Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Potencia és hormonok tabuk nélkül fórum

Potencia és hormonok tabuk nélkül (beszélgetős fórum)


1 2
5. Polda (válaszként erre: 2. - Sunshine24)
2010. júl. 2. 23:00
Drogra vagy ilyesmire gondolsz? Nem hinném. Sztem észrevettem volna.
2010. júl. 2. 23:00
amúgy lehet hogy hülyeség, de nem beteg? mert csak úgy nem kezdenek el kopaszodni, meg felfújódni a pasik, hacsak itt nem arra célzol, hogy hízott. igazából ha szex filmre nem reagál az nem jelenti azt hogy van valakije...
3. 223cf40dc0 (válaszként erre: 1. - Polda)
2010. júl. 2. 22:59
a leírtak alapján könnyen előfordulhat
2010. júl. 2. 22:59
Esetleg valamilyen élvezeti szert nem fogyaszt? Attól is lehet potenciazavar.
2010. júl. 2. 22:55

Válófélben vagyok és van valami amiben nem igazán tudom a választ. Az ismerősök győzködnek, akiknek elmeséltem, hogy szerintük mi lehet a helyzet, de most szeretném tudni, hogy mások mit gondolnak. Sokat segítene a véleményetek.


Nos, a férjem azon kívül, hogy szerencsejáték függő lett, elég különösen kezdett viselkedni. A terhességem alatt nem túl sokszor történt valami, pedig én nagyon benne lettem volna. Ezt annak könyveltem el, hogy őt annyira nem vonzotta a nagy pocak... Aztán utána sem volt annyira gyakori a dolog, majd a születésnapjára azt kérte, hogy vonjunk be egy másik nőt. Azt hittem először, hogy csak viccel. Aztán kiderült, hogy nem, mert komolyan mondta, hogy ő erre vágyik. Hát mondtam,hogy felejtse el...Aztán egyre durvább lett szóban és én egyre kevésbé rajongtam már érte. A bizalmam is inogni kezdett. De azért örültem volna neki, ha közelít. Elkezdett közben kopaszodni, először hirtelen rohamosan fogyni, majd felfújódni. Most is egyre inkább kopaszodik és felfújt. Szóval visszatérve, odaáig jutottunk, hogy egyszerűen, jó ha havonta történt valami. Nekem hiányzott... Faggadtam, hogy a szülés miatt, valamit hiányol, van valakije? Azt mondta, hogy egyszerűen nem kívánja. szülés után amikor volt valami, akkor mondta, hogy részéről minden rendben, tehát nem érzett negatív az élvezetekre negatívan ható változást. Hozzáteszem, alig híztam és eléggé adok magamra. Sajnos mások bezzeg észrevettek, de ő nem... Én pedig végig hűséges voltam.


Ment a szexfilm a TV-ben, ő csak nézte és semmi én pedig már a plafonon voltam. Állítólag neki már van valakije. Érdekes módon ha találkozunk néha minta féltékenyen kérdezgetne, hogy én mit csinálok, merre jártam, néha pedig olyan, mint a pokróc és még enyhe voltam... Ilyenkor veszíteni szokott a pókeren vagy olyan a hangulata. Ezt már sajnos megszoktam tőle. Egy időben kifejezettem nyúzott, hogy szedjek fel valakit, mert szerinte nekem erre lenne szükségem. Én azonban nem tudok gyorsan váltani... Talán már most nyitott vagyok egy új kapcsolatra. Egy érdekes momentum volt, mielőtt elköltözött, megvette a kedvenc csokimat és úgy adta oda, hogy ő már másként nem tud boldoggá tenni, csak így...


A lényeg: szerintetek potenciazavara lehetett/lehet?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook