a párizsit a szalámit igaz? Nekem nem a ráncaim miatt kell mert még nincs bár épp 40vagyok. Csak azért mert az eddigi orvosaim akik vizsgáltak figyfenét sem tudtak segíteni.Élj ahogy akarsz. Próbáld ki és utánna mondj véleményt.
29. kam2
2011. aug. 18. 13:26

Egy fityinget sem kapok az eladott kollagének után:eladó vagyok.Én csak a hálálkodásokat zsebelem be.

Wiky01:egy ember jelezte,hogy az esti bevétel okozott nála izgatottságot,álmatlanságot,azóta délutánig beszedi és nincs problémája,de mivel más a szervezetünk,lehet,hogy Neked nem erre van szükséged.Talán a zöld tea hat Rád így.

28. b486c9cf7d (válaszként erre: 24. - Kam2)
2011. jún. 16. 20:49

Nem tudom, emesztocsatornabol hogyan szivodik fel, de peldaul boron keresztul nem, megis dicserik a kollagenyartalmu kremeket, mint a Q10 tartalmuakat, holott azt se hasznositja a szervezet a boron keresztul, szoval ez meg nem bizonyitek, hogy XY azt mondta, hogy neki javultak a visszerei- ha nem szedett mast egy idointervallumban es orvos dokumentalja, hogy ilyen volt, ilyen lett, esetleg hiheto lenne.


A kolcsszot viszont megfogalmaztad: "forgalmazunk", innentol kezdve a velemenyed nem hiteles.

Es persze az jol hangzk, hogy szkeptikus voltal, de mar nem vagy az, a penznek nincsen szaga.

27. Wiky01
2011. jún. 16. 17:41
Én egy hétig ittam és olyan rosszul voltam tőle.. Olyan rossz hatással volt az idegeimre, remegett tőle a gyomrom, rossz volt a közérzetem is. Kinek mi volt a tapasztalata ezzel kapcsolatban?
26. Várhegyi Márton (válaszként erre: 24. - Kam2)
2011. jún. 6. 14:38

"Ilyen arányban nem lehet placebo."


Nem csak placebohatásról van szó, sőt az a kisebbik.



"És ezek szerint szépen fel is szívódik..."


Azt senki nem írta - én legalábbis biztosan nem -, hogy nem szívódik föl. A probléma nem a fölszívódással van, de ezt már leírtam.

25. Várhegyi Márton (válaszként erre: 24. - Kam2)
2011. jún. 6. 14:36
Továbbra is fönntartom ezen véleményemet. Az a baj, hogy nem túl objektív a ráncok megítélése (nem vak a kísérlet).
24. kam2
2011. jún. 6. 14:33
Érdekes amit Várhegyi Márton írt a kollagénnel kapcsolatban.Én kicsit szkeptikus voltam a mikor megjelent,mint ahogy minden új dologgal,de mára rengeteg visszajelzés és vélemény van a birtokomban róla(forgalmazzuk,nap mint nap jeleznek vissza az emberek).Való igaz,hogy első hallásra nem olcsó(nekem sem az)de 5000mg kollagén-tartalmánál fogva egyedülálló a piacon.És persze van benne azonkívül 12 egyéb értékes tápanyag.Elsősorban izületekről és ráncokról jön a visszajelzés,azon túl haj-köröm,terhességi csíkok,celulitisz.Örülnék ha visszeresek is visszajeleznének.Az,hogy mindenki,aki visz belőle pozitív változásról számol be:számomra bizonyíték.Ilyen arányban nem lehet placebo.És ezek szerint szépen fel is szívódik...
2011. ápr. 5. 23:56

Sziasztok!Csillag kíváncsian várom, hogy kipróbáltad e már!Én a Slimexpon találkoztam ezzel a porral, ot olcsóbban adták 10 %kal és megkósoltam tejjel, nekem nagyon ízlett, elcsábultam. de az árát nagyon sokalltam.:/ kaptam róla egy kisebb tájékoztató könyvet,amivel sokminden le van vezetve kémiai képletekkel+rapasztalarok civilektől(ezt mondjuk vagy el hiszi valaki, vagy nem:))

Mindenesetre én gondolkozom rajta, mert szeretnék valami turmixport, bár én olyat, amivel fogyhatok is!

22. 0b072d96f2 (válaszként erre: 21. - Csillag85)
2011. márc. 28. 19:36

Persze hogy lehet:))

Én azért iszom szójatejjel,mert kevesebb benne a ch.

2011. márc. 28. 18:57

Mindenkinek köszi a választ. Azt hiszem ki fogom próbálni. Már csak azért is mert magamon akarom kípróbáli, hogy jó vagy nem. Annyi véleményt hallottam már róla és nagyon különbözőeket, bár aki próbálta az még rosszat nem mondott...

Van 1-2 nyavajám ami ha elmúlik akkor tuti jó. :) Pl. 20 éve ropognak az izületeim, száraz a bőröm (nagyon, testápoló mellett is) stb.

Jah, még annyi, hogy lehet rizstejjel is?

20. Gavrilo1 (válaszként erre: 19. - Várhegyi Márton)
2011. márc. 26. 09:50
pillanatnyilag nincs senkinek szüksége pótlásra. Jelenleg, aztán mit hoz a jövő még nem tudom.
19. Várhegyi Márton (válaszként erre: 17. - Gavrilo1)
2011. márc. 26. 09:32
Mi a gond pl. a fehérjékkel?
18. 06bfdda89d (válaszként erre: 8. - Várhegyi Márton)
2011. márc. 25. 19:46
Ok.
17. Gavrilo1 (válaszként erre: 16. - Várhegyi Márton)
2011. márc. 25. 19:35
Ez rendeben, de szerencsére nálunk senki sem használ semmiféle ilyen jellegű dolgot, max sima vitamint.
16. Várhegyi Márton (válaszként erre: 15. - Gavrilo1)
2011. márc. 25. 19:30
Csak, ugye, hiába tudod, melyik szer doppinglistás, nem tudhatod, van-e olyan az étrend-kiegészítőben. Nem valószínű, hogy doppinglistás anyagot tesznek a fehérjeporba, a tömegnövelőbe vagy akármibe, de sosem lehet tudni, és nem jó egy ilyen esetbe belefutni vizelés után.
15. Gavrilo1 (válaszként erre: 14. - Várhegyi Márton)
2011. márc. 25. 19:26
Nekünk a nemzetközi doppinglista és a kiváltószerek listája van, azt használjuk.
14. Várhegyi Márton (válaszként erre: 13. - Gavrilo1)
2011. márc. 25. 19:22

Igen, a Sportkórház szokott bevizsgáltatni sportolóknak szánt étrend-kiegészítőket, elsősorban azért, hogy igazolják, nincs bennük doppinglistás vegyület.

Van is egy listájuk, onnan válogathatnak a sportolók, így nem fenyegeti őket a veszély, hogy doppinglistás anyagot fogyasztanak akaratlanul.

2011. márc. 25. 19:16
Megnéztem. Van több cég is sőt a Sportkórház is végez bevizsgálást. De általában a külföldi (főleg USA) és nagy ismert cégek termékei amiket bevizsgáltak. Valszeg ott van elég pénz.
12. Várhegyi Márton (válaszként erre: 11. - Gavrilo1)
2011. márc. 25. 19:12
Igen, mivel a bevizsgáltatás nem olcsó.
11. Gavrilo1 (válaszként erre: 10. - Várhegyi Márton)
2011. márc. 25. 19:04

köszi, ezt nem tudtam.

De akkor valószínűleg nagyon kevés az ami be van vizsgálva az iylen jellegű termékek között.

10. Várhegyi Márton (válaszként erre: 9. - Gavrilo1)
2011. márc. 25. 18:58
Az étrend-kiegészítőket nem kell bevizsgáltatni, elég, ha beadják a kérelmet az OÉTI-nek, megírva, hogy miket tartalmaz a termék. És ha nincs benne olyan anyag olyan mennyiségben, ami nem lehet étrend-kiegészítőben, akkor megkapják a forgalmazási engedélyt.
9. Gavrilo1 (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2011. márc. 25. 17:37
Félreértés ne essék sose használtam ezeket a termékeket. De be vannak vizsgálva nem is lehetne őket másképp árúsítani.
8. Várhegyi Márton (válaszként erre: 7. - 06bfdda89d)
2011. márc. 25. 13:21
A lényeg az, hogy a kollagénben lévő Hyp és Hyl - legjobb tudomásom szerint - nem épül be a kollag fehérjébe, hanem a beépült Pro és Lys utólag (posztranszlációsan) hidroxilálódik.
7. 06bfdda89d (válaszként erre: 3. - Várhegyi Márton)
2011. márc. 25. 13:19
Nem kéne ezt Lenkeinek tudnia? :O Milyen doki az ilyen...
2011. márc. 25. 12:46

Szcinetológusnak azt sem hiszem el, amit kérdez...

Egyébként a Lenkei féle termékek sem bevizsgálva, sem engedélyezve nincsenek Mo-on.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook