Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Próbálta már valaki a Renol gyógynövény koncentrátumot? Valóban teherbe lehet tőle esni? Érdekelnének tapasztalatok! fórum

Próbálta már valaki a Renol gyógynövény koncentrátumot? Valóban teherbe lehet tőle esni? Érdekelnének tapasztalatok! (tudásbázis kérdés)


11. s700
2010. máj. 14. 19:05

Örömmel tudatom veletek, hogy nekem sikerült a gynex kúrával. Igaz, egy kis Bach terápiával ráerősítettünk.

Mindenkinek jó babásodást kívánok!

10. bared (válaszként erre: 9. - S700)
2009. dec. 9. 11:50
kérlek mindenképpen írd meg mi lett!! nekem is ilyen gondjaim vannak(((
9. s700
2009. dec. 9. 10:59

Azóta már többször voltam mérésen, sosem fogadta el a szervezetem a gynexet.

Most egy hete végre olyan mérés sikerült, hogy megkaphattam. Nagyon bízom benne, hogy ez most majd segíteni fog.

8. s700 (válaszként erre: 7. - 4ec264d04a)
2009. aug. 27. 08:06

Szia!

Még mindig nem lehet a gynexet kapnom az utolsó mérés óta.

Közben lombikra mentem, igy a termékeket most nem szedem.

Majd ha lesz eredmény, akkor újra megyek konzultációra a csajszihoz.

2009. aug. 3. 10:48
Az energy termékek kiválóak. A renol nem a terhességre való, de előkészíti az utat a gynex előtt, mert az való nőgyógyászati problémákra. Érdemes mindkettőt alkalmazni, természetesen külön-külön!
6. s700
2009. júl. 8. 13:55

Volt egy gépe a csajnak és azzal méregetett. Azt mondta, hogy ez az alapvető problémám és 10 db tűt is szúrt a fülembe.

Ma megint voltam nála, a gerincemet és a talpamat is masszírozta Energy krémekkel.

Említette ezt a Gynexet is, de azt majd ha lejár a 3 hetes kúra 2 hét múlva, akkor méri ki, hogy adhatja-e majd.

Szerencsémre ő nem az, aki mindent egyszerre meg akar vetetni, hanem segíteni akar meggyógyulni...

Ritka az ilyen!

2009. júl. 8. 07:58
Nem a Gynex-re gondolsz? A Renol másra való, ahogy megnéztem. Mindkettő Energy termék egyébként. Mi használunk Energy termékeket és tényleg nagyon hatékonyak, de ezt a kettőt még nem próbáltuk, nekem nem volt teherbeesési gondom.
4. bared (válaszként erre: 2. - S700)
2009. júl. 8. 07:58
én ugyanebben a cipőben járok, nekem semmit nem segített, ellenben jó sokat költöttem rá...hátha majd neked bejön((
2009. júl. 8. 07:57

A Renol elsősorban a vese, a húgyhólyag, a lép energetikai pályáját, valamint a hármas melegítő ínizomzat pályát és a szívburok oldalágát befolyásolja. Ezáltal jótékony hatást fejt ki azokra a problémákra is, amelyek ezen pályákon található szervek elégtelen működéséből erednek.


A vese és a húgyhólyag pályájának elégtelen működéséből eredő tipikus szindrómák: torokgyulladás, magas láz, nyugtalanság, szívfájdalom, hideg lábak, híg orrváladék folyása, orrvérzés, könnyezés, gerincfájdalom, bordafájdalom és egy sor további probléma.

2. s700
2009. júl. 8. 07:56

PCOS-en van és már rengeteg mindent kipróbáltam. 3 éve nem sikerül teherbe esnem. Most egy ismerősöm ajánlotta, hogy keressek fel egy Energy termékekkel foglalkozó természetgyógyászt. Felkerestem. Renol gyógynövényt kaptam.

Közben pedig lombikprogramra készülünk.

Az is érdekelne, hogy szerintetek meg kell-e mondanom a dokinak, hogy ilyent szedek?

Szerintetek befolyásolja a gyógyszerek hatását majd? Én úgy gondolom, hogy felerősíti majd.

1. s700
2009. júl. 8. 07:53
Próbálta már valaki a renol gyógynövény koncentrátumot? Valóban teherbe lehet tőle esni? Érdekelnének tapasztalatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook