Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Postás van köztetek? fórum

Postás van köztetek? (beszélgetős fórum)

3. laszlozsu (válaszként erre: 1. - Kicsilányka1984)
2010. máj. 7. 11:07

Baj nem lehet, hiszen igazolni tudod a személyazonosságodat bár ha ilyen nagyforgalmú ügyfél vagy érdemes szerintem a férjezett nevedről értesíteni a saját ügyfeleidet a fennakadások elkerülése végett.

Nem értem miért baj a cégnek az, hogy küldeményeket kapsz, ill. adsz fel, hiszen ez a munkája? Ez most olyan, mintha a kenyérboltban azt mondaná az eladó, hogy nem ad neked kenyeret.

Arra valóban szabályzat van, hogy milyen súlyú és terjedelmű csomagot kell kikézbesíteniük és milyen méretű az, amit letétből tudsz Te magad felvenni. Én ezt gondolom, hogy ez lehet az akadékoskodás oka inkább. Menj be a kézbesítő postádra és keresd meg a postavezetőt, s vázold neki kultúráltan a problémádat. Biztos hogy megtaláljátok a közös hangot és a megoldást.

2. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - Kicsilányka1984)
2010. máj. 6. 11:50
Egyáltalán nem!!! Tegyél panaszt nyugodtan. Én már rég megtettem volna. Ilyet!!! Szemtelenek arra is, ez a munkájuk, szabad elmenni ha nem tetszik. Ne hagyd magad, épp elég drága a posta, hogy amit kifizetsz, megcsinálja.
2010. máj. 6. 10:17

Elég sok bajom van az itteni postával:(

mindenbe belekötnek4netáruházban vagyok eladó s így sok a csomagom...az se tetszik nekik,hogy csomagot adok fel..nem szeretik kihozni ha kapok..szóval így nehéz.

csak azért nem írok be a panaszkönyvbe,mert anyós jóba van velük!!!

most az a bajuk,hogy a lánykori nevemre is kapok csomagokat és leveleket.azt mondták nem fogják ideadni hanem visszaküldik..megtehetik ezt?

baj,ha nem csak a férjezettre kapok???????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook