Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Próbálta már valaki a bőr alá ültethető fogamzásgátló implantátumot? fórum

Próbálta már valaki a bőr alá ültethető fogamzásgátló implantátumot? (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 29. 08:17
parom lanya.
6. Baby-G (válaszként erre: 1. - Marthasmith)
2014. márc. 12. 19:13

Szia ,


nekem masfel eve van beultetve Nexplanon . Az elso ket honapban verezgettem , de nagyon keveset, egy tisztasagi betet boven eleg volt . Azota semmi problemam nincs vele , semmilyen kellemetlen tunetem nincs . Bar en elotte sokaig tablettat szedtem es azt is nagyon jol birtam . Probald ki , ha nem jon be , kiveteted .

5. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Viki001)
2014. márc. 12. 18:42
De durva! És mi az, hogy nem vetetheted ki, ha akarod? :(
2014. márc. 11. 22:58
Ja es a masik amint meg mondani szerettem volna hogy a regi implanon nevezetu cucc az meg jo volt viszont kesobb kulonfele szovodmenyeket okozott.Ma mar a tovabb fejlesztett verziot (nexplanont)ultetik be ami nekem is van sajnos.A regebbi forumon is meg az implanonrol van szo amit mar betiltottak.Remelem ezt a xart is bevonjak hamarosan :(((
2014. márc. 11. 22:50
Szia, nekem mar tobb mint 1 eve van es nagyon nagyon banom hogy berakattam.Allandoan verzek es hangulat ingadozasaim vannak.Az elso 2 honap utan ki akartam szedetni de allitottak hogy 6 honap alatt rendezodik a dolog de nem igy lett.Azota sok lannyal beszeltem mar es mindenki kivetel nelkel utalja! Nehogy engedd hogy berakjak mert aztan kivenni meg senki nem akarja!!!!
2014. márc. 11. 16:10
2014. márc. 11. 16:04
Tapasztalatok érdekelnének! :) Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook