Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Polaris 7 Crystal Harmony tapasztalatok fórum

Polaris 7 Crystal Harmony tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2. Bence Marianna (válaszként erre: 1. - Leti83)
2018. szept. 1. 12:13

Szia!


A honlapon minden fontos infó fent van.

[link]


Én pár hónapja járok kezelésekre, szintén szorongás, (szerintem) szorongás okozta alvászavar miatt, és hihetetlenül elégedett vagyok vele!! :) :) személyfüggő, kinek, hány kezelés szükséges, én havonta járok, és azóta képes vagyok kezelni a szorongást, és sokkal jobban alszom. Ezáltal kevésbé kapom fel a vizet, nem vagyok olyan ingerült a családommal, barátaimmal, és a munkahelyi akadályokkal is könnyebben veszem, nem stresszelek rögtön. Ez tulajodnképpen nem is feltétlenül egy adott, konkrét problémára nyújt megoldást, hanem ez a fény és hangterápia a szervezeted öngyógyító folyamatait indítja be, csökkenti a stresszt, energetizál, harmonizál. és ugyebár a stressz minden probléma forrása...ha azt tudod csökkenteni, nyert ügyed van. Úgyhogy én ajánlom!Ja, és nem horror áron van! Remélem tudtam segíteni :) Olvasgasd a honlapot, ott minden infó fent van, az is, hogy milyen városoban található. Sőt, ingyenes olvasmányok és hanganyagok is

2018. aug. 18. 10:35

Sziasztok!


Valaki közületek hallott már a Polaris 7ről?vagy próbáltátok?


Egy ismerősömtől hallottam hogy segített az alvászavarán pár kezelés után. És enyhített a szorongásos tünetein.

Én kissé szkeptikus vagyok, de kipróbálnám ha több infóm lenne róla.


Szép napot :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook