Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pókszőr allergia. Tudtok róla valamit? fórum

Pókszőr allergia. Tudtok róla valamit? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 2. 14:51
ez is olyan, mint a csalánkiútés :( igen, házipók
2010. szept. 2. 08:51
Arról még nem hallottam, hogy valaki a házipók? szőrére lett volna allergiás, de egy ismerősöm megszenvedett a madárpókjával mert miután megvette, akkor derült ki, hogy allergiás rá. Csak kesztyűben nyúlhatott be hozzá, mert egyébként nem csak a keze, hanem az egész karja tele lett viszkető, csalánkiütés szerű vörös foltokkal.
2010. szept. 1. 22:33

Nem hallottam még ilyet, de maga a szó is gusztustalan. "pókszőr" :S

remélem nem lesz több a kisfiadon!

Bár ilyenkor behúzódnak még jobban a melegbe a rohadékok...

2010. szept. 1. 21:53
Nagyon remélem nem lesz több pöttyötök!
2010. szept. 1. 21:38
ránézésre. bőrgyógyász szakorvos. A csuklóján volt négy csípés az nagyon bedagadt. Az arcán pedig 4 pötty, az volt a járata, ott hullajtotta el a pók a szőrét a lábáról, erre lehet allergiás a fiam. Iszonyú rossz belegondolni, hogy mászott rajta a pók :( Nem tudom mit tegyek, egy régi családi házban lakunk, egyszerűen lehetetlen kiirtani az összes pókot. Az ágya körül körbefújtam a szőnyeget, ill. a falat rovarirtóval, és nagyon alaposan kiporszívóztam mident, ráment a mai nap a takarításra, remélem nem lesz még több pött reggelre :(
5. Szelavi (válaszként erre: 4. - Ágota 77)
2010. szept. 1. 20:48
Vagy csak ránézésre...?!
4. Ágota 77 (válaszként erre: 2. - Kiscsiri)
2010. szept. 1. 20:45
Sajnos segíteni nem tudok, de nagyon kíváncsi vagyok hogyan jutott erre a diagnózisra a doktornőtök. Gondolom hosszasan tesztek után.
2010. szept. 1. 20:34
Jesszus,ilyet még nem is hallottam!!!
2010. szept. 1. 20:25
Tudtok róla valamit? Esetleg van itt olyan anyuka, akinek allergiás a pókszőrre a gyermeke? Nekem ma reggel mondta a doktornőnk, hogy a kisfiamnál ez okozza a piros pöttyöket.
2010. szept. 1. 20:24
PÓKSZŐR ALLERGIA

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook