Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Próbaidő fórum

Próbaidő (beszélgetős fórum)


2011. jan. 31. 16:36
próbaidő alatt nem nézik jó szemmel föleg alig 2 hét után ha szabira vagy táppénzre mész. mindenképpp hivd fel a fönőkőt és probáld elmondani mi a helyzet.
3. KisTimi1981 (válaszként erre: 1. - Angel9)
2011. jan. 31. 15:11

Szia,


Jár a szabadság időarányos része a próbaidő alatt is, és persze a betegállomány is.

Én a te helyedben mindenképpen beszélnék holnap a Fönökkel, és tájékoztatnám a szituról.

2. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Angel9)
2011. jan. 31. 15:09
Próbaidő alatt tényleg nincs szabi, táppénzre mehetsz. Szerintem hívd fel a főnöködet, ha tudod, mondd el mi a helyzet, és minél hamarabb kúráld ki magad, hogy ne hiányozz sokat. Remélhetőleg megértőek lesznek.
2011. jan. 31. 15:06

Sziasztok.


2 hete dolgozom egy cégnél betanulós vagyok.Ma bementem dolgzni de alig hogy beértem egyből futás a vc re hánytam.Levert a viz remegtem:( Kerestem a fönököm de nem találtam szabin volt azt mondták.Hát az iródában a nő mondta hogy majd szól a másik fönöknek. Szólt is neki telefonon,hogy szabira szeretnék menni mert nem érzem jól magam.Kérdezte mióta dolgozom itt a cégnél mondtam 2 hete.Nem szolt rá semmit.Most itthon vagyok de a családom megilyesztett,nincs szabi próbaidő alatt ezt mondják.Most aztán félek ha ez tényleg igy van csak ez a nő az iródán nem figyelt rám hogy 2 hete vagyok náluk akkor gond van.Na meg a másik nagyon sza...l vagyok hányok megy a hasam ,holnap lehet nem is tudok dolgozni menni. Segítsetek mit tegyek. Nem igy terveztem sajnos:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook