Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív terhességi teszt 2022 júliusában fórum

Pozitív terhességi teszt 2022 júliusában (beszélgetős fórum)


4. b24e024c70 (válaszként erre: 3. - Raccoon2623)
2022. júl. 20. 00:18
Szupi, ne idegeskedj én pl sima magnézium pezsgőtabletákat iszogattam 2dbt egy nap és tökéletes volt. Az elején ilyen kifejezett terhességi kakaóvajas krémmel kentem magam,majd nivea jó zsíros cupák krémre váltottam😂 most pedig bioil amivel próbálkozom,bár ezt sokan nem ajánlották pár összetevő miatt , illetve mandulás dm es babaolajat néha, de melegben nem kkrém téma. Kislány lesz😊 köszönöm egyébként a kedves szavakat♥️ Hőséget egészen jól, rosszabbra számitottam, most gondolkozom ilyen hűsitő fújokán lábra,hogy az milyen lehet. Ami zavar a gyomorégés néha, de szódavikarbóna+víz és egy pillanat alatt jól vagyok. Neked is kitartást azért a meleghez, igyál sok folyadékot ☺️
3. Raccoon2623 (válaszként erre: 2. - B24e024c70)
2022. júl. 19. 18:15

Hű, köszönöm szépen a sok szuper tanácsot! ☺️Az ölelőpárnára nem is gondoltam, sőt a mellbimbó krémre se, gondoltam az majd csak szoptatáskor kell 😅 szóval nagyon köszönöm, hogy írtál! Te milyen krémmel kened a pocakodat?Gratulálok a babához, mostmár célegyenesben vagy, nemsokára találkoztok a picúrral 😍 hogy bírod ezt a hőséget? kisfiú lesz vagy kislány? ☺️

A Femibion 0-át szedem még egyelőre, viszont a Béres Magnézium+B6-ot abbahagytam (izomrángás miatt szedtem), bár tudom, hogy a magnézium jó, de nem mertem folytatni, amíg orvossal nem beszélek 🤭

Próbálok nem idegeskedni, remélem minden rendben lesz vele/velünk 🙏🏻

2. b24e024c70 (válaszként erre: 1. - Raccoon2623)
2022. júl. 19. 17:29

Szia Racoon,


Azt hiszem a babaváró csoportban láttalak :) gratulálok a babához, az elején vannak húzodó érzések, ahogy a méhszalagok nyúlnak, idővel majd jobb lesz a helyzet. Szerintem örülj neki,hogy nem vagy kívános még meg undorod sincs , nekem az elején mellérzékenységgel kezdődött én most 3-4héttel vagyok szülés előtt kb már, majd az undorral folytatodótt olyan 3-4-5 körül rosszul voltam a hús szagtól, az erős dohányfüsttől, ha valaki büdös volt a buszon :"D extrán megéreztem és zavart. Én egész végig hánytam nagyjából, elején azt hittem az ir miatt a merckformin+bromo a prolaktinom miatt, de utána is képes voltam random pillanatokban mi foxolásnak hívjuk itthon :D a szőnyegre, a kocsiból kipattanva a bokor alá, leszállva a buszról. Nagyjából bárhol egyébként és nulla étvágyam volt végig. Szóval nagyon változatos tud lenni a terhesség :) ami fontos kezdd el időben kenni a pocód krémekkel,én nem repedtem meg egyáltalán pedig most már egy görögdinnye méretű a hasam, illetve igyál sok vizet, pihen amennyit csak tudsz, szerezz be ölelőpárnát, nagyon hasznos. Illetve bimbóvédő kenőcsőt,mert nekem kiszáradt egyfolytában végig a mellbimbóm. Amire érdemes figyelni,hogy papmut bugyit hordj, illetve jó ha gyakran mosakodsz és otthon van,mert baromi könnyű mindenféle fertőzéseket benyelni. Vitaminokat is érdemes elkezdeni szedni terhes (majdnem mindegy milyet, mert szinte egyforma mind, amelyik szimpi) folsavat illetve magnéziumot majd a keményedésre, mert előfordul. Később amit nagyon tudok tanácsolni,hogy a biztonsági övre, ha jártok kocsival ilyen kis kapcsot keressetek,mert rettentően tudja a pocakod zavarni. Nagyjából ez jutott most eszembe :) valamint a halakat, nyers tojást kerüld mindenképpen!

2022. júl. 19. 10:43

Sziasztok!

Nézegettem a most pörgő fórumokat, egyhez egy darabig hozzá is szóltam rendszeresen, de egy fórum-szünet után olyan hatalmas lett ott a csoport, hogy már nem hiszem, hogy vissza tudnék csatlakozni.

Ezért gondoltam létrehozókegy újat, hátha kialakul itt is egy kis közösség.

Az én történetem:

30 éves vagyok, 9 hónap próbálkozás után, július 15-én reggel végre lett egy pozitív terhességi tesztem 🥰 x-epil és clear blue tesztet csináltam, a digitális teszt szerint 2-3 hetes terhes voltam akkor (ez ugye az ovutól számol ha jól tudom) Ő az első babánk 👶🏻

Az utolsó menstruációm első napja június 14 volt, szóval elvileg most vagyok 5 hetes terhes ☺️ Foglaltam időpontot az orvosomhoz, augusztus elején megyek az első vizsgálatra, 8 hetes leszek akkor, ha minden igaz.

Néha-néha fájdogál a hasam, remélem csak azért, mert változik a méhem, készülődik az előttem álló csodás időszakra ☺️ Emellett álmos vagyok egész nap, de más tünetem nincs (kivánosság vagy undor, hányinger, mellérzékenység…)

Ti hogy vagytok? Nagyon remélem, hogy leszünk itt páran, és meg tudjuk osztani egymással a tapasztalatainkat ☺️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook