Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Potenciazavar tapasztalatok fórum

Potenciazavar tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
42. 71ddaa07fa (válaszként erre: 41. - Mézes-Krémes)
2020. szept. 7. 09:50
Elfogadom ebben is van igazság. :)
41. Mézes-Krémes (válaszként erre: 40. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 7. 09:47

Dehogy jártam egy lépéssel előrébb. :) 20-on éves voltam akkoriban, a gyerek dolog még fel sem merült bennem. De valóban igaz, hogy ilyen esetben ez is akadályozó tényező lett volna mondjuk. Jól álltam hozzá a helyzethez, és teljesen lazán fogtam fel, úgy ahogy te írod, és igen, ellensúlyozta is, ezáltal elsimulhatott benne a görcs, mert viszonylag hamar már minden működött, ahogyan kell. :) Ettől függetlenül azt gondolom hogy ha nem oldódik meg, akkor nem maradtam volna vele hosszabb távon, pláne ennyire fiatalon. Mondjuk így is vége lett, de nem ilyesmi oka volt, egészen más...


Én tényleg azt gondolom, hogy egy kezdődő kapcsolat sorsa nagyon nagy részben az ágyban dől el. Kell, hogy legyen egyezés a mennyiség meg minőség terén. Pl. ha valaki csak a szado-mazora gerjed, de a másikat ettől kiveri a víz, akkor az ott nem fog működni, bármennyire is egyeznének minden másban. Hiszen alapvető igények nem passzolnak. Az egyik lemondhat az extrémebb vágyairól, de vajon egy életre menni fog? És ha a másiknak ez nem vágya, akkor meddig tudja ezt nyújtani? Hát nem sokáig.


Persze ha minden tökéletesen klappol, akkor önmagában az is kevés, hiszen ahogy írtad is, ezen felül még számtalan olyan személyiségbeli tényező van aminek a szexualitáson túl bizony passzolnia kell. Pl. a közös jövőképnek is, minimum nagy vonalakban egyezni kell, és akkor ezek után jön még számtalan tényező a képbe. A személyiség, hogy tudok-e együtt élni, stb. stb. Hát nem egyszerű egy életre társat találni, az egyszer biztos. És tökéletes úgysem lesz, az nem létezi. De olyan tökéletlen lehet, akivel boldog vagy. De ahhoz igenis az kell, hogy ha nem is 100%-ig maradéktalanul, de a szexuális igények is kielégítettek legyenek így vagy úgy, ahogy az mindenkinek megfelel.

40. 71ddaa07fa (válaszként erre: 39. - Mézes-Krémes)
2020. szept. 7. 09:26

Nem tartalak sekélyesnek, mások vagyunk, csupán erről van szó. Úgy gondoltam itt a te boldogságod forgott kockán az impotencia miatt. Ezt pedig ellensúlyozhatta volna úgy, hogy simogat, vagy orálisan kielégít. Vagy különböző segédeszközök használatával besegít hiányos pontokon. Bár tudom, biztos nem egy szilikon micsodával szerettél volna szexelni, hanem a hús vér férfival, akit szeretsz.

Persze, mint nő gondolom egy lépéssel már előrébb jártál és azon is elgondolkodtál hogyan lesz így gyermeketek.

39. Mézes-Krémes (válaszként erre: 38. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 7. 09:16

Nyilvánvalóan nekem sem a szex a kizárólagos életcélom. :)


A kérdés, hogy mihez képest kevesebb a szex, és mondjuk mennyivel? Mindenkinek van egy sajátos étvágya, ami teljesen rendben van. Viszont igenis, bárki bármit mond, egy kapcsolatban konkrétan majdnem létkérdés, hogy a két fél hasonló, vagy közel azonos igényekkel rendelkezzen. Nem azt mondom, hogy nem lehet kompromisszumot kötni, mert ó, hogyne lehetne. De azt igenis kijelentem, hogy van olyan, amikor annyira eltérőek az igények hogy nem tudnak középen találkozni úgy, hogy mindenki boldog és elégedett legyen.

Mos itt ebben az esetben egyébként arról van szó, hogy semennyire nem tudják kivitelezni a dolgokat, kézbevétellel sem. :) Azért az megint más tészta szerintem.


Én sem azt mondom, hogy most minden egyes este úgy kell pörögni a másikon, nem erről van szó. De igen, 20-on évesen nem gondoltam úgy, hogy összekötném az életemet valakivel, akinek egyáltalán nem áll fel pénisze. Most így 30 felett se tudom elképzelni, hogy ezt megtegyem. Mondhatod, hogy sekélyes vagyok, de akkor is ez van. :) Részedről is belefér a "netán kevesebb szex". De lefogadom, hogy lehetne annyira kevés, hogy ne akard folytatni a kapcsolatot, vagy elkezdeni sem, bármennyi is csodálatos a másik embernek a lelke.


Egy friss kapcsolatban egy impotens férfi mellett nem tudnám elképzelni és lekötni magamat úgy, hogy az jó legyen... Ha nagyon megfog akkor adnék türelmet és időt, de részemről sajnos kiábrándulás lenne a vége. :(


Amúgy vannak olyan beállítottságú emberek akik egyáltalán nem szeretnek szexelni, vagy csak iszonyú ritkán, mondjuk havonta 1-2 alkalommal. Ha belegondolsz számukra is nagyon fontos a szex kérdése, hiszen ők se szeretnének maguknak egy olyan partnert aki mondjuk naponta vagy kétnaponta megkívánja a dolgot. Tehát a szex léte vagy nemléte igenis fontos dolog. Fontos az összhang, fontos, hogy legyen közös nevező. Ha nincsen, az baj, abban az esetben nem tudod összekötni az életedet úgy hogy boldogok is tudjatok lenni.

38. 71ddaa07fa (válaszként erre: 36. - Mézes-Krémes)
2020. szept. 7. 08:35
Lassan rájövök, hogy valószínű, akkor számomra nem annyira fontos a szex. Ugyanis, ha én megszeretek valakit és megtalálom benne emberként, ami számomra szükséges, akkor én bizony azért nem hagynám el, ha netán kevesebb a szex, vagy csak valamiért úgy lehetne kivitelezni, hogy kézbe veszi a dolgokat. Még egyszer x évet nem áldoznék arra, hogy keressem ki azt, aki emberileg számomra leginkább megfelel, hogy összekössem vele az életem. Mert megette a fene, ha úgy pörög valaki a farkamon esténként, mint majom farkán a stanyecli, ha nem egy kiegyensúlyozott személyiség az élet egyéb területein.
2020. szept. 7. 08:05

Az is lehet, hogy az alkohol oldotta a gátlásait. Próbálj meg egy iszogatós estét csinálni vele, és meglátod hogy mi lesz. :)


Figyi, 2 hét telt el. Szerintem ne legyél türelmetlen. Adj időt magadnak, magatoknak. Mit veszíthetsz, hogy sietsz, hová futsz? Ha tetszik a pasi, akkor higgadj le, és várd ki a végét. Azt viszont semmiképpen ne engedd, hogy miattad kilépjen a melóhelyéről és hozzád közelit keressen! Szóval semmi végleges. Így 2 hét után amúgy sem kéne, inkább legyél óvatosabb. De hogy ilyen gondok vannak én pláne nem engedném a dolgot...


Amúgy én teljesen megértelek. A jó szexről nem kell lemondani egy életre, és nem is lehet.

36. Mézes-Krémes (válaszként erre: 32. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 7. 08:00
Igen, kedves volt, és vonzódtam hozzá, elsődlegesen nem a pöcse miatt. De ez nyilván egy életre kevés, és ha a szex szar vagy nem működik, akkor az hosszú távon megöli a vonzalmat és ezáltal a kapcsolatot is. Azért hagytam volna el, mert a szex egy kapcsolatnak az egyik fő tartópillére. Ha nem oldódik meg akkor idő kérdése lett volna.
35. globus (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 6. 12:41
Ha nem konkrétum, akkor nem tudjuk. Elég normális a párterápia.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Globus)
2020. szept. 6. 09:59
Nyilván nem erre vagyok kíváncsi, de lehet értelmesen is válaszolni.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Df1e1c376c)
2020. szept. 6. 09:58
Amíg egy nick vagy csupán, nem vagy több te sem.
32. 71ddaa07fa (válaszként erre: 28. - Mézes-Krémes)
2020. szept. 4. 17:42
Megkérdezném, ha úgy gondolod, hogy nem a pöcse miatt vonzódsz, hozzá, hanem mert egy kedves ember és más módon is boldoggá tudott volna tenni, miért hagytad volna el?
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - 222bde7e3e)
2020. szept. 4. 16:44
Van lakása, csak 3,5 órányira az enyémtől...
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Réki2)
2020. szept. 4. 16:43

Kedves Réki2, köszönöm a kedves hozzászólásodat, Te is szívet melengetően írtál, és köszönöm, hogy nem támadsz, nem gúnyolódsz, segítesz. Ilyenek miatt vagyok itt. Nos, nem tudom, bevett-e valamit, de akkor ittunk. Nem sokat, de volt bennünk egy kis alkohol, ami talán oldotta. Bevenni nem tudom, bevett-e valamit, szerintem nem, mert a kudarcoknál is az lett volna.

Pár napja reggel volt spontán merevedése, akkor a hátamba is tolta a szerszámot, szóval ez megnyugtató :)

Azt is érzem, hogy rettenetesen oda van értem, szinte már rajongva áll felém, persze ez még változhat, de úgy érzem, talán ez a teljesítménykényszer okozhatja ezt az egészet :( próbálok kitartani, mert lehet, érte érdemes lesz, nagyon odaadó és kedves pasi. Próbálok időt adni magunknak <3

Még egyszer millió hálám <3

2020. szept. 4. 16:39
Köszönöm szépen Mézes-krémes! Ez volt az a válasz, amiért ide jöttem, amit minden hozzászólótól elvártam volna, aki a témához mindenáron hozzá akar valamit tenni. Örök hálám <3
2020. szept. 4. 12:10

Potencia problémának két oka lehet: lelki vagy szervi.


Egészséges esetben éjjelente és/vagy reggel spontán merevedése van amíg alszik. Szerintem igen könnyű rajtakapni a dolgot, ha figyelsz rá. :P Ha van neki, az jó, mert kizárhatod a szervi okokat. Ha nincsen, az baj.


Nekem is megfordult a fejemben, hogy vajon mi van, ha esetleg első alkalommal bevett valamit, csak te nem tudsz róla? Mondjuk akkor nem jön össze a kép, mert aztán is így kellett volna tegyen...


Egyébként nekem egy kapcsolatom indult így, bár ott a kezdő esemény se volt sikeres. Ott lelki okok voltak, gondolom megfelelési kényszer, mert éjjel/reggel állt a cerka rendesen, amíg aludt.


Én ezt úgy kezeltem, hogy nem kezeltem. Igazán sokat nem beszéltünk róla, a férfiaknak ez nagyon nehéz téma. Úgy voltam vele, hogy hagyom a dolgot. Aztán bocsánatot kért, meg magyarázkodni próbált. Én meg mondtam, hogy nincsen miért, mert nem eme testrésze miatt vonzódom hozzá. Azt mondtam neki, hogy ne görcsöljön ezen, a lényeg hogy jó legyen és figyeljen rám, és hát nem csak ÚGY tud jó lenni. Így ez már nem volt feszkó, és nagyon hamar teljesen meg is szűnt ez a probléma.

De ő amúgy az a típus volt akinek számítottak ezek a dolgok. Pl. nagy stressz esetében nem mindig volt, hogy működött. Van aki ilyen típus...


Persze ha nem oldódik meg akkor valószínűleg nem maradtam volna vele, de nem mondtam ezt meg.

27. Réki2
2020. szept. 4. 11:30

Én jártam már hasonlóan. Ott az első pár másodperc működött és utána szinte egyik pillanatról a másikra alkalmatlanná vált... A különbség talán annyi, hogy mi tudtunk beszélni róla, nagyon hitegetett, hogy ez csak aktuális lelki sérelem és idő kell neki, hogy igazán közel érezzen magához engem és utána jobb lesz. Nem igazán hittem benne, de kitartottam. A sok gyakorlásnak és próbálkozásnak köszönhetően néhány hónap elteltével már hihetetlennek tűnt a kezdeti nehézség, életem legjobb élményeit éltem át az utána következő években vele.

Azt gondolom az én pozitív tapasztalatom a ritkább, de igenis van ilyen, csak legyél nagyon türelmes, hátha megéri. :)


Arra nem gondoltál, hogy első alkalommal esetleg vett be valamit?

Egyébként sok olyan férfi is van, aki, ha nagyon odavan egy nőért, akkor nem tud teljesíteni... A női gondolkodással ez nagyon ellentétes, de ettől még létező jelenség.... Próbáld meg kicsit megnyitni a lelkét anélkül, hogy túlerőltetnéd a témát. Tudom, nagyon nehéz, de ha azt érzed, hogy megéri, akkor érdemes mindent bevetni ;)

26. df1e1c376c (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 4. 10:53
"Arc nélkül" - mondta a nevesincs :D
25. df1e1c376c (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2020. szept. 4. 10:51
Nekem is ez volt az első gondolatom.
2020. szept. 4. 09:41
Hát ez nem 4 hét után szokott előfordulni. Évek alatt a megszokás miatt több inger kell pasiknak. Míg az első randin már a kézenfogva sétától is áll, pár év múlva már kell valami "extra" azért. Nincs 42 évesen a pasinak saját lakása? Neked csak a sex a fontos? Furcsa egy kapcsolat, de ha neked így jó akkor persze nincs baj.
2020. szept. 3. 20:43

Ahogy te érzékeled/leírod ot, az érzéseit: "imád, oda van értem, tényleg a tenyerén hordoz,...

Látom rajta, hogy kíván, oda van értem, büszke rám, ...Bemutatott már mindenkinek, aki csak létezik körülötte, miattam lakhelyet és munkahelyet is vált"


Vagyis érzed, hogy szeretne téged.


A te oldaladról amit elárulsz: "tetszett, jól megvoltunk"


Hmmm. Nem tudom, hogy o is érzi-e, hogy imádod, oda vagy érte stb.


Aztán: "nem akarom, hogy meggondolatlanul döntsek. ... A szívem szakadna meg, ha ki kellene raknom a szex miatt. Persze, még sokmindenben kell bizonyítania."

Te döntesz, te rakod ki, neki pedig bizonyítania kell.


Nem lehet, hogy ebbe az irányba is kereshetnéd a megoldást? Hol van ebben az egészben ez a pasi, ha minden rólad szól?

De persze lehet szimplán más is a dologban.

22. Amaunet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 20:34

Engem?:D

Az én pasimat nem kell felrázni, gerjed rám még 10 év után is.

21. globus (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 20:26
Ugye nem technikai részletekre voltál kíváncsi, ki hogyan furulyázik? Írtak többen jó tippeket életvitellel, udvarlással kapcsolatban.
20. Lávli* (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 20:14

Hát ... szerintem mindenki olyan dolgokat vetett fel, amiből megoldás születhet esetleg, ha jobban átgondolod.

Nem hinném, hogy a megoldás abban rejlik, hogy hány fokos szögben tartsd közben a karodat ... 😯

Amúgy milyen arc nélküliségről is beszélsz?

2020. szept. 3. 20:04

Emberek, nézzetek már magatokba! Elkezdtetek ítélkezni ahelyett, hogy építő tanáccsal jönnétek. Ja, ugye arc nélkül rohadt könnyű. Tisztelet a kivételnek...

Tudjátok, valami olyasmire számít az ember, aki megosztja veletek ezt a kis titkát és aggodalmát, hogy pl. "nálunk is volt ilyen, de megoldódott a következőképpen..." és hasonló ÉPÍTŐ hozzászólások. Az, hogy 42 évesen mikor fekszem le valakivel és meddig randizunk, illetve hogy összeköltözünk vagy sem az már legyen az én gondom. Köszi.

18. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 19:35
"ég sokmindenben kell bizonyítania", azért ez túlmutat azon, aminek elsőre látszik.
17. unom (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2020. szept. 3. 19:29

Van szex? Amikor a pasi majdhogynem imootens?

Az összeköltözés szerintem rossz lépés volt. Van, amikor bejön, ez nem az az eset.

Az meg, hogy ennyi idő után, úgy, hogy a szex nem működik költözésről beszél, gyanús.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2020. szept. 3. 19:17
Nyilvánvaló, ez frusztrál téged...
15. Amaunet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 19:01
Neked van az, ha ilyen hirtelen ráakadsz egy kukacra.:D
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2020. szept. 3. 18:49
Szomorú életed lehet :)
13. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 18:44

Hát, ilyen távolságból ennyi idő után azt mond neked amit akar.


Pár hónapra még oda köti a munkája, aztán kalap-kabát. Addig meg van szállás meg szex.

Lehet, hogy ez frusztrálja.

Lehet, hogy csak az ellátás miatt van nálad, otthon meg várja a feleség vagy barátnő.

Így elsőre bekúrta magát hozzád, de annyira már nem vagy rá hatással, hogy folyton álljon tőled a szerszáma.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook