Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbált már valaki színkiemelő kontaktlencsét? fórum

Próbált már valaki színkiemelő kontaktlencsét? (beszélgetős fórum)


3. delbuk (válaszként erre: 1. - Oneday)
2019. dec. 19. 13:33
Barna szemen szerintem a kiemelős is látszódni fog, nem lesz természetes. Nekem zöld szemem van, próbáltam a zöld kiemelőst, mert kíváncsi voltam, de sok változás nem volt, plusz baromi kényelmetlen volt egy sima lencséhez képest.
2019. dec. 16. 19:34
Bocsánat, lett néhány helyesírási hiba.
2019. dec. 16. 19:31

Nem fedi el teljesen a szem színét, hanem kiemeli.

Valószínűleg szükségem lesz majd szemüvegre, de végül lehetséges, hogy inkább kontaktlencsét hordanék majd. Szeretnék kipróbálni valami színeset is (barna szemen van), de semmiképp nem akarnék nagy változást. Régen már próbáltam két féle kéket, bár nekem eléggé extrémek voltam és viszonylag világosak vagy erős színűek.

Láttam a neten, hogy léteznek kiemelő színek is, nyilván ezt elsősorban hasonló színű szemre gondolják, bár nem egyértelmű. Nem tudom, hogy barna szemre mondjuk egy szürke milyen lenne. Csak enyhe változást szeretnék elérni,de nem más árnyalatú, barna lencsét.

Valaki használt már ilyet vagy tud ajánlani olyan fedő szint (márka és szín), ami természetes hatású?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook