Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki a Velform Perfect Legs krémet? Használ? fórum

Próbálta már valaki a Velform Perfect Legs krémet? Használ? (tudásbázis kérdés)


15. anikko (válaszként erre: 14. - Bögre)
2011. máj. 25. 09:04
Köszönöm!
14. bögre (válaszként erre: 13. - Anikko)
2011. máj. 24. 19:43
A vöröses árnyalatot szépen levitte és nem is fájt már a lábam. Aztán disznó módon nem kentem. Pedig tényleg jó volt.
13. anikko (válaszként erre: 12. - Bögre)
2010. dec. 30. 15:00
Köszönöm, hogy leírtad. Majd várom a tapasztalatodat minden képpen!
12. bögre (válaszként erre: 11. - Anikko)
2010. dec. 30. 12:49

most olvastam egy krémről, meg fogom kérdezni a patikában, kapható-e?

Stepteon Beautiful Legs seprűvéna elleni krém.

Elég jókat írnak róla.

Egy próbát megérne!

11. anikko (válaszként erre: 10. - Macilaczi)
2010. nov. 25. 09:32
Köszönöm a jó tanácsokat, tovább is adom! Remélem segítenek! Liotont használjuk!
2010. nov. 24. 10:40
A különböző krémek max segíthetnek egy kicsit, de végső megoldást nem jelentenek. A cél: a lábból kiáramoltatni a sok vért ami a tágulatokat okozza, mivel a sok állás miatt a gravitáció dolgozik... Jó megoldások: a láb szívmagasság fölé polcozása, ha lehet napi több órát (pl tvnézés közben), reggel este az ágyban biciklizés a levegőben, ez is jól kiüríti a megtágult ereket a lábban. Surda a forró szélben fejenállt, amikor leesett a vérnyomása, ezt is azért, hogy a vér a lábából a fejébe menjen, nekem a minap a hidegfronttól esett le a vérnyomásom, fájt a fejem (az oxigénhiány miatt), kis fejenállás és megszűnt a fejfájás ;) A hideg víz is hatásosan szűkiti az ereket, én zuhanyzás után teljesen elzárom a melegvizet és a hideg vizzel egy-egy percig öblítem a lábam, főleg azon a helyen ahol kezdett kialakulni a viszér. A felső testemet nem merem hideg vízzel leöblíteni a szív miatt. Ja és van Lioton gél a patikából (recept nélküli szer)
9. anikko (válaszként erre: 7. - Jolie)
2010. szept. 20. 16:07
Anyumnak is, bár neki 1 éve, de jól volt. Csak X nyomok vannak a helyén. Bocsánat, voltak, mert elment már.
8. anikko (válaszként erre: 6. - 3232b7bb0b)
2010. szept. 20. 16:06

ezt nem lehet megelőzni szerintem, az aki odateszi magát és hajlamos, annak lesz:(

Páromnak időnként kidurrannak erek, de visszere ilyesmi nincs, csak attól félünk( meg doki mondta) hogy ha nem áll le, akkor lesz egy trombózisa.

7. jolie (válaszként erre: 6. - 3232b7bb0b)
2010. szept. 20. 12:08
Apukámnak megműtötték a lábát, de már kezdhetnék előlről. Az is csak átmeneti állapot.
6. 3232b7bb0b (válaszként erre: 4. - Anikko)
2010. szept. 20. 11:31

Értem!


Hát ismerős, én míg meg nem született a lányom napi 12 órában álltam, plusz míg beértem melózni és haza. Szóval nem kellett sok idő és bedurrantak a visszereim, hát szégyellem a lábaim rendesen!

Remélem találtok valami jót, bár őszintén szólva ha már egyszer kijött, nem hiszem, hogy teljesen el lehetne tüntetni...Inkább meggátolni kéne, hogy mégjobban vagy mégtöbb helyen felbukkanjanak...mert később lehet műtét lesz a vége. :(

2010. szept. 20. 10:38
Egy patikában sokkal eredményesebb krémeket kapsz és jóval olcsóbban!!! De szerintem itt a neten is utána tudsz nézni gyógynövényes kencéknek is.
4. anikko (válaszként erre: 3. - 3232b7bb0b)
2010. szept. 20. 10:37
szerencsére nem nekem kellene, de azért köszi a tanácsokat, a krémet lehet kipróbáljuk. Párom szakács, napi 14-16 órát talpal majdnem 10éve. Szóval nem nagyon tudja pihentetni. De van itthon egy patikára való kence :( sajna nem nagyon műkszik egyik sem.
2010. szept. 20. 10:35

Szia!


Én is épp most láttam, először még felfigyeltem rá, mert nekem is vannak ilyen problémáim, de aztán megláttam a modelleket, akiknek egy muslicafingnyi placcon volt odafirkálva a combikájukra némi hajszálerecske és abba is hagytam az érdeklődést. Vicc, ahogy csinálja a teleshop a dologkat. Nem mondom, biztos vannak jó dolgok, de némelyikkel sajnos nagyon hülyére akarják venni az embert. Használj árnika krémet, nekem azt mondták az jótékony hatással van a viszerekre, stb, csak én még nem vettem...pedig nem egy nagy összeg. És próbáld pihentetni a lábad úgy, hogy fekve kicsit felporcolod... (ezt így írják? :) )vagy ülve is magasabbra rakod.

2010. szept. 20. 10:26
Épp most volt a reklám a tv-ben. Szerintem ha használ is csak a kezdődő problémákat tünteti el. Akinek évek óta panaszai vannak , annak nem hiszem hogy segít. Legalábbis nem véglegesen.
2010. szept. 20. 10:10
Próbálta már valaki a Velform Perfect Legs krémet? Használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook