Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pontosan hol lehet azt beállítani, hogy se megjelölni, se üzenetet küldeni ne tudjanak idegenek nekem a Facebook-on? fórum

Pontosan hol lehet azt beállítani, hogy se megjelölni, se üzenetet küldeni ne tudjanak idegenek nekem a Facebook-on? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 31. 18:47
Megtaláltam. :)
4. 00301065a7 (válaszként erre: 3. - Noncsi18)
2012. márc. 31. 17:59
Én nem egy embert akarok letiltani, meg az adatok láthatóságát már beállítottam a csak ismeőseimnek. Én azt nem találom, hogy hol van az, hogy senki idegen ne küldhessen nekem üzit, és meg se jelölhessen és ezek a jelek ne legyenek kint a nyitó lapomon. Ezt nem találom.
2012. márc. 28. 05:02
Ramesz az adatvedelmi beallitasokra es ott van nalam legalul, hogy letiltott szemelyek es alkalmazasok. Arra ramesz es beirod az illeto nevet. Akkor azt se fogja latni, hogy te egyaltalan fent vagy facen es te se latod ot.
2012. márc. 27. 15:34

nekem még a régi fajta van, nem a timeline.

adatlap/ beállítások/ azon belül privacy settings/ és ott megtalálod a nyalánkságokat

2012. márc. 27. 15:22
Pontosan hol lehet azt beállítani, hogy se megjelölni, se üzenetet küldeni ne tudjanak idegenek nekem a Facebook-on?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook