Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Popsiformálás fórum

Popsiformálás (beszélgetős fórum)


8. daroki (válaszként erre: 7. - Rubintandi)
2011. jan. 6. 19:04
Erre én is kiváncsi vagyok,nekem is most lett elegem magamból,ideje izmosodni,úgyhogy kiváncsian várom a választ:)Minden infó jól jön!:)
7. rubintandi (válaszként erre: 6. - 9a6eb33632)
2011. jan. 6. 19:01

Szia, Árpi!!

Most olvastam tanácsaidat popsiformálással kapcsolatban.Kérdezném tőled, hogy teljesen kezdő vagyok mindennap akarok guggolni, de hányszor kell és mikor emeljem, hogy ne legyen kevés ill. hogy fejlődjek?? Köszi válaszodat, Andi

6. 9a6eb33632 (válaszként erre: 5. - 3a8f3f8f11)
2011. jan. 2. 15:03

Amilyen a hozzáállás olyan az eredmény!!!

20kg nem kevés szép eredmény,gratulalok.

Latom te ismered a "kitartás" szót ami elég fontos.

Ami meg fontos,hogy az elejen a suly nelkuli edzeseknel lehet surubben minden nap vegezni de ha tudsz majd sulyt novelni akkor kell 1-2 piheno nap mivel minden napos sulyzos edzessel mar csak az izom eg es az nem jo.


Sok sikert,szivesen segitettem!

5. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 4. - 9a6eb33632)
2011. jan. 2. 14:59

Azzal nincs bajom, a diéta megy. Most nemrég már lefogytam 20 közel 20 kilót diétával (90 napossal) mindenféle mozgás nélkül, mert nekem inkább ez a nehéz, túl lusta vagyok sajnos:( De most rájöttem, hogy a következőkben muszáj lesz torna is a mozgás mellé, az nélkül nem leszek feszes, csinos.. Szóval holnaptól indul a kettő együtt :)

Köszi a segítséget :)

4. 9a6eb33632 (válaszként erre: 3. - 3a8f3f8f11)
2011. jan. 2. 14:24

Persze akkor is jo csak nagyon fontos melle a kaja is hogy jo legyen!!!


A tobbit priviben olvasd el es remelem menni fog!!!

2011. jan. 2. 14:15
De ez akkor is hatásos ha nagy a súlyfeleslegünk és a nagyja a popsin? Ezzel le lehet fogyasztani ?
2011. jan. 2. 14:00
Popsi formálás leghatásosabb formája súlyzós guggolás !!!
1. 9a6eb33632 (válaszként erre: 4. - Szancus)
2011. jan. 2. 13:56

Az otthoni edzes a legjobb...hogy miert???nincsenek idiotak akik megzavarjanak,nem kell varni a gepekre,nem szol hozzad senki es tudsz koncentralni,szoval meg jobb is neha mint a terem.

Hogyan kell kezdeni,csinalni?

A legfontosabb minden edzest normalisan feloltozve,de kenyelmes ruhaban vegezz.Legyen meleg macko alol es felul is mivel edzes kozben jo ha melegen tartod az izuleteket es akkor kevesebb az esely a serulesekre,meg nyaron is ha meleg van inkabb izzadjon az ember minthogy serules legyen.Az edzesek elott jol b kell melegiteni kis torna vagy kardio mehet kb 5-30 perc.Ha ez megvan kezdesnek csak suly nelkul javaslom a gugolast mivel eloszor hozza kell szoknod a mozdulat sorhoz es ha megvan akkor mehet a kis-majd folyamatosan novelt sullyal valo gugolas.Kezdesnek fogsz egy seprunyelet vagy csovet vagy ami legalabb 1-1.5m hosszu nyakadba rakod megfogod ugy hogy az alkarod 90fokban legyen a felkarral,majd szepen kezded a gugolast.Nagyon fontos,nem kell kapkodni,itt az izmokra koncentralni kell ez nem zsiregetes itt kerekiteni kell a popsit es feszesiteni a combokat.Akkor csinalod jol ha a combodat vegig erzed,ne foglalkozz azzal hogy a popsid nem erzed az elejen 1-2 honap utan alakul az izom es majd ott is fogod erezni,csak a hatad ne fajjon.Legyen egyenes a tartas,mert ha be vagy rogyva akkor ramegy a gerincedre es akkor csak artasz magadnak.Ha jol csinalod es szepen noveled a sulyt akkor hidd el az elso 2-3 honapban fel evben jelentos valtozas lesz csak nem szabad feladni.Ha a gugolas megy,utanna mehet a kitores is.Kitoresnel ne a nyakadban legyen a suly,mert az nem jo hanem leengedett karral vegezd vizespalackal vagy egyebb kis sulyzoval.Lehet felvatva csinalni vagy csak jobb csak bal lab,de a lenyeg rugalmassag es a koncentracio!!!!

Eszmeletlen modon lehet a csajoknak popsit formalni ezzel es nem szabad a sulyoktol felni,mert Reka is mondja sokszor hogy "nem kell felni a labsulytol,meg feszesebb meg izmosabb combot-popsit lehet elerni vele"....szoval nyugodtan vagj bele es sok sikert kivanok hozza.

Meg ami fontos,edzes vegen a nyujtas....sokan elhanyagoljak,nekem ezert is volt egy komoly baleseten es nagy muetetem,nagyon fontos ogy minden edzes utan ha csak 30-40 perc is akkor is nyujtani kell mert jot tesz az izmoknak nem leszel merev.

Remelem tudtam, segiteni,ha valami nem vilagos nyugodtan irj es valaszolok mindenre.Hidd el nem 1 csajszinak lett ezzel kerekebb a popsija es egy ido utan mar nem is veszed eszre de elvezni fogod.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook