Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a Leovit menüt? fórum

Próbálta már valaki a Leovit menüt? (beszélgetős fórum)


1 2
32. 9886f305e8 (válaszként erre: 31. - Melanko)
2011. máj. 10. 18:24
Bocsi a kései válaszért. Kb 2 kg-ot fogytam a két hét alatt, pedig hétvégén is keveset ettem! Nálam nem jött be a Leovit! :(
31. Melanko (válaszként erre: 29. - 9886f305e8)
2010. ápr. 1. 15:20

Kedves Leonetta9!


Szeretném megkérdezni, hogy eredményes volt-e a diéta??

Engem is érdekelne, hogy milyen eredménnyel zártad a fogyókúrát......


Köszönöm!

30. revani
2010. febr. 10. 15:15

Sziasztok!

Tavaly megcsináltam két hetet,/hétvégén ettem amit kívántam, de sokat nem bírtam/ 8 kg-ot fogytam 2 hét alatt. BIZONY!!!

2010. jan. 29. 18:03

Sziasztok! A mai vacsival az első hét végére értem. Hát ki lehetett bírni, igaz a mai ebéd egy részét inkább kiborítottam a wc-be... :D

A hétvégén "szabad-evés" van, persze a fogyás jegyében. Hétfőn reggel megmérem mennyit fogytam az első hét alatt. aztán indul a 2. menet...

2010. jan. 27. 13:45
Előre megvettem 2 heti leovitot, végig fogom csinálni, de utána lehet kipróbálom a Gastroyalt. :)
27. 9886f305e8 (válaszként erre: 26. - Cbundth)
2010. jan. 27. 13:43
:D Köszi!
2010. jan. 27. 13:02
Nincs benne hús...:)
25. cbundth (válaszként erre: 24. - 9886f305e8)
2010. jan. 27. 12:29
nézd meg,gastroyal,színes leves kúra.:)
24. 9886f305e8 (válaszként erre: 23. - Cbundth)
2010. jan. 27. 12:26

Szia! És azt nem tudod hogy van-e benne hús? Mert nekem azért nem jönnek be pl a Norbi menük sem stb mert húsosak és én vega vagyok.

De tényleg jó ötlet amúgy mert pont feleannyiba kerül. Köszi! :D

2010. jan. 27. 12:14
Sziasztok.Csak annyit szeretnék megemlíteni,hogy a gastroyalnak is van olyan menüje (napi 990 ft)amiben napi 4x csak levesek vannak.Tök jól lehet vele fogyni és sokkal olcsóbb mint ez a leovit izé.Biztos ez is hatásos csak gondoltam szólok,hogy az is hatásos...Szép napot!
2010. jan. 27. 12:05

A tegnapi vacsival nem volt gond... kicsi sajt nélkül lett volna...

A mai ebéd szörnyű volt, de kibírtam.

Most megpróbálok egy könnyebb Norbi aerobikot is.

2010. jan. 26. 14:08

Sziasztok!

Leírom a tegnapi napot...

... reggel könnyen viseltem, hogy csak egy kompótot ihatok, később ettem 3 mandarint, az ebéd fincsi volt, aztán szintén ettem 3 mandarint majd délután már görcsölt a fejem (ez lehetett a "kutyulós-kávé" megvonásától is)így elég hamar elfogyasztottam a vacsorát, ami nem volt különösebben finom de nem is volt rossz.

Ezután elaludtam kicsit majd a vacsi a wc-ben landolt. :S

A mai nap eddig kb ugyanaz, de ettem egy icipici sajtot, mert engem az éltet (ajánlott ételek ide vagy oda).

Este remélem jobban alakulnak a dolgok mint tegnap!

Egy dolog biztos: kitartok!

2010. jan. 25. 07:10

Jó reggelt! Ma kezdem a Leovit kúrát. Szerencsére nem egyedül, hanem a húgommal együtt---> így sokkal könnyebb lesz.

Minden nap leírom a tapasztalatokat, de továbbra is várom azok véleményét is akik már próbálták!

Szép Napot!

2010. jan. 20. 15:12
Várom a tapasztalatokat! Próbálta még valaki? Szeretnék én is többet megtudni mielőtt elkezdem, de egyébként én is mindenről beszámolok majd!
18. 9886f305e8 (válaszként erre: 16. - 35491a860f)
2010. jan. 20. 14:32
Megértelek, nekem is nehéz döntés volt, de már annyira nem jönnek rám a ruháim hogy tényleg oly mindegy ha a fogyásra áldozok mint nagy és még nagyobb ruhákra :(
2010. jan. 20. 14:28

Levesporok, italporok és pl burgonyapüré-por... de az új menüben van gombás makaróni is! Nyami!

Reggelire van egy ital amit kompótnak neveznek, és fincsi, tesóm szerint laktat is, ebédre leves, második és egy kompót---- ez bőséges!!!, valamint vacsira megint kompótszerűség csak más ízű + leves vagy kása. És a két étkezés között ajánlott friss zöldségeket, gyümölcsöket fogyasztani + húsevőknek halat és fogalmam sincs milyen sovány húsokat... :D

Az a lényeg hogy maga a menü nem több mint 500 Kcal és ezt ki kell egészíteni 800-1000 Kcal-ra!

16. 35491a860f (válaszként erre: 13. - 9886f305e8)
2010. jan. 20. 13:34
Igen, csak nekünk van két gyerekünk+lakáshitel+rezsi+számlák, szóval így én emiatt nem igazán engedhetem meg magamnak, hogy ilyen drága fogyis készítményt használjak. Én is azért fogyózom egyébként, mert van egy csomó csinos és divatos ruha a szekrénybe, ami már nem jön rám és újra szeretném hordani őket, mert azokban a rucikban érzem magam igazi nőnek. :)
2010. jan. 20. 13:32
Én sem találtam túl sokat, ezért indítottam el a témát. Jó lenne ha mások is leírnák a tapasztalatokat. Tesókámnak nagyon bejött, ezért én is rászántam magam, vagyis a pénzt... :D
2010. jan. 20. 13:30

Szia! Már a szobámban őrzöm a két bőröndöt (10 napi adag-2 hétre, mert a hétvége az szünet)de csak hétfőn kezdem! Mindent le fogok írni!!!

Viszont a tesómét annak idején megkóstoltam egyszer-egyszer és nem rossz! Sőt, én pl kifejezetten szeretem a műkaját. Elvileg persze nincs benne színezék, tartósító stb. Amúgy a maggi levesekhez, készételekhez hasonlítanám amelyekre csak vizet kell önteni...

Most már két változatban kapható, én egy ilyet- egy olyat kértem hogy változatos legyen.

13. 9886f305e8 (válaszként erre: 12. - 35491a860f)
2010. jan. 20. 13:25

Tudod én is így voltam ezzel fél éven át... de most azt mondtam nem érdekel. A hízásom miatt egy rakás ruhára lenne most szükségem és úgy döntöttem inkább a leovit aztán a régi csini ruháim! :)

Egyébként ne értsd félre én nem kereskedem vele, a nevem is véletlenül hasonlít, egy régi film miatt nevezem így magam a hoxán és a gyerekemet is Leonettának fogják hívni! :D

12. 35491a860f (válaszként erre: 10. - 9886f305e8)
2010. jan. 20. 13:20
Akkor én ezt most nem engedhetem meg magamnak. 10 ezer Ft hetenként az rengeteg. Ezért utálom az ilyen fogyis készítményeket, mert méregdrágán adják el és szerintem ez visszaélés azzal, hogy az emberek le akarnak fogyni. A gyártók az ilyen borsos áron eladott termékeken akarnak gyorsan meggazdagodni, de sok sikert mindenkinek hozzá, akinek van rá pénze, hogy megvegye.
2010. jan. 20. 13:19
Ja és házalni még senkit nem láttam vele, ez sikertörténetek útján terjed. Pl. én láttam mennyit fogyott a tesóm, ezért rendeltem, és más is rendelt már emiatt! Ő azért rendelte mert az egyik barátnőnk is sokat fogyott két hét alatt a leovittal, aki szintén látta hogy egy csoportársa...
2010. jan. 20. 13:17
Szia! Hallottam már hogy gyógyszertárban is kapható. Mi egy ismerős által szereztünk tudomást a Leovitról és telefonon rendeltük Debrecenből, mivel most 4-et rendeltünk (tesóm is még akar fogyni)már másnap lehozták szállítási díj nélkül. De ez szerintem attól függ kitől veszed. 10 ezer forint körül van az 5 napi adag ára... Igen tudom nagyon sok, de másfél hete kezdtem diétázni és már unom a zöldség-grillezést stb., ráadásul én vega vagyok és így nehéz, a leovit pedig teljesen húsmentes!
9. 35491a860f (válaszként erre: 8. - 9886f305e8)
2010. jan. 20. 13:09

Szia!


Mennyibe kerül és miből áll ez a kúra? Érdekel minden, ami fogyókúrával kapcsolatos, csak az ára nem mindegy. Postai úton lehet rendelni, vagy valaki házal vele, vagy boltban kapható?

2010. jan. 20. 13:08

Sziasztok! Hétfőtől kezdem a leovitkúrát (instant ételekből-italokból áll), és szeretném ha megírnátok a tapasztalataitokat, ha próbáltátok már.

A húgom 7 kg-ot fogyott két hét alatt és nem hízott vissza!!!! Pedig eszik! Látom! :D

Nem olcsó fogyókúra de nem kell főzőcskézni meg vásárolgatni, kézhez kapod a kis bőröndöt amiben benne van az 5 napra való adag! Csak forró víz kell hozzá!

Írjatok!!

2008. ápr. 23. 00:20

Hááát,nem tudooom.De 1700kJ egy napra kicsit sok,nem lányok???Én megvettem a kis pakkot,aztán azóta is ott áll a szekrényben,mert én alapból sem eszem többet-még jó napokon sem 700kJ-nál.

Ráadásul szívtam is a fogam,mikor megláttam,mennyi pénzt adtam ki,és mellette ehetem ua-t,mint eddig(gyümi,leves,zöldség,joghurt)önmagában.Igaz van benne króm,meg kutyat...e,de ha nem mozogsz mellette eleget,kizárt szerintem a fogyás.

2007. okt. 26. 14:22
úgy tudom, hogy Pokrivcsák Mónika (hííííres sztááááár TV-s, ha valaki nem tudná) is ezzel adott le egy csomó kilót
5. 189e7a0266 (válaszként erre: 3. - Arpad26)
2006. okt. 18. 19:45

Hali!


Milyen az ize? Mennyire laksz vele jól? Mennyi idő alatt ment le?

2006. okt. 18. 18:15

Sziasztok!


Én még nem hallottam erről a menüről! Hol lehet ezt megigényelni? Árak? és arpad 26-nak , mennyi idő alatt ment le ez a 15 kiló???

2006. okt. 18. 16:17

Szia én már próbáltam, fogytam vele már több mint 15 kilót. Ez instant étel, ital egy bőröndben, 5 napra benne van a reggeli-ebéd-vacsora. Semmit nem kell főzni csak forró vízzel leönteni, pár perc múlva fogyasztható és fogyaszt!


Ajánlom nektek is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook