Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív teszt melletti vérzés fórum

Pozitív teszt melletti vérzés (beszélgetős fórum)


2016. jan. 19. 13:57
Kedves Petra, nagyon sajnálom:( Nekem is volt már egy vetélésem a második gyerkőcöm előtt, de utána egy hónap múlva újra teherbe estem. Most nálam az a helyzet, hogy kb. 4 napig barnáztam és rózsaszíneztem és aztóa nincs semmi hála égnek. Megszűnt minden és a tesztet kétnaponta nézem, egyre erősebb:) Fel a fejjel, próbáljátok újra, a szervezet még emlékszik és azonnal teherbe fogsz esni egy egészséges babával. A kis angyalka pedig menni akart, nem találta volna helyét a földön, mert angyal akart lenni. Hidd el mindenkinek így a jobb.
2016. jan. 19. 07:13
Sziasztok. Nekem is ilyen volt és sajnos elment a Babánk. Most próbálom magam lelkileg összezedni és megmagyaräzni saját magamnak,hogy menni fog újra. Nagyon nehéz! 10 hetes voltam. Én saját tapasztalatból azt mondom,hogy akármi pici baj van, irány az orvos. Inkább nyugtasson meg és lépjen ha kell. Sok sikert mindenkinek!
2016. jan. 15. 13:20
na voltam dokinál. Igaz nem a maszek dokimnál, hanem az sztk-ban, mert gyorsan kellett menni, itt a hétvége. Meg uh-ozott és azt mondta, hogy ő nem lát semmit. Teszteljek még két nap után és ha erős vérzésem van irány a kórház. Duphaston-t írt, hogy szedjem. Az első terhességemnél 6. hónapig véreztem, tudom milyen. De ilyenkor mindig bizonytalan az ember és tesz fel kérdéseket, hátha valaki tapasztaltabb.
2016. jan. 15. 12:09

Nekem kb 10 ismerősömből 8 barnázott a terhessége elején.

Azért szerintem menj vissza és nézesd meg magad.

2016. jan. 15. 11:20

Mindenképp menj vissza minél hamarabb dokihoz, egy barátnőm járt így. Bár nem méhen kívüli volt, de kellett egy eü kaparást csinálni, mert elhalt terhesség volt, de nem akart kijönni.

Persze olyanról is hallottam, hogy simán ilyen vérezgetés van rendes, egészséges terhesség mellett.

2016. jan. 15. 11:05
Ma tesztem a 31. napon vagyok és pozitív lett halványan. Persze már 4 napja barnázok. Azt hittem megjön, de csak enyhe vérezgetés és barnázgatás (nagyvécésékor főként), közben azért kicsit mensi szerűen fáj a hasam alja is. Egy hete látott doki, kézzel vizsgált + citót vett le és nem látott semmit, bár akkor még nem teszteltem csak már akkor is fájdogált a hasam. Olyan mintha nem tudna kibontakozni a mensi, csak barnázgat. Félek, hogy méhen kívüli. Ilyen még sosem volt.
2016. jan. 15. 11:03
Pozitív teszt melletti vérzés. Volt valakinek ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook