Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Popsitörlő.Ki melyikre esküszik? fórum

Popsitörlő.Ki melyikre esküszik? (beszélgetős fórum)


29. jnka
2010. jún. 13. 09:17
A DM Babylove a legjobb szerintem, kellően vastag, nem túl száraz, nem is túl nedves. Árban is nagyon jó. Sokat kipróbáltam, de ez jött be a legjobban.
2010. febr. 26. 21:55
Köszi.Már nem veszek én se lidl-st mert tényleg kicsi.
2010. febr. 26. 17:51
Nivea
2010. febr. 26. 17:51
A Lidl-s valóban jó, főleg az ekcémás bőrre, mert nem tartalmaz káros anyagot. Néha veszek, de nekem az kicsi. Mi a DM-es vagy a Müller-est vesszük.
2009. jún. 18. 16:29
hát 8-10 darabot sosem használtam, ha annyira kakis lett akkor irány a kiskád!4-5 db nálunk általában bármelyikből elég volt, az első 2-3 hóban pedig nedves textilpelussal töröltem,ha jól emlékszem félbe vagy negyedbe vágva-kissé beszegve(anyósom készítette nekem,a törölgetéshez)
24. orsi23
2009. jún. 18. 16:06

Sziasztok!

Én nagyon sokat kipróbáltam,nekünk a Huggies jött be.egy kicsit drága,de dupla olyan vastag,mint bármelyik,és így amíg a másikból volt hogy 8-10 db kellett egy kiadósabb kakihoz,ebből maximum 5-nél megállok. Szóval lehet hogy drágább,de sokkal tovább kitart,és az illata is jó.Én a zöld illatát szeretem a legjobban,de van még egy illat, és egy mentes is.

2009. jún. 17. 19:43
Hát, mi is sokat kipróbáltunk... Mi nem nagyon észleltünk különbséget. Max. annyit nézz meg, mi minden van benne... Én végül kikötöttem a dm-esnél, mert arra az Öko-Test azt mondja, hogy jó, és ők kapásból lepontozzák azokat a termékeket, amikben kőolajszármazék van... Erről a témáról többet olvashatsz a antalvali oldalán. Sajnos, a listája nem teljes, de van egy csomó hasznos infó!
2009. jún. 14. 19:10

Többfélét is kipróbáltunk (Nivea, Pampers, Tesco, Baby Bruin), nálunk a Gabi jött be...szinte ez a legvastagabb, és finom illatú, tényleg bőrbarát, pedig a gyerkőceim bőre nagyon érzékeny.

A Metróban a 6x2 db-os kiszerelést vesszük, így klasszisokkal olcsóbb, mint bárhol.

21. ében11 (válaszként erre: 20. - 9461d5d8fe)
2009. jún. 14. 19:07
próbáld ki pelusból is a lidl-st, nekünk bevállt, csont száraz akármennyi pisi kerül bele.A pampers helyett kezdtük el használni.
2009. jún. 14. 16:48

Sziasztok,nekem a Lidl-s popsitörlő vált be,semmi irritációt nem okoz.Most megint csak 200ft a 72db-os.

A pelusból pedig a Rossmanosat használom nappalra éjszakára viszont csakis a Pamperst.

2009. jún. 13. 10:43
az elején(első 3 hónap) vízes textilpelussal töröltem neki, és egy évig a gyógyszertári popsikrémmel.az enyém nem nagyon szeretet nedves kakis pelusba lenni, ha jött a kaki mindig jelezte.És vékonyan krémeztem,később nem minden peluscserénél és soha nem volt kiütéses.Nekem is volt sudocrem-de szerintem azt csak akkor érdemes használni, ha már sebes a popója, különben nincs rá szükség.De a bepanthen és a neogranormon is jó volt, sőt később a sima gabis popsikrém is.Csak keveset kell kenni, mert különben a pelus is krémes lesz és nem szívja úgy be a pisit ami ottmarad a bőrénél és hiába a krém kiütéses lehet a bőre.
2009. jún. 13. 10:25
Igaz, nem popsitörlő, de mindenkinek ajánlom a DM-ben kapható Sudocrem-et. Védi a bőrt az irritáló anyagoktól (vizelet, széklet) és a bakteriális fertőzésektől. Puhító, sebgyógyító, fertőtlenítő hatása van. Akkor jöttem rá, hogy milyen jó is ez az általunk használt krém, mikor az egészséges gyerek rendelésen megláttam más kisbabák fenekét. Óriási volt a különbség.
2009. jún. 13. 09:26

szerintem eleinte mindegy melyiket hadználod,mert a te gyerködod böre fogja eldönteni melyik vállik be.

lehet hogy a te gyerködöd pont a pampersre lesz allergiás,vagy a huggisra.

minden gyerek böre más,ezért mindegy melyikkel kezded,lehet nektek a legolcsóbb is jó lesz,mert birja,de lehet hogy a legdrágább kell,lehet válogathatsz is.

2009. jún. 13. 09:23
a DM saját törlői- Babylove -nagyon jók..
2009. jún. 13. 09:21
Babylove és Tesco színes.A tescosból van hipoallergén is,és visszapattintható a teteje,jopbban zár,mint a sima zacskós.Nem kell hozzá doboz sem.Nekem a dobozok vagy tönkrementek,vagy ha már kevés volt bennük,nehéz volt kihúzni a kendőt,mert visszaesett az egész az aljára.Egy idő után kiiktattam őket.
2009. jún. 13. 09:17
Nekem a huggies jött be, a többi nagyon száraz, főleg a tetején, így ebből kevesebb kell. Kicsit lehet segíteni ezen, hogy amíg nem bontod ki, fejjel lefelé tárolod. Dobozt is érdemes drágábbat venni, mert a dm-es hamar széttörik.
2009. jún. 13. 09:03

A lányomnál Niveát és Johnsosnst használtunk.

A kisfiamnál a fehér Babyloveot használjuk - teljesen elégedett vagyok vele.

12. 228bb89282 (válaszként erre: 11. - OlíviaAnna)
2009. jún. 13. 08:55
Sajnos az én lányom allergiás a johnsons's termékekre, így azokat hamar kilőttük. :(
2009. jún. 13. 08:44

Már 5-6 félét kipróbáltunk, nálunk a nyertes a Johnson's baby extra protection (zöld csíkos) ápoló törlőkendő

[link]

2009. jún. 13. 08:41
Mi a kéket használjuk most.
2009. jún. 13. 08:41
Én különben a Müllerben veszem a sensitive-t, mert nálunk az jött be. A sima teszkóstól nálunk is gáz volt, de az érzékeny bőrre valóval ott sem volt gond. A Lidl-s pelus tényleg jó, most vettünk egy csomaggal a mamához, mert az volt a legegyszerűbb.
2009. jún. 13. 08:39

Ha ténylegesen popsitörlésre kell, akkor sztem vegyél "rendeset". Nekem a gagyik nem jöttem be:(

Most már, hogy nagy (csak vizes ruha helyett van nálunk) mindig a legolcsóbbat veszem az útra.

Kicsinek nem volt a BabyBörn sem:( Illata fini, de semmi extra.

2009. jún. 13. 08:39
A krém jó nagyon.Csak gondoltam hogy(talán) számít...
2009. jún. 13. 08:39
Mi a Niveától a Toddies-re esküszünk,mert tapasztalatból sokkal kevesebb fogy belőle,mint bármelyik másból és nem műszálas,mint nagyon sok társa,igaz nem a legolcsóbb,de sokkal tovább kitart,mint olcsóbb társaik.
5. tenkne_helga (válaszként erre: 3. - Zsanetta)
2009. jún. 13. 08:39
Nem mindegy,hogy milyen popsitörlőt használunk a babáknak.Nálunk pl.Tesco-s törlőtöl a kisfiam ekcémás lett popsi tájon.Mi vagy dm-est vagy Rossmann-ost használunk 4-es kiszerelésben sokkal olcsóbb,mintha egyesével vennéd!
2009. jún. 13. 08:37

melyiket?Mert van kétféle is?

Amúgy mi is használjuk.Meg a pelusát is, nekünk az jobb mint a pampers stb. de a kicsi csomaggal érdemes megvenni, ha jól láttam úgy olcsóbb darabja.

2009. jún. 13. 08:37

szia!!


szerintem tök mindegy milyen popsitörlökendöt hasznűlsz!!

nem ez a lényeg.

hanem a krém.,azt hiszem:)

2009. jún. 13. 08:36
Vettem a kicsi kiszerelést belőle a kocsiba, de szerintem jó.
2009. jún. 13. 08:35
Használtatok lidl-es popsitörlőt?Mennyire vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook