Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pregnyl tüszőrepesztő mellékhatásai? fórum

Pregnyl tüszőrepesztő mellékhatásai? (beszélgetős fórum)


13. Zebra25 (válaszként erre: 12. - 75b8e9eadd)
2011. okt. 9. 12:32

ha nincs baba akkor az ki fog ürülni

ha van baba akkor lehet, hogy erősödni fog

szóval valami lesz:)

2011. okt. 9. 10:25
A Pregnyl beadása után 12 nappal is még halványan pozitív a menotesztem! Mikor lesz végre valós pozitív eredményem? Egyáltalán lesz az ijekció után negatív? Vagy fenntart egy hcg szintet a vérben? Ha valakinek van tapasztalata írja meg légyszi. Köszi
11. Zebra25 (válaszként erre: 10. - 75b8e9eadd)
2011. okt. 1. 16:51

Ezek nagyszerűek, egyébként is jön a tél.

Én csak úgy tudom megúszni a telet betegség nélkül ha szedek C vitamint.


Igazából a folsav a leglényegesebb:)

10. 75b8e9eadd (válaszként erre: 8. - Zebra25)
2011. okt. 1. 16:49

Szedek vitamint (Supradin, Ca, Mg, E, C, folsav):-)

a terhességi vitaminokat nem bírom, nagyon magas a vastartalma.

2011. okt. 1. 16:48

jaj, amit még elfelejtettem írni, hogy ha több tüsző érik meg stimukor, akkor ha ezek megrepednek akkor folyadék marad vissza valahol a méh mögött, abból is lehet látni, hogy megtörtént a tüszőrepi és bizony ha sok folyadék marad vissza ami sok tüszőnél könnyen előfordul akkor az is okozhat elég kellemetlen fájdalmat.

Nekem rettentően fájt amikor 8 hatalmas és több apróbb tüszőm érett meg és repedt meg.

8. Zebra25 (válaszként erre: 7. - 75b8e9eadd)
2011. okt. 1. 16:43

Bízz benne, hogy nem lesz következő hónap és most sikerülni fog:)

Sajnos a pregnyl ilyen, Nekem is fájt minden egyes alkalommal amikor beadták, viszont Én szurikat kaptam tüszőérlelésre is és azok nem fájtak annyira. A pregnyl picit nagyobb "szemcsékből" van ezért feszít és szinte karcol amikor árad szét az emberbe.

Kitartást kívánok Neked.

Vitamint szedsz?

2011. okt. 1. 16:40

Ez még az első próbálkozás, clostit szedtem a ciklus 3-7. napjáig, aztán UH után Pregnyl. Most várakozunk, bízom a sikerben.

Engem a closti is nagyon megborított, azt mondta a doki, hogy emiatt a következő hónapban injekcióval csiholunk petesejtet, mielőtt rámegy a házasságom a stimulálásra. A szuritól viszont nagyon félek, és a pregnylt is sz@r volt beadni, ha aférjem nincs ott mellettem, biztos nem teszem meg. Csípett mint az állat, meg fájt a helye 2 napig. Most biztos hisztisnek gondolsz, pedig csak még nem szoktam hozzá ezekhez a dolgokhoz.

2011. okt. 1. 16:25

miatt

bocsi

5. Zebra25 (válaszként erre: 4. - 75b8e9eadd)
2011. okt. 1. 16:24

jaj, akkor viszont szerintem a ciszta miadt fáj a derekad.

Persze, szedtem a duphastont a 12. hétig.

Sikerült, most töltjük a 27. hetet.

Most inszeminációd volt vagy ez a hormonokkal támogatott ciklus?

4. 75b8e9eadd (válaszként erre: 3. - Zebra25)
2011. okt. 1. 16:22

Szia!

Köszönöm, hogy írtál.

Az injekciót hétfőn este kaptam (szept. 26.). Azt mondta a doki bácsi, hogy szerdán reggel és du legyünk együtt, így is tettünk. Kedden (27-én)iszonyatos bal oldali fájdalmaim voltak, de azt tudtam, hogy a három domináns tüszőm mellett van egy 33 mm-es cisztám is. Gondolom elkezdtek tombolni odabent a csajok. :-)

Igazából szerdán délelőtt kezdett fájni a derekam, mintha meg akarna jönni, bár csak nagyon ritkán érzem ezt mielőtt megjön.

A fájdalom nem szűnik, és egész nap fáradt vagyok, minden du alszom (3 napig nem dolgoztam, így volt rá időm). Egyébként szerintem, még mindig nem szabadult ki az összes petesejtem, mert időnként érzem mindkét oldalon és az ovu teszt is pozitív változó intenzitással.

Pénteken kellett elkezdenem a Duphaston nevű gyógyszert. Ezt Te is szedted?

Nektek sikerült a baba?

2011. okt. 1. 15:41

Én sajnos elég sokszor kaptam pregnylt de sosem volt semmilyen mellékhatása. Nem lehet, hogy a tüszőrepedés van hatással rád?

mert azt megérzi az ember nagyon is.

És az úgy szuri után 36 órával történik meg.

2011. okt. 1. 10:43
nekem még sajna nincs mert nem kaptam de ha ez a hónap is csalódás lesz akkor jövő hónapban szerintem én is fogok kapni....:)
2011. okt. 1. 09:43

Sziasztok!


Azért indítom ezt a fórumot, mert nem találtam olyat, ami erről a tüszőrepesztő injekcióról szól. Pedig fontos lenne, hogy megismerjük egymás tapasztalatait.

Leginkább a lehetséges mellékhatás érdekes, nem az, amit a gyógyszer használati utasítása ír, hanem amit Ti is tapasztaltatok.


Nekem rettenetesen fáj a derekam, kb. a injekció után 2 nappal kezdődött 10.000 Ne Pregnylt kaptam egyszerre. Nem tudom, hogy a szuritól van e.


H vannak hasonló tapasztalatok, osszátok meg velem légyszi. Köszönöm :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook