Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Proactiv tapasztalatok fórum

Proactiv tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2008. júl. 23. 09:58
köszi radar!
2008. júl. 10. 09:28
mi is megrendeltük még tavaly, első két hétben látványos eredmény, utána szinte semmi, de nem lesz vele rosszabb. nem a terméken van a hangsúly hanem a használatán, szóval először radírozd le a bőröd, mosd le. utána valamilyen tonikkal tisztítsd vattapamacs segítségével, és végül valamilyen éjszakai/nappali krém. ez a proactív technika. én ezt mai napig csinálom, csak negyedannyiba kerülő termékekkel és a hatás ugyanaz, szóval így jó. meg szerintem elég este megcsinálni, mivel nappal -ilyen időbe- csak zsíros lesz a krémtől a bőröd és kiizzadod.
2008. ápr. 10. 19:44
Egy hónapig hatott, utána már sajnos nem. Egy szett kb egy havi adag (15ezer Ft)
2008. ápr. 3. 19:49
En probaltam par eve, nekem bevalt, de mar nem hasznalom. Arra kell vigyazni, hogy van akinek a napi ketszeri kenegetestol az elejen kipirosodik az arca es ha nem mulik el egy het utan, akkor ritkitani kell az alkalmakat. Sajnos, van aki allergias ra es nem derul ki, csak par het utan. De nagyon sokaknak hasznal, de ne varjatok, hogy regi hegeket eltuntet.
2008. jan. 12. 12:23
Erre én is kíváncsi lennék :) úgyhogy gg1217-el együtt várom a véleményeket, tapasztalatokat :)
2. 991217 (válaszként erre: 1. - 991217)
2008. jan. 9. 18:21
Senki nem használta még????
2008. jan. 6. 09:16
Szereték érdeklődni, hogy használt e már valaki proactiv termékcsaládot??? Nagyon meggyőzőek az érvek, de mielőtt megrendelném, szeretném kikérni tapasztalataitok, segítségeteket. Ha esteleg valaki használta már, kérem írja le hozzászólását, tapasztalatát. Alapvetően nincs gond az arcommal, ritkán pattanásos, de amiteszerekkel meggyűlik a bajom. Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook