Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív teszt, majd negatív, akkor most mi van? fórum

Pozitív teszt, majd negatív, akkor most mi van? (beszélgetős fórum)


21. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Timcsi17)
2021. nov. 1. 22:42
Mensinek semmi jele? Egyéb tünet? Mindenképp tesztelj még egyet.
2021. nov. 1. 17:37
Sziasztok nekem volt egy olyan tesztem október 13.-kán ahol 2 csík volt de halvány majd csináltam október 19.-én ahol nem tudtam el dönteni mert barátnőimnek el küldtem de ők azt mondták hogy egy csíkos .Szerintetek érdemes még várnom és tesztelnem?
2009. nov. 9. 10:37
Megjött. 25-én. :-(
2009. okt. 16. 21:24
Hát nem tudom, én 3 tesztet csináltam életemben, és 2 óra után mindegyik csíkos volt, és abban a 10 percben nem... és nem voltam terhes.
2009. okt. 16. 21:19
Majd írd meg mi a helyzet
2009. okt. 16. 15:53
Nem terveztük,de örülünk. :-)
15. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Moma_mo)
2009. okt. 16. 14:22

Szia!


nekem áprilisban volt egy csokorra való pozitív tesztem, és még sem lett belőle baba:(Nekem is csak a megvasatgodott nyh. utalt arra, hogy esetleg elindult valami.

De júniusban már sikerült;)

2009. okt. 16. 12:46
Szóval a doki. :-D
2009. okt. 16. 12:45
A diko ezt írta a papírra: R-nél valamivel nagyobb Uterus, 15mm nyh látható.
2009. okt. 16. 12:31
Terveztétek a babát?
2009. okt. 16. 12:26

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.

Tudom, hogy rá szokták írni, hogy x idő után nem hiteles, de erre nem volt, direkt megnéztem a papírját. 2 különböző teszt volt. Az első kazettás, a másik belemártós. Azért is vagyok tanácstalan,mert csináltam már jó néhány tesztet és amelyik negatív volt az az is maradt. Ilyet még nem láttam. :-) A lányokkal az első vérvételes tesztem is negatív volt , amikor az itthon sima pozitív.

10. huszka (válaszként erre: 9. - Angyal 79)
2009. okt. 16. 12:20

Szerencséd volt :)))

Nekem volt már, hogy fél óra után lett két csík, nem lett baba...volt olyan, hogy nem sokkal megjelent a két csík, nem lett baba és még sorolhatnám.... Te tényleg kivételes eset vagy ilyen szempontból :)

2009. okt. 16. 12:17

Ugyanolyan tesztet használtál?

Sztem nem igaz hogy nem kell figyelembe venni, ha letelik a tíz perc.Én úgy jártam hogy negatívat mutatott, otthagytam a fürdőbe és 2 óra múlva mikor ki akartam dobni, láttam rajta egy halvány csíkot.Most már 4 hónapos a babókám.

2009. okt. 16. 12:17

Szia ! Nekem tavaly októberben volt ilyen. Az első teszt pozitív lett, a második már negatív.

Tünetek voltak. Csak én várni akartam a dokival.

De nekem az a baba egy hét késéssel el is ment.


Türelem kell most hogy kiderüljön tényleg baba van vagy sem. Néhyán nap múlva csinálj még egy tesztet, de ha az is negatív akkor kicsi az esélye a babának.


Reméljük baba van és akkor jövő héten talán már lát is valamit a doki.

2009. okt. 16. 12:14
Egyébként csakis az ultrahang a biztos, ahogy 80ASIQ is írta... A teszt egy kémiai folyamatot mutat be, ami bármit jelenthet...
2009. okt. 16. 12:13

Szia!


Mikor Virággal terhes lettem, nekem a negyedik tesztem lett pozitív. Utána rögtön kértem egy labor tesztet. És az is bizonyossá tette, h terhes vagyok:) Sztem, kérj labor tesztet az a biztos:)

5. huszka (válaszként erre: 3. - Dinus82)
2009. okt. 16. 12:13

Én is pont ezt szerettem volna írni...


Ha nem jön meg, akkor tényleg próbálkozz két nap múlva és így tovább. Ha továbbra is negatív, akkor lehet elküld a dokid egy hormonvizsgálatra.

Sok sikert!

4. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Moma_mo)
2009. okt. 16. 12:12

Pontosan így járt a feleségem is a harmadik gyerekünkkel. Az ULTRAHANG a biztos!

Ha még nem látszik, majd látszik később.

2009. okt. 16. 12:11

Szia!

Minden teszt tájékoztatóján fel van tüntetve, hogy az eredmény 10 percig hiteles. 10 perc után már nem megbízható. Ezzel nem azt mondom, hogy nem vagy terhes, de várj még néhány napot mielőtt újabbat csinálsz, vagy menj vissza a dokidhoz jövő héten. 2 óra elteltével nem érdemes nézegetni a tesztet, mert csak elbizonytalanít és összezavar.

2009. okt. 16. 12:10
Szia Lehet, hogy a második teszt kevésbé volt érzékeny. Nekem is volt ilyen februárban, de nekem elment az a baba:( Drukkolok, hogy nálad ne így legyen!
2009. okt. 16. 12:08

Sziasztok!

Tanácstalan vagyok, hátha más is járt így és segít.

8-án kellett volna megjöjjön. Semmi jele. 2 napja pozitív lett a tesztem. Ugyan nem rögtön látszott rendesen, hanem kb 2 óra múlva. Csináltam másikat is ma reggel az negatív. A doki azt mondta, vastag a nyálkahártya, de nem lát semmit még. Akkor most mi van? A párom azt mondja szerinte terhes vagyok. :-)

Volt valaki így?Baba lett a vége? Ja van kér 11 hós kislányom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook