Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pomázi Anyukák fórum

Pomázi Anyukák (beszélgetős fórum)


13. Jadim
2015. márc. 22. 20:19
Sziasztok Pomázi anyukák. Érdeklődnék, hogy él-e még a baba-mama klub, illetve lenne-e igény rá.
2014. febr. 5. 13:44
Sziasztok! Él még ez a topic? Pomázi iskolákról szeretnék érdeklődni.
11. miszli
2012. okt. 12. 09:07

Sziasztok!

Működik még Pomázon ez a babaklub? 8 hónapos lányommal keresünk valami elfoglaltságot, de még egyéb foglalkozásokhoz túl pici. Ha van valaki aki ugyancsak "unatkozik", jelentkezzen!!

10. Czombi
2012. máj. 6. 12:41

Sziasztok,látom rég jártatok erre,de megpróbálom.

Mi a kislányommal Budakalászon lakunk,de Pomázra járunk bölcsibe.Csenge 3 éves lesz most májusban.

2011. máj. 26. 17:14

Köszönöm:) megjelöltelek!tündéri a kisfiad:) Igen nagyon kedves és aranyos az Edina, és a doktornövel is meg vagyok elégedve.

A babamama kör fizetős a müvházban?

2011. máj. 26. 17:09
Ismerem az Edinát, mert Andi épp szabadságon volt, és a hazaérkezéskor ő jött el hozzánk kétszer is, szerintem nagyon kedves. Korausz Etelkáról meg jókat hallottam, de a mi orvosunk a Sebő doktornő. Facebookon fent vagyok, meg igazából iwiw-en is - keress rá Barta Gabriellára, és egy hordozókendős fényképem van fent.
7. 8b8bb7867d (válaszként erre: 6. - Maminti111)
2011. máj. 26. 17:03

Igen ez normális,nem tudom pontosan meddig tart de ÁRon pl mindent rág mert fogzik:) szóval mindig van valami.

Kocsis Edina a védőnő,és Korausz doktorö a dokinénink...

Hm, megfontolom a szerdát, köszi:) iwiwen vagy facebookon fent vagy? lehet ismerjük is egymást, látásbol:)

2011. máj. 26. 16:57

Helló,

Szép név az Áron, ezen mi is gondolkodtunk, de a vezetéknévvel nem hangzott jól, s végül Dávidot választottuk. Most Dávid kedvenc szórakozása, hogy a teljes öklét a szájba véve szopja-nyalja, nálatok is volt ilyen? Meddig tart ez?

Egyébként mi most szerdán voltunk először a művelődési házba baba-mama körbe, ami tetszett, ha van kedved, ti is eljöhettek jövő szerdán. A védőnőnk pedig Temesiné Andrea, a tiétek? és ki az orvosotok?

2011. máj. 25. 21:57

Szia , mi a széchenyi utcában de megnéztem, jo messze vagynuk egymástol...

Huu ismerős...hasfájás meg ilyenek, néha még mindig van nálunk is. Az én kisfiam 10 hónapos lesz pénteken, és Áronak hivják. A tiédet? Ha bármi kérdésed van kérdezz bátran, szivesen segitek amiben tudok....

Ki a védőnötök?

2011. máj. 25. 20:40

Szia,

Mi a Diófa utcában lakunk, Csobánka felé vezető Beniczky utcával párhuzamosan. Ti? Remélem, jó közel :) Az anyaság meg izgalmasabb, mint gondoltam: az első két hónap nagyon nehéz volt hasfájás és szopi-nehézségek miatt, de azért fiam egy mosolya mindig új erőt ad. Na de mesélj te, neked van már igazán tapasztalatod!

2011. máj. 25. 16:27
szia:) örülök neked. Merre fele laksz? hogy tetszik az anyaság?:)
2011. máj. 25. 15:46

Szia,

én is pomázi anyuka vagyok, fiam 12 hetes és szívesen ismerkedem én is! Találkozzunk!

2011. ápr. 19. 13:51
Sziasztok! Pomázon élő anyuka vagyok. Van egy 9 hónapos kisfiam. Pomázon és környékén élő anyukákkal ismerkednék, közös napközbeni időtöltés céljából.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook