Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Popsi és hasformálás.Milyet végezzek, hogy a cicim mérete ne változzon? fórum

Popsi és hasformálás.Milyet végezzek, hogy a cicim mérete ne változzon? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 4. 18:37
Nincs nagy gondom a testsúlyommal.Igazából az alakommal sem csak van egy kis úszógumim és egy kis párnácska a hason de nem vészes.Ezen szeretnék változtatni.Köszönöm a biztatást!:)
5. Aidababa (válaszként erre: 4. - Diegóóó)
2009. márc. 4. 18:23
Az étkezésnél sok szempont fontos, de ahhoz, hogy veszítsen vki a súlyából, a legfontosabb, hogy kevesebb kalóriát vigyen be, mint amennyit elhasznál. Ez alapszabály, enélkül fogyni nem lehet. A minőség is számít, de a fogyás ténye a mennyiségtől függ. Egyébként, ha vki. ún. "körte" alkat, azon sajnos alapvetően változtatni nem lehet. Lehet fogyni, és ideális testsúlyt elérni, de az arányok sokat nem fognak változni. Egy vékony nőnél legfeljebb kevésbé feltűnő. Megfelelő öltözködéssel lehet még korrigálni. A futás, úszás nagyon jó. Sok sikert!
2009. márc. 4. 17:47
Nekem is popsi és hasformálás a cél anélkül,hogy változzon a cicim mérete ami így sem nagy sajnos.Én is a futást választottam sportnak és heti kétszer eljárok úszni + szaunázni.Diétázni nem fogok csak egészségesen táplálkozom.Kevés szénhidrát,sok zöldség.Remélem ez így beválik.:)
2009. márc. 4. 17:11
Kocogás!!!! Hetente 3x20-30 perc csodákra képes! És persze mellette egy kicsit odafigyelni az étkezésre.
2009. jan. 4. 14:09
Hehe, látom neked sem irtak semmit. Ez engem is érdekelne, de állitólag ilyen sajnos nincs... Nekem is az a bajom, hogy kicsit a melleim, és nagy a fenekem... És ha fogyok, még ezeket a kis melleimet is leadom, a fenekem meg semmit sem változik.
2008. aug. 21. 08:29
Popsi és hasformálás.Milyet végezzek, hogy a cicim mérete ne változzon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook