Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a Pump it up - The Ultimate Dance Workout- ot? Mik a tapasztalatok? fórum

Próbálta már valaki a Pump it up - The Ultimate Dance Workout- ot? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


9. Skittles (válaszként erre: 8. - Pink sunrise)
2010. márc. 5. 07:17
utána kerestem youtube-on a clubland-nek, nagyon tetszik, csak épp nem találtam ahonnan le tudnám tölteni...:(
2010. márc. 4. 18:35

En nagyon szeretem,jo a hangulatuk,foleg olyan bulizos emberkeknek talaltak ki mint en.Megjelent a 2010 Clubland,the workout of your life,ez is nagyon jo,ma probaltam eloszor.

Nekem eleg jol ment a koreografia is,amit meg nem tudtam ugy csinalni ahogy ok ,vagy nem akartam azt a magam stilusaval nyomtam:)

7. whoa
2010. márc. 4. 11:09
köszi az eddigi kommenteket ^^ hát a lustaság nálam is megvan, de még mennyire...:D futni azért kezdtem el, hogy gyorsítsam a fogyásom, és eddig -lekopogom- egész jól szuperál. bár az elindulást mindig megszenvedem...:D igazából csak a nyári formám szeretném visszakapni, mert az ősszel/télen sikerült felszednem 6 kilot :/ így indultam 61ről, aztán gondoltam ha pl esik az eső vagy ilyesmi (mint pl ma... :S), akkor valami ugribugrival akár csak részleges is, de helyettesíthetném a mozgást, hogy közelebb kerüljek a nyári 55ömhöz :) ma fogom kipróbálni először a pump it up- ot, kíváncsi leszek:)
2010. márc. 3. 21:55

sziasztok!

látom nem nagy népszerűségnek örvend itt a pump it up...

én nagyon szeretem, ha nincs kedvem mozogni(ugye az örökös lustaság)...akkor ez ami meghozza, valóban elsőre elég követhetetlen, de bele lehet jönni. én pl a futással vagyok úgy, hogy mindent csak azt ne, pedig anno még tájfutó versenyekre jártam

2010. márc. 3. 15:59

Nekem tetszett,kiegészítő mozgásnak teljesen jó!

És azért ha végignyomod azt a több mint egy órát,elég durva...:)

2010. márc. 3. 15:44
eletem elso aerobic dvd-je, ugyhogy nincs sok osszehasonlitasi alapom - de nekem kicsit unalmas, es egy ido utan a terdem is megfajdul.
2010. márc. 3. 15:31
Nézem youtubeon mi is ez.Nem lehet rossz de azért felvehettek volna vmi rendes ruhát is :-D
2010. márc. 3. 15:29
Nekem csak az volt a gondom vele, hogy kissé követhetetlen és annyira nem dolgoztat meg. Persze, ezt párszor végig kell nézni, hogy csinálhasd a gyakorlatokat, de nekem így elsőre nem jött be, ennek ellnére valakinek beválhat.
1. whoa
2010. márc. 3. 15:28
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mennyire vált be, mint kardio mozgás. Persze gondolom nem egyenértékű egy futással pl, de egy héten 4szer futok, gondoltam 5.- nek beteszek egy aerobikot:) Szóval kíváncsian várom a tapasztalataitokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook