Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Postán vagy futárszolgálattal adjam fel a csomagot? fórum

Postán vagy futárszolgálattal adjam fel a csomagot? (tudásbázis kérdés)

10. hamyka (válaszként erre: 9. - Nanamisu)
2013. márc. 29. 18:03

sose bánd :)


ha postával adod fel így add fel ha lehet :


elsöbbségi, és ha lehet kérj azonosítót is hogy ha eltünik a csomag legalább visszatéritsék az árát neked ha értékes ruhák vannak benne :)


és szívesen :)


ui: a posta ár szabását nem tudom, neten nem jó megnézni személyesen jó rá kérdezni, vagy ha majd kitalálják azt hogy nem lesz posta csak neten akkor meg a cseten kell megkérdezni mi hogy hányméter :)

9. Nanamisu (válaszként erre: 8. - Hamyka)
2013. márc. 29. 17:45
Elvinném, de következő héten műtik a lányomat és nem állhat lábra pár hétig, ott meg anyukának elég nagy már a pocakja. :D Szóval, muszáj lesz megbízni a postában. :) Lehet kicsit béna volt a kérdésem, de hát na... :D Minden esetre azért köszönöm a segítséget. :)
8. hamyka (válaszként erre: 7. - Nanamisu)
2013. márc. 29. 17:21

perbál ? apukám ott született, merre van Perbál ?


dobozt azt szerezz, mind1 milyen doboz hogy pl : keksz, vagy üdítő volt benne az a lényeg hogy robannó szeres ne legyen !! és persze jó alaposan ragazd le vagy esetleg ott ragasszák le mégjobban, esetleg kérdezd meg a postán hogy van-e nekik olyan dobozuk, hát ha segítenek :)


És mikor megláttam ezt a kérdésedet nem röhögtelek körbe nehogy azt hidd, csak azt akartam mondani az elején hogy attól függ kivel küldeted el a csomagod mert sajnos web shopban is van olyan hogy minnél többet rendelsz annál drágább a csomag, nincs ismerősőd valamelyik futár szolgálatnál ? ha nincs és jól akarsz járni akkor posta , bár ők sem tökéletesek , futár szolgálat meg kitudja milyen....


mikor rendelek netről (nagyon ritkán) félek hogy nehogy átverjenek vagy tán összetörve kapom meg a cuccot, a legjobb az lenne ha személyesen vinnéd el nekik, de lehet a nagy távolság miatt nem tudod megoldani.... sűrgös az a ruha ? ha nem akkor valahogy vidd el nekik személyesen :)

7. Nanamisu (válaszként erre: 5. - Hamyka)
2013. márc. 29. 17:06
Perbál lenne a cél. Sajnos a család nem tud eljönni érte. Ennyit meg sose postáztam még...pl azt se tudom, hogy ilyenkor dobozt azt nekem kéne szerezni, vagy nagyot is lehet e venni a postán...
6. Nanamisu (válaszként erre: 4. - Nanamisu)
2013. márc. 29. 17:03
Na fene, nem figyeltem... akkor még fel tudnám adni úgy.
5. hamyka (válaszként erre: 1. - Nanamisu)
2013. márc. 29. 17:02

Hát jó kérdés, sajnos mind2 drága :(


hova akarod feladni azt a sok ruhát ? lehetőleg kérj azonosító számot illetve elsöbbségivel add fel ha azt szeretnéd hogy hamar oda érjen!! ez a posta


futárszolgálatosoknak nem tudom hogy van-e elérhetősége én idáig boltból rendeltem és volt hogy futárszolgálat hozta ki ha kedvező volt a feltétel pl : x összegnél elengedik a futár költséget...


majd írj hogy mire juttotál :)

4. Nanamisu (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2013. márc. 29. 16:58
Van egy hivatalos postaköltség számoló oldal, eddig mindig ott néztem én is, és ott írja, ha kiválasztom, hogy: "2013-04-30-án megszűnik a Standard és Nem standard postacsomag. " De azt nem írja, hogy mi lesz helyette.
3. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Nanamisu)
2013. márc. 29. 16:54
Megszunik a standard? Es mi lesz helyette? Van a nem standard,az 1770.- az is megszunik?
2013. márc. 29. 16:47
Szeretnék következő héten feladni kb 7-8 kg gyerekruhát. Pest közelében van a település, ahova küldeném. AZ érdekelne, hogy mi éri meg jobban? Postán adjam fel (ez esetben, hogy kell? Mert láttam, hogy áprilistól már megszűnik a standard csomag), vagy a futárszolgálat jobban megéri? Ha igen, akkor az is érdekelne, hogy kiket tudnátok javasolni.
2013. márc. 29. 16:44
Posta vs futárszolgálat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook