Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Próbálta már valaki a hipnózist? fórum

Próbálta már valaki a hipnózist? (beszélgetős fórum)


1 2
54. kittyke24 (válaszként erre: 40. - Juli8008)
2020. febr. 9. 16:24
Kinel voltal pontosan?
53. kittyke24 (válaszként erre: 48. - Bodó83)
2020. febr. 9. 16:22
Kerlek irj kinel voltal
2016. okt. 16. 16:28
nem probálnám ki
51. nolen
2016. jan. 27. 21:48
Sziasztok! Hipnotizőrt keresek. Valaki ajánlotta Albutiu Pétert, aki úgy tudom, oktatja is. Vele kapcsolatban van valakinek bármiiféle tapasztalata? Előre is köszönöm.
2016. jan. 9. 10:48

Kedves Laura!

Nem vagyok rendszeres Hoxa látogató, de az interneten véletlenül találkoztam a véleményeddel, amit Balázsról írtál, és regisztráltam, hogy én is hozzászóljak. Nem személyesen voltam nála, az édesapám kereste fel szorongással, és pánik tünetekkel, amik régóta okoztak már neki problémát. Sok helyen járt már, de így is elég nehezen vette rá magát a hipnózisra ebben a korban. Szerencse, hogy így döntött, mert a harmadik találkozó óta végleg megszűntek a tünetei. Nagyon hálás vagyok ezért Balázsnak, de mégsem ez az oka, hogy válaszolok a bejegyzésedre, mert éppen úgy, ahogy édesapámnak ő segített, másnak más tud. Mi szerencsére megtaláltuk a megfelelő embert. Ennél sokkal lényegesebbnek tartom, hogy az édesapám elmesélte azt is, hogy az első találkozó végén megkérdezte, hogy kaphatna-e némi kedvezményt, mert a nyugdíjából nehezen gazdálkodja ki a kezelés díját. Balázs erre azt kérdezte, hogy mi lenne az az összeg, amit nyugodt szívvel megengedhet magának. Azt válaszolta, hogy 5000 Ft. Ennyibe kerültek neki a kezelések. Nem tudom, hogy Balázs mással is így viselkedik-e, mert nem írja sehol a honlapján, de gondolom nem az édesapám az egyetlen kivétel. Szerintem, ha ennyire nem tetszett az, amit nála tapasztaltál, és zavart, hogy ezért még fizettél is, akkor ezt neki kellett volna mondanod.

2015. júl. 16. 16:33
Én sokáig jártam pszichológushoz. Segített helyre tenni a dolgaimat. Csak később kezdett érdekelni más is, amikor ismét visszajöttek a korábbi problémáim. Akkor már sajnos nem tudott segíteni, de nem gondolom, hogy ez baj lenne. Voltam utána több helyen is, de én inkább a tapasztalatra, és a szimpátiára szavazok. Nem a végzettségen múlik ez sem, mert azt szinte bárki tud szerezni. Az viszont, hogy szereti-e, és érti-e, amivel foglalkozik, csak akkor derül ki, ha találkozol vele. Nekem többféle módszer is a segítségemre volt, de egyszer sem a módszertől függött, hanem mindig az embertől, aki dolgozott vele. A hipnózissal is így volt, a kineziológiával is, és máskor is. Ha kipróbálok egy új módszert, amit eddig még nem, akkor inkább alaposan utána olvasok, hogy tudjam, mi fog történni, mert szerintem is rajtam múlik a siker legalább 50 %-ban. Ha a másiktól várom a csodát, akkor vagy van, vagy nincs. Inkább nincs. Ha viszont tudom, hogy mit miért tesz, és az miért jó, akkor hasznát veszem.
2015. márc. 22. 17:40

Sziasztok!

Annyi hülyeséget lehet olvasni a regresszióról és általában a hipnózisról,hogy gondoltam leírom a

valós tapasztalataimat.

Igen,én voltam reinkarnációban. Budapesti vagyok de én leutaztam Harkányba,ott egy pszichológus nő csinálta.Őt ajánlották,hogy nagyon jó szakember,sokan járnak hozzá,még külföldről is.De!!! Csak terápiás céllal végzi és nem is csinálhatná más,mint orvos vagy pszichológus. Amúgy a rendelőjében a falon ki vannak téve a végzettségei,ez már megnyugtató volt,hogy nem kókler. Kb 3 órás!!! volt,ebből 2 óra volt a hipnózis. Utána kis pityergés,megnyugvás,azaz feldolgozás. Amíg a feldolgozás nincs meg, el sem mehetsz!Előtte voltam nála 2 alkalommal,ahogy mondta,hogy egymásra hangolódjunk,kialakuljon bennem a bizalom és a problémámat megismerje.Eközben fokozatosan vezetett be a hipnózisba,mert szerinte a hipnózisban levést is tanulni kell,mint a biciklizést. Tehát aki először megy és reinkarnációt csináltat magának,az potyára fizet,nem fog neki sikerülni és veszélyes is lehet.

Életem legjobb döntése volt! Sok kérdésemre megkaptam a választ,elmult az alvászavarom, a gyerekkorom óta fennálló!! dadogásom,önbizalmam lett és megváltoztam (pia). 3 előző életemben voltam,és mindent tökéletesen átéltem,láttam! Nagyon hiteles volt,hogy megértette velem,hogy ne azzal foglalkozzam,hogy ez valóban megtörtént-e,hanem azzal,hogy ebből mit tanulok,mit kellene másképpen csinálni ahhoz,hogy meggyógyuljak.

Hatalmas élmyény,örök életre szóló. Én azóta is járok hozzá kb 2 havonta, hipnózissal úgymond"kitisztítani a lelkem".

A lényeg,hogy nézd meg kihez mész, ha nincs meg a végzettsége vagy nem szimpi,keress mást! Egy jó szakembert találni már fél gyógyulás. A másik fél pedig mindig TE MAGAD vagy.

2015. febr. 19. 10:05

Bizonyítékot jelenthetnek a lélekvándorlásra a hipnotizált személyek egyéni beszámolói. A regressziós hipnózis során a hipnotizőr

az alanyt korábbi emlékeihez, olykor előző életeibe repíti vissza. A hipnózisban az érintettek gyakran mesélnek arról, hogy valaki más

testében élnek. Egészen pontos részleteket említve számolnak be arról, hogy egy másik században, egy másik ember bőrében, esetleg

más nemű, valamint merőben más társadalmi helyzetű személyként élik napjaikat.


Ebben az állapotban bámulatosan alapos leírást adnak a hipnotizált személyek olyan múltbéli helyekről és szituációkról, melyekről

éber állapotban nem lehet tudomásuk. Ráadásul ezek az utazások nem csupán izgalmasak, de rendkívül hasznosak is lehetnek, hiszen a

hipnotizált személyek megismerkedhetnek korábbi inkarnációikkal, az akkori életükben elkövetett hibáikkal, minek következtében

lehetőségük nyílik arra, hogy jelen életükben ne kövessék el ugyanazokat a tévedéseket.

2015. febr. 11. 04:36
nem.
2015. febr. 2. 09:04
Szerintem az a kiábrándító, ha az ember feladja. Mire Balázzsal találkoztam, már egy vagyont költöttünk, hogy végre sikerüljön. Én megkérdeztem tőle, hogy mi van, ha nem jön össze. Azt mondta, hogy felhívhatom bármikor, ha elégedetlen vagyok és visszaadja a pénzem. Ezt előtte még senki nem mondta, pedig megfordultam pár helyen. Ha abból indulnék ki, hogy hányszor nem sikerült, akkor lenne kire panaszkodnom.
2015. febr. 1. 20:26
Én már annak is örülök, hogy nem cigizem, a többit megoldom máshogy. Most inkább meditálok. Ez jobban bejön.
43. kriszta773 (válaszként erre: 39. - Laura38)
2015. febr. 1. 17:26
hát ez elég kiábrándító élmény lehetett, én biztos nem is fizettem volna ezért, bár persze adott szituban az ember csalódott és maga mögött tudná az egészet
2015. febr. 1. 16:53
Én igen. Többször is. A ciginél segített. Aztán próbáltam ekcémára is, de nem jött be. Nem tudom mitől függ.
2015. febr. 1. 06:44
nem probaltam.
2015. jan. 29. 16:46

Sziasztok!

Nem tudom, hogy egy emberről beszélünk-e, de én is voltam Balázsnál. A férjemmel évek óta szerettünk volna gyereket, de nem jött össze sehogy sem, pedig mindent megpróbáltunk. Őt is kivizsgálták, és egyikőnknél sem találtak semmit. Nem akartam belenyugodni a dologba, ezért gondoltam, hogy kipróbálom még a hipnózist, bár nem nagyon hittem benne. Végül a barátnőm beszélt rá, hogy Balázshoz menjek el, mert neki is ő segített, egy teljesen más dologban. Én három háromszor voltam nála még 2012-ben. Többre nem volt szükség. Egy év múlva egészséges kislányunk született. Én örülök, hogy hozzá fordultam és csak ajánlani tudom másoknak is.

Juli

2012. szept. 13. 17:09

sziasztok!

Okulásul szeretném elmesélni saját tapasztalatomat: Felkerestem Loós Balázs hipno-coach-t, akire az interneten találtam rá. Óriási csalódás volt. Ettől szeretnék megóvni másokat is, akik betegség vagy lelki probléma miatt olyan kiszolgáltatottak lehetnek, mint én. Először is úgy próbált meg hipnotizálni, hogy berakott valamilyen pilinszka zenét, és közben elhadart (!) néhány szót az ellazulásról, majd rendkívül gyorsan elszámolt ötig, ami után csettintésre hipnózisban kellett volna lennem (mindez nem tartott tovább 10-20 másodpercnél). Kissé zavaró volt, hogy mindeközben egyszer hangosan megcsörrent a mobiltelefonja (!), hogy a visz. hangos zene teljesen elvonta a figyelmemet, és, hogy úgy hadart (be volt csukva a szemem, de megesküdnék rá, hogy papírról olvasta a szöveget), mint aki közben az óráját is nézi… Ezután megkérdezte, hogy milyen képek jönnek elő a tudatalattimból. Természetesen semmi nem jött, mert még csak a közelében sem jártam a hipnózisnak! 3-4-szer még próbálkoztunk ezzel, de nemhogy nem tudott hipnotizálni, hanem még ellazítania sem sikerült! Ezért végül belekapaszkodott egy gyerekkori emlékképbe, amit még az elején a beszélgetésünk során mondtam neki, és megoldásként azt boncolgatta (hangsúlyoznám, hogy nem pszichológusról van szó, hanem egy gépészmérnökről, ahogy a honlapjáról is kiderül). Ezért a két órás szeánszért 20 ezer forintot kért, és én mélységesen sajnálom azokat, akik elhiszik, hogy hipnózisban voltak nála, mert a legnagyobb kókler azok közt az önjelölt gyógyítók közt, akikkel az elmúlt években találkoztam! Utánanéztem, hogy gyakorlatilag 5 hétvégi tanfolyam és 500e ft tandíjért cserébe bárki lehet hipnocoach, úgyhogy komolyan gondolkozom rajta, hogy pályát váltok én is! Ennyire azt hiszem, nekem is menne.

Mivel az agykontroll tanfolyamon voltam már hipnózisszerű állapotban (olyan dolgok történtek ott, amiben azelőtt magam sem hittem, de persze ott is van egy csomó marhaság), és azóta is gyakran használom ezt a technikát ellazulásra, tudom, hogy nagyjából mit kellett volna éreznem. Hát annak a közelében sem jártam. Nekem megért 20e ft-ot ez a kísérlet (tudom, hogy hová nem érdemes már mennem), de biztosan sokan vannak, akik bedőlnek ennek az embernek és többször is visszamennek hozzá. Azért írtam le ezt, mert előtte nem találtam róla véleményt a neten. Most már van egy.

38. Én-Önmagam (válaszként erre: 32. - Strix)
2012. jún. 27. 09:02

Szia strix!


Elnézést kérek Tőled, hogy eddig nem válaszoltam, de nem voltam gép előtt...


A hipnózisban olyan dolgokra nem lehet "rávenni" senkit, amit személyiségéből adódóan egyébként sem tenne meg...

Természetesen hipnózisban lehet úgynevezett "programokkal" manipulálni, de szerintem ezt csak abban az esetben lehet megoldani, ha az az egyén, akit hipnotizálnak tud róla... tehát a hipnotizált akaratán kívül ezt nem lehet megoldani...


Más ember tudatában "turkálni" szerintem teljesen felesleges... és etikátlan is... Ha egy rokonunk, hozzátartozónk úgy viselkedik, hogy az nekem nem tetszik, akkor számomra csak egy adekvát lehetőség van, amely a tiszta szeretet alapjaira "épül" ez pedig nem más, mint az őszinte, szeretetteljes elfogadás...


Minden ember befolyásolható, valamilyen szinten... tehát a mai, modern korban ehhez nem kell elmebetegségben "szenvednie" senkinek... :-)


A hipnózis nem egyéb, mint egy agykontroll, persze nem az agy "betanításáról" szól, hanem egy tudati, mélyebb szinten lévő, akár nevezhetjük tudat-alattinak is, szintű "betanításának"...


Én, személy szerint nem vagyok híve a hipnózisnak, mert, mint említettem ez csak a tudat, tudatos tudat-nélküli "betanítása" nem pedig egy tudat által választott, helyes, döntés egy kialakult élethelyzetere.

/Remélem nem volt nagyon zavaros... :-)/

2012. jún. 26. 06:52
igen
36. strix (válaszként erre: 35. - Select05)
2012. jún. 26. 06:29
Köszi a tanácsot, de ezeket már végig próbáltuk.Eredménytelen.
35. select05 (válaszként erre: 34. - Strix)
2012. jún. 25. 12:19

Nem véletlenül mondják, hogy az időskor egy második gyerekkor.

Igényli, hogy foglalkozzatok vele, nem szeret egyedül.

Talán egy ötlet: ha kénytelenek is vagytok egyedül hagyni, adjatok neki valami könnyű feladatot, amit meg tud csinálni és éreztessétek vele, hogy számítatok arra a dologra, amire őt megkértétek.

Szép napot!

34. strix (válaszként erre: 33. - Select05)
2012. jún. 23. 20:38
A hajlam, úgy gondoljuk megvan benne, mert a nagymamája és az édesapja is hasonló módon viselkedett.Nála viszon, amikor valaki állandóan vele tud lenni, ezek a rossz tulajdonságok visszahúzódnak. Mindegy hogy gyomlálunk a kertben, vagy kirándulunk, csak elfoglaljuk valamivel. Amikor azonban egyedül marad, vagy elmegy valahová, mindig nagyon összeférhetetlen lesz.Ezért gondoltuk hogy valaki megpróbál hatni rá.
33. select05 (válaszként erre: 32. - Strix)
2012. jún. 23. 14:55

Sajnos ez az úr idős korával van összefüggésben.

Hipnózisban senkit nem lehet rávenni olyan dologra, amit ő maga nem akar megcsinálni.

Orvosok számoltak be olyan kisérletekről, hogy pl. hipnózisban csak olyanra próbáltak rávenni pacienseket,hogy rsaságban öltsék ki a nyelvüket, és azt sem csinálták meg. ( Mivel ez bele van nevelve az emberbe, hogy illetlenség.)

Öszzegezve: biztos, hogy nem hipnózisról van szó.

32. strix (válaszként erre: 24. - Én-Önmagam)
2012. jún. 23. 12:14

Szia!

Lehet hogy ostoba a kérdésem, de sokat foglalkoztat.

Egy férfi családtagom (közel a 70-hez) nagy személyiség változáson ment keresztül.Nehéz vele kijönni, szemrebbenés nélkül hazudik az ember képébe,de akár több embert is meghazudtol,nem ismeri el ha másoknak van igaza.Amikor egyedül elmegy otthonról, mindig olyan állapotban jön vissza, hogy nehéz mellette kibírni.Kötekedik,semmi sem jó neki.

A kérdésem az,hogy ha valaki esetleg hipnózisban próbálja rávenni rossz dolgokra, akkor az meddig hatásos, meg kell-e időnként ismételni az eljárást,illetve valahogyan meg lehet-e állapítani hogy hipnotizálták.Ha igen, más ember fel tudja-e oldani ezt a hipnózist? Valamint azt szeretném tudni, van-e olyan elmebetegség, aminek a velejárója az, hogy könnyen befolyásolható a beteg?

A fent említett dolgokon kívül még feltűnően feledékeny lett, de ez számunkra nem probléma.

2012. jún. 18. 15:36
Lelki válság miatt még nem, de egyébként igen, volt benne részem. Teljesen ellazult állapot, nem olyan, mint az amerikai filmekben. A terapeuta hangjára és szavaira figyelsz, de közben mégsem vagy teljesen önmagad, mivel feloldódsz és laza vagy. Energiát meríthetsz belőle. És igen, kell hozzá némi spirituális érdeklődés, vagy ilyen fajta hozzáállás.
30. Én-Önmagam (válaszként erre: 29. - Eva999)
2012. jún. 18. 14:34

Szia eva999!


Nagyon szívesen segítenék, de nem tudom, hogy merre vagy kicsiny országunkban... :-)


Egyébként milyen kérdések merültek fel Benned?


Küldheted priviben is...

29. eva999
2012. jún. 17. 20:53

Sziasztok!


A segítségeteket kérném. Tudnátok ajánlani egy megbízható "utaztató" pszichológust, aki segítségemre lenne utána is, a kérdéseim feldolgozásában?


Köszönöm.

28. Én-Önmagam (válaszként erre: 27. - Select05)
2012. jún. 16. 19:13

Több éve - talán egészen fiatal korom óta - érdekel az ezotéria, spiritualitás és egyéb, e területet érintő témák... aztán pár éve elvégeztem egy két éves sulit, ahol egészen közel kerültem az energetikai gyógyításokhoz... és ezt követően már magamtól - néha kis külső iránymutatással - próbálom a szellemi utamat járni.


Sokat olvasok, sok előadást hallgatok, meg ilyesmi...


Minden betegség jelez valamit számunkra...

Ezeknek a "meggyógyításának" a legadekvátabb folyamata mindig a benső, Lelki, Tudati egyensúly meglelése, a szellemi úton való elindulás, ezt követően pedig, vagy e "folyamat" közben már csak egy plusz áldás a betegség megszűnése...


Segítség lehet számodra több, elég mély beszélgetés olyan emberrel vagy emberekkel, akik nem rád akarnak erőszakolni bizonyos nézeteket és meglátásokat, de esetleg irányt mutathatnak számodra utad során...


Nagyon fontos, hogy ne a "külső" segítség által képzeld el a gyógyulásodat, ne a "külső" segítség lebegjen szemeid előtt, hanem bízz és higgy magadban, hiszen Eredeted szerint sokkal több vagy, mint sem csak egy teremtett emberi Lény...


Ne a gyógyulás legyen számodra a legfontosabb, hanem az Életed... Találd meg Életed értelmét, hogy miért vagy itt, mit szeretnél, mi az, ami miatt testet öltöttél...

(Persze ezek vonatkozásában én nem anyagi fejlődést és szakmai sikert gondolok...)



Ha esetleg kérdésed lenne, nyugodtan írj... :-)

2012. jún. 16. 18:22

Teljesen egyetértek, én is így gondolom.

CSak sajnos nem tudom, hogy milyen úton induljak tovább...

Te hogy kerültél kapcsolatba ilyen dolgokkal?

26. Én-Önmagam (válaszként erre: 25. - Select05)
2012. jún. 15. 14:39

Szióka!


Mint, ahogy Te is tudod ugye, minden betegség keletkezésének eredeti oka nem a fizikai testben fellépő, már kimutatható organizmusok, sejtek, stb. elváltozása miatt jön létre, az már egy keletkeztetett ok.


Az, ami ezen elváltozásokat eredetileg keletkezteti már olyan energiák által indukálódik, amelyeket fizikai minőségükben nem mindig lehet megtalálni.


Az autoimmun-betegség során a szervezet saját struktúráit belűlről, erőszakosan megtámadja, a védekező rendszert célzottan saját maga ellen hangolja, ahelyett, hogy a külső betolakodók ellen védené a szervezet egészét, így a saját maga ellenségévé válik. A nem kiélt, kitörni készülő agresszió belűlről szétmarja a szervezetet, a legerősebb elnyomás jut érvényre ebben a betegségben.


Természetesen ezen megállapítások minden esetben a szellem-gyógyászat és a spirituális-energetika minőségeit tartja szem előtt...


Talán elnyomsz magadban különböző érzéseket, amelyeket inkább nem elnyomni hanem uralni kellene...


A szellemi út meglelése, tapasztalása, megélése, amelyek során nagy lehetőség lenne a böjt alkalmazása, stb...


Az eddigi életvitel átgondolása, megkérdőjelezése és offenzív átalakítása...


Ha esetleg kérdésed lenne, nyugodtan írj... :-)

25. select05 (válaszként erre: 24. - Én-Önmagam)
2012. jún. 15. 11:03

Szia,

Igen, én is így gondolom.A ráeszmélés tehát megvan, már csak az érdekelne, hogy mit lehet tenni a gyógyulás érdekében.

Elvileg nem gyógyítható autoimmun betegségem van, de ki dönti el, hogy gyógyítható-e vagy sem?!?!

Persze nem az orvosoktól várom a gyógyulást....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook