Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Prágában olcsó parkolás van valahol? fórum

Prágában olcsó parkolás van valahol? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 18. 22:13
már körbejártam mindent,de horror árak vannak :(
2014. aug. 18. 22:10

Egész pontosan:

"The lots are guarded and cost only 20 CZK (0.80 EUR) for the day (4 a.m. - 1 a.m.), plus the cost of a public transport ticket. They open at 4 a.m. and close with the last metro around 1 a.m. If you do not pick up your car before the lot closes and leave it parked there overnight, you will be charged a penalty of 100 CZK."


Tehát hajnali 1 és 4 között zárva a parkoló, ha nem hagyod ott az autót, akkor csak 20 czk, ha otthagyod, akkor + 100 czk. De azt nem tudom, hogy 4 napig folyamatosan is ott lehet-e hagyni. De a napi 10 euronál így is olcsóbb. Persze kicsi bonyodalmasabb, mint a hotel saját parkolójáért fizetni.

2014. aug. 18. 21:58
köszönöm. akkor nem tudom,hogy hol fogok jó áron találni :(
2014. aug. 18. 21:49
Én úgy tudom hogy a p+r parkolókban alap napiáron nem lehet 24 órára otthagyni, hanem azaz olcsó ár csak addig vonatkozik, amíg jár az adott tömegközlekedési eszköz, tehát kb hajlani egy körül el kell vinni az autót legkésőbb, különben plusz pénzt kell fizetni olyan 100 czk körül.
2014. aug. 18. 21:28

kocsival megyünk,de a hotelnél 10 euro/nap.

esetleg p+r parkolóban 4napra ott lehet hagyni? vagy csak reggeltől estig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook