Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PrenaTest/NIFTY-teszt tapasztalatok fórum

PrenaTest/NIFTY-teszt tapasztalatok (beszélgetős fórum)

1 2
47. Syl3
jan. 10. 05:42
A poklok poklát élem át. Köszönöm a kedves szavakat!
46. Brigitta2 (válaszként erre: 42. - Syl3)
jan. 9. 15:32

Nagyon nagyon sajnálom...

nem is tudom ilyenkor mit lehet mondani még...

De tènyleg őszintén sajnálom hogy ez történt veled... iszonyatos fájdalom...

45. Iko (válaszként erre: 42. - Syl3)
jan. 9. 14:54
Nagyon sajnálom kedves Syl3! El nem tudom képzelni hogy érezhetsz most. Gondolok rád és remélem sikerül erőt meríteni hogy tovább tudj lépni ezen a fájdalmon. Mi itt vagyunk, írj nekünk...😥🤞
44. Syl3 (válaszként erre: 43. - Asgardi)
jan. 9. 14:30
Köszönöm!
43. asgardi (válaszként erre: 42. - Syl3)
jan. 9. 12:22

Szívből sajnálom.

Ha bármikor bármiről szeretnél beszélgetni, itt meg fogsz találni.

Sok-sok erőt és szeretetet küldök!

42. Syl3
jan. 9. 12:16

Szisztok!

Sajnos bekövetkezett a legrosszabb, ma reggel telefonált egy orvos, beteg a babám, beigazolódott az edwards kór. Meg kell szakítani a terhességet.

Egy világ omlott össze bennem.

Köszönöm, hogy drukkoltatok!

41. Brigitta2 (válaszként erre: 40. - Syl3)
jan. 8. 16:38
Én is neked 🤞🏻
40. Syl3 (válaszként erre: 39. - Brigitta2)
jan. 8. 16:31

Kedden voltam a mintavételen, eredmény kb. 2 hét. De ha baj van, akkor telefonon hívnak.

Drukkolok neked!

jan. 8. 14:27

Én a Rózsakert M. C.-be voltam és nagyon elégedett vagyok.

Megyek hamarosan vissza magzati szív UH ra ami szintén döntő vizsgálat lesz!

Nagyon szorítok neked! Kb mikorra várható eredmény?

38. Syl3 (válaszként erre: 37. - Brigitta2)
jan. 8. 11:58
Megítélésem szerint az uh erősen orvos és gép függő. Eddig 4 különböző orvos végzete az uh-imat, abból szerintem csak egy volt alaposabb (a legutóbbi) a többinél, de szerintem ő sem volt kellően alapos.
37. Brigitta2 (válaszként erre: 36. - Syl3)
jan. 8. 10:22
Képzeld, nekem a helyi orvos ráirta a papiromra hogy megvan mindegyik véna, a pesti magán klinikán pedig làtta a doki hogy nincs ott. Pedig a helyi is magán volt...
36. Syl3 (válaszként erre: 35. - Brigitta2)
jan. 8. 09:28

Szia! Örülök, hogy nálad minden negatív, kívánom, hogy maradjon is így és szép, egészséges babád szülessen!

Valóban pokoli a várakozás, nincs nyugodt nappalom és éjszakám!

Nem mondta az orvos, hogy melyik nincs, csak azt mondta, hogy csupán két ér látható.

jan. 7. 21:23

Nekem a Prenanal 10% volt a szabad magzati DNS. Olvasom hogy neked 2%.

Azt is hallottam hogy az amniocentézis meg a méhlepény mintavétel eredménye eléggé megbízható! Hàtha az neked jobb eredményt mutatna!

Nem mondták neked hogy melyik véna nem fejlődött ki ?? Ez engem nagyon érdekelne. Nálam a ductus venosus.

jan. 7. 21:15

Szia! Nekem volt egy teljes Prena szűrésem, majd dec.29.-én egy chorion biopszia, ami sokkal szélesebb körben vizsgálja mint a tb támogatott. Várunk még mi is eredményekre, de amit a Prena vizsgált, megegyezett a CVS eredményével. Aminek én örülök mert eddig negatív minden.

Az én kisfiamnak is hiányzik egy vénája a köldökzsinórból, továbbá a rövid combcsonttal kerget az őrületbe a nőgyógyászom. Nekem első terhessègem, 29 éves vagyok, én abban reménykedem csak hogy kézzel fogható eredményt kapok, ami pontosan megmondja marad vagy megy szegènykém...

Pokol a várakozás....

Nagyon szurkolok Neked !!!!! Figyelemmel követem ezt a beszélgetést!!!! :)

33. Syl3 (válaszként erre: 32. - Asgardi)
jan. 7. 19:06

Ugyan miért haragudnék?!

Hálás köszönet, hogy drukkolsz!

32. asgardi (válaszként erre: 31. - Syl3)
jan. 7. 18:54

Ne haragudj, most vettem csak észre, hogy írtál!

Örülök, hogy túlvagy a vizsgálaton!

Kívánom, hogy ne hívjanak! Továbbra is megy a drukk!

31. Syl3 (válaszként erre: 30. - Iko)
jan. 6. 04:51
Köszönöm!
30. Iko (válaszként erre: 29. - Syl3)
jan. 5. 19:19
Szorítok nagyon, hogy minden rendben legyen. Biztos nehéz ezt végigcsinálni és még várakozni...micsoda megpróbáltatás
29. Syl3
jan. 5. 18:16

Ma megvolt a mintavétel. A szúrás nem fájt, kellemtelen volt a szívás, de túléltem.

Rosszabb volt a mintavételt megelőző uh, miszerint a baba koponyájában mindkét oldalon egy-egy nagy méretű ciszta van (CPC), ill. a köldökzsinórban 3 helyett 2 eret látott az orvos. Szerinte ezek edwardsra utaló jelek.

Azt mondták, hogyha jövőhét keddig nem hívnak, akkor a gyorsteszt szerint nincs gond.

28. Syl3 (válaszként erre: 27. - Asgardi)
jan. 4. 19:28

Továbbra is köszönöm, hogy szorítasz!

Ma voltam 18. heti uh-n, sajnos vastag a hasfalam, így nehezített volt a vizsgálat, de semmi rendellenességet nem látott az orvos. Azért ez valamilyen szinten megnyugtató és reményre ad okot.

Holnap amnio, ami előtt ismét lesz egy uh. Bizakodok, hogy a kislányunk egészséges!

Köszönöm mindenkinek, aki szorít és drukkol nekünk!

Amint lesz valamilyen eredmény, akkor jelentkezni fogok!

jan. 4. 18:20

Mindenképp várunk vissza, szorítunk ezerrel!

Ha szeretnél beszélgetni, privátban is megtalálsz!:)

26. Syl3 (válaszként erre: 25. - Lilacsacsi)
jan. 3. 17:51
Nem, jövőhéten megyek.
25. Lilacsacsi (válaszként erre: 24. - Syl3)
jan. 2. 19:05
Szia! Amùgy megvolt már a magzatvìz vételed?
24. Syl3 (válaszként erre: 23. - Lilacsacsi)
jan. 2. 13:52
Szia! Borzalmasan sajnálom a tavalyi terhességet, hogy elvesztettétek a babátokat. Iszonyatos lehetetett! Szívből kívánom, hogy egészséges babád legyen és köszönöm, hogy szorítasz!
23. Lilacsacsi (válaszként erre: 22. - Syl3)
jan. 1. 13:03
Szia! Véletlenül idetévedtem 🙂, szeretném veled röviden megosztani a tapasztalatom a témában: Tavaly ilyenkor kb. 15 hetes terhes voltam. Kiderült uh-n hogy a magzatom mindkét lába dongaláb (jan eleje). Egyéb eltérés nem volt, orrcsont látszott, tarkòredő: 1.3 mm volt anno a 12 hetes uh-n. Amùgy 13 hetesen csinaltattunk prena tesztet, negativ lett. A dongalab miatt amikor kb. 18 hetes voltam, csinaltattunk ambio-t a Bajcsyban. 2 het tenyésztés után eredmény: T21. Nem tartottuk meg a babát. 😔 Na ennyit a non-invazív tesztekről. Most ismét babát várunk, 16 hét, jan 5-en lesz amniom. Reméljük a legjobbakat. Szorìtok neked amùgy nagyon, simán van esélye, hogy álpozitív lett a prenád.
22. Syl3 (válaszként erre: 21. - Asgardi)
dec. 10. 22:15
Talán valamennyivel, most nyugodtabb vagyok. De a vizsgálatig biztosan lassan fog eltelni az idő. Amikor pedig az eredményre várok majd, akkor pedig még lassabban. Olvastam, hogy másnak (másoknak) álpozitív volt a vérteszt, az eredményt megcáfolta az amino. Csak abban reménykedem, hogy én is az álpozitívok csoportjába tartozom. Köszönöm, hogy szorítotok nekünk! Mindenképp jelezni fogom az eredményt!
21. asgardi (válaszként erre: 20. - Syl3)
dec. 9. 07:33

Ittleszünk, várjuk a fejleményeket és szorítunk ezerrel!

Fél fokkal nyugodtabb lettél? Hogy érzed magad?

20. Syl3
dec. 8. 22:22

Nem volt mintavétel, az UH (minden ok) alapján a magzat még csak 14 hetes és 3 napos. Az amniocentézist így nem lehetett megcsinálni. Azt mondták, hogy csak a chorion boholy biopsziát lehet. Lényegében ez meg megegyezik a Prenával, hiszen mindkettő a méhlepényből származó mintákat vizsgálja, előfordulhat úgynevezett lepényi mozaikosság, amikor a lepényben kóros és normál sejtvonal is van, illetve egyik sem 100%-os. Kétszer pedig nem szúratom magam, majd jövőre lesz az amniocentézis. Addig marad a remény!

Köszönöm a szurkolást!

dec. 8. 09:28
Gondolunk Rátok!
18. semleges (válaszként erre: 14. - Syl3)
dec. 6. 02:05
A Honvéd is jó, szorítok és írj majd mi újság veled.
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook