Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Próbálta már valaki a FLP-től az MPD. tisztítószert?Vélemény? fórum

Próbálta már valaki a FLP-től az MPD. tisztítószert?Vélemény? (tudásbázis kérdés)

11. genia
2009. nov. 20. 13:47
Mindenre hasznalom,foleg mosogatasra evek ota ezzel mosogatok,de foltokra is nagyon bevalt.
2009. nov. 20. 00:16
Annyi anyuka van itt a fórumon,akik tudatosan használhatnák,hiszen "a földet kölcsön kaptuk a gyermekeinktől".Hogyan adjuk vissza nekik? Elszennyezve?Mi nők fertőzzük a legjobban a földet,hiszen mi használjuk a legtöbb tisztítószert,fertőtlenítőt,mosószert,mosogatószert,öblítőt stb. Egyetlenegy flakonra,az MPD-sre le lehetne cserélni az összeset.Ja és akkor sem lesz semmi baja a gyerkőcnek,ha véletlenül pancsol a felmosóvízben.Mert semmiféle ártalmas anyagot nem tartalmaz.
2009. nov. 17. 09:09

lehet vele föl le be ki mosni mosogatni, MINDENT. foszfátmentes ezért kíméli a környezetet és e kezeidet.


A legjobb tisztítószer és nagyon sokáig elég mert mindig csak kicsit kell használni belőle , a hatás úgyis óriási.

2008. jan. 20. 23:04
nagyon jó mosogépbe is használható
2007. dec. 18. 17:57

Nekünk az egyik ismerősünk már próbálta, és nagyon meg van elégedve vele. Bár azt írták, hogy mosógépbe nem lehet használni, de ő oda is szokott tenni belőle, igaz csak nagyon kicsit, vagy jól felhígitva, mert nagyon habzik.

Amúgy takarításhoz is hígitja 1/3 MPD-2/3 víz arányban. Azt mondja nagyon szépen tisztít, és sokáig elég. Én még nem próbáltam.

2007. nov. 10. 19:23
nem.
2007. nov. 10. 16:25
Azt még nem ismerem én amways vagyok, azok tudom, hogy jók...
2007. nov. 9. 14:10
Bocsi! Szóval 100% Aloe Vera tartalmú étrendkiegészítőkket forgalmazz.(még sok mást is.)Az ő egyik egyik termékük az MPD általános tisztítószer.
2007. nov. 9. 14:03
Az FLP az a Forever Living Products cég rövidítése .Aloe V
2007. nov. 9. 13:33
Mi az az FLP?
2007. nov. 9. 13:22
Próbálta már valaki a FLP-től az MPD. tisztítószert?Vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook