Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Príma Konyha Magazin fórum

Príma Konyha Magazin (beszélgetős fórum)


2011. szept. 6. 21:29

Sziasztok!


Ha valakit érdekel, eladó a Konyha magazin 1999-es és 2000-es év összes száma egy-egy könyvbe fűzve! Kemény borítású, elegáns, bordó színben. Súlya több, mint 2 kg, így csomagként tudom postázni.

Egy könyv ára ára: 2.000.-, ha mind a kettőt kéred 3.500.-. A posta költség a vevőt terheli!

Személyes átvétel Bp. XXII.

eskimo@velvet.hu

2011. jan. 31. 10:26

Ezt a gasztronómiai magazint gyűjtöttem nagyon jó, mert ebben is vannak olyan receptek, amik valószínűleg könnyen elkészíthetők és nem kell sok hozzávaló. Megvásárolni a régi számokat valószínűleg egyszerre nagyon sok pénzbe kerül.

Ezen kivül még nagyon jó a Nők Lapja konyha, Fanny, Blikk Nők, de már lassan anyagilag nem engedhetem meg magamnak, de így is van belőle nekem elég sok, amit összegyűjtöttem. Nehéz a sok közül választani. Szívélyes üdv.Ágnes

2011. jan. 31. 10:20

Meg lehet venni a régebbi számokat, de már nem mindet! Sok elfogyhatott és azokat már nem teszik be a lapba, hogy megvehesd! Én sajna ilyen maximalista vagyok, ha valamit gyűjtök, azt szeretem teljesnek tudni! Én nagyon szeretem a lapot és baromi sokat meg is csinálok, van amit már csak úgy készítek, ahogy ebben láttam, mert jobban bejött, mint amit a családi felmenőimtől lestem el:))

Azért ha valaki tud eladó példányt, vagy láttok valahol, írjatok ide a fórumba, hátha szerencsém lesz! Addig is jó főzőcskézést mindenkinek!:))

2011. jan. 30. 17:48
Egyébként én is gyűjtöm őket, de én 2004-től kb.És én igazából csak a jó és használható recepteket vettem ki belőle, és lefüztem őket fóliába.Ami azt illeti nem sokat dobtam el belőle.Ez lehet pazarlás, de azért ebben is vannak olyan receptek, amit soha a büdös életben nem fogok elkészíteni.Így ezektől megváltam.Amúgy sűrűn főzök belőle.
2011. jan. 30. 17:46
Hívd fel őket, és kérdezd meg hátha tudnak segíteni.Vagy már próbáltad?
2. Szaby55 (válaszként erre: 1. - Szaby55)
2011. jan. 30. 14:00
Azt szeretném megtudni, ki használja ezt a magazint a mindennapi főzéshez, kinek vannak meg régi 2001 és 2002-es lapszámai? Én gyűjtöm őket és nagyon szeretem, de az egész internetet felkutattam már ezekért az évfolyamokért, de hiába!:( Tud valaki segíteni?
2011. jan. 30. 13:58
Ki főz ebből a magazinból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook