Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pozíció és üzletváltás munkahelyen belül? fórum

Pozíció és üzletváltás munkahelyen belül? (tudásbázis kérdés)

11. d1e807c461 (válaszként erre: 10. - Tris)
2014. szept. 25. 19:17

ők csak nyernek azzal, ha több munkát vállalsz.

nincs miért kidobjanak.

legfeljebb akkor, ha most nem végzed el a dolgod.

10. Tris
2014. szept. 25. 18:44
Attól félek, hogy esetleg kivágnak amiatt, hogy én 6 hónap után előállok egy ilyen kéréssel vagy hogy ha nem sikerülne átmennem közelebbi üzletbe a jelenlegi munkatársaim kiutálnának...
9. d1e807c461 (válaszként erre: 2. - Tris)
2014. szept. 25. 17:39

te csak állj elő ezzel nyugodtan, abban az esetben, ha eleget tudsz tenni az elvárásoknak.

én ebben nem látok semmi rosszat.

miért lennének negatív következményei?

8. 2cc786c515 (válaszként erre: 7. - Tris)
2014. szept. 25. 17:28
pl-ul?
7. Tris
2014. szept. 25. 14:27
Pontosan attól félek, hogy ha meg felhozom ezt a főnökömnek annak negatív következményei is lehetnek... :(
2014. szept. 25. 10:38
Miért ne? Legrosszabb eset reméljük csak az hogy azt mondja hogy nem.
5. kisj
2014. szept. 25. 10:12

A teljes munkaidő nem biztos, hogy jó pont a munkáltató szemében.


De ha beszél a főnököddel az áthelyezésről, abból mi baj származhatna?

Hiszen azt írtad, hogy ő maga ajánlotta fel ezt a lehetőséget.

2014. szept. 25. 09:59
Az is már egy jó pont, hogy teljes munkaidőben szeretnél dolgozni. Nem veszítesz semmit ha kérdezel. Legfeljebb nemet mond, de akkor is lépned kell majd,mert a pénz nem lesz elég. Ne halogasd kérdezz rá.
2014. szept. 25. 09:50
A lehetőségről azért érdeklődhetsz...
2. Tris
2014. szept. 25. 09:49

Sziasztok!


A véleményetekre lennék kíváncsi! Jelenleg részmunkaidőben dolgozom egy ruházati cégnél. 6 hónapja vagyok ott. Új albérlet után kellett néznünk a párommal és sajnos csak drágábban találtunk lakást. Ráadásul a jelenlegi üzlet ahol dolgozom elég messze is lenne nekem. Maga a főnököm mondta azt, hogy ha bárki szeretne feljebb lépni vagy esetleg átmenni másik üzletbe, ami közelebb van neki, akkor szóljon és szívesen segít, közbenjár. Szeretnék átmenni egy közelebbi üzletbe, teljes munkaidőben, de félek odaállítani ezzel a főnökhöz ennek ellenére is, mivel csak 6 hónapja vagyok a cégnél. Szerintetek beszéljek vele? Úgy érzem nem vagyok elég ideje a cégnél, hogy egy ilyen kéréssel előállhassak.

1. Tris
2014. szept. 25. 09:48
Pozíció és üzletváltás munkahelyen belül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook