Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Poénos dolog.. ami megtörtént veled... fórum

Poénos dolog.. ami megtörtént veled... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 21. 20:20

Ma írattam a fülészeten gyógyszert,...

...kifelé jövet jó hangosan elköszöntem: Kellemes hétvégét!

Az orvos is vissza: Viszont!

(egyikünknek sem tűnt fel, h hétfő van)


A gyógyszer, amit kaptam, ráadásul elbutulás ellen is javallt :)

2010. jan. 18. 21:32
Akkorát nevettem! Írjatok még! :)
57. 45f5ce422c (válaszként erre: 56. - E7c86bb5e3)
2009. márc. 23. 14:25
:) így jár aki külföldön él!:) nekem is vannak még a maláj nyelvvel vicces helyzeteim, a minap kevertem a mengandung(terhes) és a menganto (fáradt) szavakat. mondtam, a munkahelyemen olyan fáradt vagyok, erre körbeugráltak:)
56. e7c86bb5e3 (válaszként erre: 55. - 45f5ce422c)
2009. márc. 23. 11:03

Küllönben a mai napig felcserélem ezt a 2 szót!

Inkább angolul mondom mert nem szeretnék mégegyszer olyan helyzetbe kerülni...

55. 45f5ce422c (válaszként erre: 54. - E7c86bb5e3)
2009. márc. 23. 02:49
en is jartam igy, en varrni akartam es tu helyett megkerdeztem a not hogy van-e mellbimboja.de jopofa volt, mert mondta, hogy igen van! csak a ferjem nezett nagyot, hogy mit akarok kerdezni pontosan??
2009. márc. 22. 20:15
Indiában mikor tanultam a nyelvüket,büszkén használtam ,jobban szeretttem velük az anyanyelvükön beszélni mint angolul.Mentünk bevásárolni és én mondom punjabul hogy mit is kérek.Aztán meghökken az eladó,az ismerösöm is csendre int.Elötte viccelödtünk és mire a boltba értünk összekevertem a lunt(só) A lannal(faszt)jelent.Néztek rendesen 1kiló fa...kértem 1 kiló só helyet..Ciki volt!
53. 45f5ce422c (válaszként erre: 32. - Alexa77)
2009. márc. 21. 06:10

En egyszer be is ultem egy idegen kocsiba! jovunk ki Anyuval a boltbol, latom ott all a kocsink, kinyitom, beulok, varok...Anyu all a kocsi elott, es nagy szemekkel mered ram,de azt az arcot latni kellett volna amit vagott!:)


akkor gondolkozok, hogy miert nem szall mar be, korbenezek a kocsiban, es rajovok, vmi nem stimmel, nem teljesen olyan mint volt! gyorsan kiszalltam, elotte 2vel volt a mi kocsink....


na de ki az a felelotlen aki nyitva hagyja a kocsijat????


de olyan is volt, hogy Egerbol Pestre mentem dokihoz, es jo hireket kaptam, igy amilyen gyorsan csak lehetett el akartam huzni a csikot!:) felkaptam a vadiuj bordzsekimet a fogasrol, es mar mentem is a buszhoz..otthon levetkozok, furdok, eszek, es ahogy setalok az eloszobaban latom, mifele borkabat ez, ez nem is az enyem!!!!


szoval Pestrol Egerbe hazamentem vki mas kabatjaban....meg aznap visszamentem, dehat hogy lehet ezt kimagyarazni, szegeny csajszi eleg furan nezett ram...:)))


es akkor azt mar nem is meselem, amikor a sulis kirandulasbol a sajat tatyom helyett az igazgatoet vittem haza, (persze mas varosban lakom) es szinten otthon realizaltuk a csomagtarto folott allva, hogy ez bizony nem az en cuccom...

52. petka
2009. márc. 21. 06:07
Egyszer a szomszédom, aki masszív alkoholista, reggel jött haza az italozásból, de mivel fáradt volt beült a ház előtt álló autójába és elaludt. Egy túlbuzgó szomszéd meg kihívta a rendőröket akik bevitték a pszichiátriára. Ott ugye elveszik a saját ruháit, meg minden holmit ami nála van. Szomszéd, nevezzük K-nak, meg fogta magát és délután egy szál alsónadrágban és zokniban megszökött, és haza kocogott a kórházból. Senkinek nem tűnt fel mivel nyár volt, gondolták sportember. Hazajött és elkezdte berugdalni az ajtaját mivel kulcsa nem volt. Itt kerültem én a képbe. Mondtam neki, hogy ne csináljon hülyeséget, egyszerűbben is lehet. Másszon át az én erkélyemről az ő lakásába. Még létrát is hoztam neki hogy könnyebb legyen fellépni. Csak akkor képzeltem el, hogy mit látnak lent a járókelők. Egy pasi alsógatyában mászik ki az én 3. emeleti erkélyemről, mint a viccekben. Közben még amikor előkészülődött a mászáshoz, megjegyezte hogy milyen szexi vagyok a rucimban, meg az alatta látható bugyimban, és ha BÁRMIRE szükségem lenne, csak szóljak neki. Azóta tegeződünk, mivel az úriember bőven az apám lehetne és előtte magázódtunk.
51. 45f5ce422c (válaszként erre: 45. - Angel9)
2009. márc. 21. 05:57

:)))))))) ez tenyleg nem semmi!!!!!!


amugy en is hajlamos vagyok az ilyesmire....

50. 236fe2f68e (válaszként erre: 49. - Moncsi720404)
2009. febr. 3. 16:11
:)) elegáns jelenet lehett mikor még el is repült :))
49. moncsi720404 (válaszként erre: 48. - 236fe2f68e)
2009. febr. 3. 14:06
Gondolhatod... Ráadásul szépen elegánsan el is tartottam magamtól, hogy ne legyek vizes mikor felhúzom. Még jobban tudott repülni:))))
48. 236fe2f68e (válaszként erre: 47. - Moncsi720404)
2009. febr. 3. 14:02
jaaaj kifekszek :)) én is jártam már meg, hogy a szél kicsapta a kezemből az ernyöt s annak "kitörött a lába" :))
2009. febr. 3. 13:51

Ez éppen ma történt meg velem.

Megyek a városba. Eső esik. Esernyő felhúz(autómata), bemegyek egy boltba, esernyő lehúz. Kilépek a boltból akarom felhúzni az esernyőt, megnyomom a gombot. Látnotok kelett volna: Gomb a kezembe maradt esernyő pedig szépen elszállt. Még az a szerencse, hogy nem jött senki velem szemben. Arról nem is beszélve, hogy körül sem mertem nézni ki lát és ki nem. Az autókban biztos halálra röhögték magukat. Én egy elegáns mozdulattal felvettem, megvizsgáltam és láttam, hogy eltört a műanyag része. Összecsuktam és bele a kukába.

46. 236fe2f68e (válaszként erre: 45. - Angel9)
2009. febr. 3. 13:25
juuj a meglepetés utol ért volna, ha az ajtó elött látod meg az "üzenet rogzítőt"
45. Angel9
2009. febr. 3. 08:53

Az én esetem 2 éve történt.Egy ujságban olvastam a hirdetést ,hogy van eledó üzenetrögzitó.Mivel mindig is akartam egyet gondoltam felhivom.Kerestem egy papirt meg ceruzát hogy felirjam a számot,hogy ne kelljen az egész ujságot magammal vini.De pont a hirdetés feletti számot irtam fel ahol egy hapi szex partnert keresett.

Én csengettem a teloját amikor felvette én megkérdeztem tőle. Mondom olvastam a hirdetését és szeretném tudni ,hogy aktuális e még?

A hapi szerintem furcsálta a dolgot mert igen furcsán válaszolt. De mondta hogy igen.Erre én :Jaj de jó ,mikor talizhatunk? Ő megkérdezte mikor akarom? Hát minnél elöbb mondtam. Megkérdeztem hol lakik ,ő is pont ebben a városban lakott ahol én.Megint mondtam neki hűűű de jó hogy nem kell meszi menni.De már lebeszéltük a találkát is mikor még azért a biztonság kedvéért rákérdeztem az árra? Szóval menyibe fog ez kerülni?Azt mondta majd mindent megbeszélünk délután. Haza jött a párom és mondom neki találtam üzenetrögzitöt a hirdetések között de a hapi szerintem elégé részeg lehetett ,mert elég furcsán beszélt velem.Hát aztán késöbb mutatom a páromnak a hirdetést akkor jöttem rá,te jó ég tiszta hülye vagyok. Égett az arcom de még az a jó hogy észrevettem,mert különben elmentem volna a találkára.


Én azt gondoltam ilyen csak a tévében van: De nem ,én vagyok a példa.

2009. jan. 21. 18:48

Egyszer volt, hol nem volt, nyolcadikos koromban nagyon szerelmes voltam az egyik osztálytársamba.

Mivel ő bukásra állt törciből, megkért éngem, hogy segítsek átmenni. Segítettem neki, dolgoztunk, sikerült is neki. Óra végén odajött hozzám és megköszönte a segítségemet...boldog volt..én is ..és nem akartam, de valahogy hirtelen rászöktem és azt mondtam hangosan "JAJ SANYI ÉN ÚGY SZERETLEK!" ---- hát azt se tudtam, hogy magyarázzam ki magam... :))

43. Alexa77 (válaszként erre: 24. - Ec63a7fc29)
2009. jan. 18. 07:42
Egyszer volt egy nagyon hasonló... Versenyről jöttünk hazafelé a lovakkal Kaposvárról. át a fél országon, persze nehézpótra nem volt jogsim... (a fél világon áthúzgáltam a lovakat már, de azóta sincs, igaz, mások is sokan vannak így, szerencsére viszonylag friss volt a jogszabály és a rendőrök se mindig tudták, hogy mi változott). Toyota Hiace-t vezettem, mögöttem kétlovas utánfutó, benne a lovak, a kocsi hátsó ülésén két kutya (akkor még csak egy kaukázusi, plusz az én német-juhászom), mellettem tesóm. Közúti ellenőrzés. Lehúzódok, de mivel az előttem lévő autót is ellenőrizték, beletelt pár percbe, mire a rendőrök odaértek. Addigra Csillagfény nevű lovam türelmetlen lett, hogy ha már állunk, kiszállni miért nem lehet, és elkezdte a patájával kaparni és döngetni a lószállító padlóját. Fruzsi, a tesóm lova se tűrte sokáig, ő is rákezdett. Jön a rendőr, beszól a letekert ablakon, hogy ellenőrzés, mire két kutya hátul éktelenül elkezd ugatni. Tesóm a kutyákra kiabál, hogy fogják be a szájukat, közben a lószállító majd szétesik. ahogy a két ló kapál odabenn... El lehet képzelni a képet. Mindemellett én vigyorgok a rendőrre, mint a vadalma és várom, hogy szőkeségem hogy húz ki majd a csávából, amit a jogsinélküliségem jelent... Szgény rendőr, teljesen biztosra vehette, hogy eszement társaság vagyunk, plusz láthatóan félt a lovaktól, na meg az őrjöngő két nagy kutya se lehetett bizalomgerjesztő... Gyorsan jó utat kívánt és leintett helyettünk egy másik autót.:-))
2009. jan. 17. 23:49
Volt egy nagyon hülye szokásom:sajnos az akkori párom mellett nem tudtam úgy elmenni,hogy ne markoljak a fenekébe!Ő és az öccse egyforma testalkatra,és arcra is detto!ültem a számítógép előtt,neteztem,mikor a párom azt mondja átmegy az öccséhez a másik szobába,valamiért!ott maradtam egyedül,tovább neteztem mikor én hülye azt hittem,hogy ő jött vissza,csak a periférikus látásomnak köszönhettem,hogy frankón összekevertem őket,mivel mind a kettő ugyanolyan rövidnadrágban volt,nem néztem oda,belemarkoltam az akkor 16 éves öcsike fenekébe!Az meg rám nézett,és kacsintott!Én azt sem tudtam mit csináljak hirtelen!közben megjött a párom is a szobába,és kb fél óráig nem tudtam megszólalni,a röhögéstől!lementünk ebédelni,velem szemben öcsike,majd megkérdezte,hogy jó a seggem?senki nem értette,de elmeséltük később!mindig eszembe jut ha meglátom "öcsikét"!:DDDDD
2009. jan. 17. 23:07
Már van vagy 10 éve, sőt több is amikor egyszer behasaltam a Mc'Donaldsba, de mint a béka úgy terültem ki....nagyon éhes lehettem....szerencsére nem sokan látták, de a barátnőmmel utána röhögőgörcsöt kaptunk.. ....
40. McKenzi (válaszként erre: 17. - Alexa77)
2009. jan. 17. 22:43

5*

nagyon jó:)))

2009. jan. 17. 22:22

Hirtelen ez a storym jut eszembe:

A lépcsőházban köszönés közben kiesett a rágógumi a számból, amit szerencsére az illető nem vett észre, csak azt, hogy valami leesett, és felakarta venni ...írtó ciki volt! :))

2009. jan. 9. 18:10

Főzés.


Nem a főzés az erősségem. Valószínűleg azért, mert elég későn is tanultam meg. Nem vonzott eléggé ahhoz, hogy az előtt sajátítsam el ezt a tudományt, mielőtt égető szükségem lett volna rá. Végül is, mire férjhez mentem, már tudtam. Előbb nem. Emlékszem 10 éves voltam, amikor a húgom született, ekkor adódott először lehetőségem erre a mutatványra. Utólag visszatekintve tényleg mutatványra sikeredett. Történt ugyan is, hogy anyukám akkor jött ki a húgommal a kórházból. Segíteni akartam egy viszonylag egyszerű étel elkészítésével, borsóleves fantázia névvel. Anyukám részletesen elmondta, - ágyban fekve - hogyan is készül a leves. Hozzá fogtam. Arra még tisztán emlékszem, hogy: Tedd fel a borsót kis zsiradékkal.

Ez meg volna. Miután nem emlékeztem pontosan, mi is a következő lépés, és izgultam is egy kicsit, gondoltam jobb, ha még egyszer rákérdezek a főbb folyamatokra. Visszamentem tehát anyuhoz a szobába. Itt szép lassan rákérdeztem mindenre még egyszer. A borsó!! - kiáltott anyukám, ugyan is Ő már érezte azt, amit Én még nem. Égett szag a konyha felől. Mire visszafutottam a konyhába a fazéknak méteres lángja volt. Végig pörgettem a folyamatot a fejemben, és erősen gyanítottam, hogy ennek a résznek nem kell benne lenni. Nem is kellett.

Soha nem láttam még ilyen gyorsan futni apukámat égő fazékkal! Megjegyzem semmilyen fazékkal. Utána mentem, mert tényleg kíváncsi voltam, hogy mi a teendő ilyenkor. Nos. A legnagyobb megdöbbenésemre apukám a homokozónkba kaparta el éppen a fazekat. Ekkor már biztos voltam, hogy ennek nem így kellett volna végződnie, és abban is, hogy ez a lábas soha nem lesz olyan, mint ezelőtt. Ezzel elvágtam magam előtt a tovább haladás útját a főzés felé. Jó sokáig nem is izgatott ez a dolog. Mivel azonban öregszik és komolyodik az ember ennek is eljött az ideje. Nem indult fényesen a konyhatündérségem, már fiatalasszony koromban sem. A férjem nézegette egy darabig az elé tett művemet. Nem vagy éhes?- kérdeztem. De, de hogy nem!- válaszolta- majd tovább nézte a tányért. Valami baj van?- kérdeztem még egyszer. Nem, nincs! - válaszolta- és már meg is merte piszkálni. Akkor miért nem eszel? - kérdeztem kíváncsian. Te, szívem, ennek biztos így kell kinézni?- kérdezte gyanakodva. Persze, hogy így!- válaszoltam határozottan. Ekkor el kezdett enni. (De, majd bevallom, hogy elcsesztem! ) Tehát elkezdtem főzni. A mai napig nem szerettem meg, de csinálom szorgalmasan. És most elérkezettnek látta az időt a kislányom, 15 évesen, hogy pár napja oda jött hozzám, a konyhába, és azt mondta: Úgy meg tanulna főzni! Hát igen!- gondoltam - most ért meg rá a nagylányom, és minden tudományom át fogom adni neki. Oké!- mondtam- akkor ott a hagyma és vágd fel. Erre Ő meghökkent: Hát Én úgy gondoltam, hogy valamit úgy összekevernék valamivel. Ja, akkor menj ki és homokozz egy kicsit.- mondtam és ki is aludt a fény a szememben, ami akkor csillant fel amikor elmondta az óhaját.

Folytattam a főzést tovább és arra gondoltam, hogy kire ütött ez a gyerek?

2008. dec. 2. 09:26

azt mondta a kislányom:-"hogy nem tudom kiköhögni a berekedést"....:D

édespofa volt....

2008. nov. 30. 15:06
ezek nagyon jók!!!:D
2008. nov. 23. 04:12
Ez bizony jó poén lehetett !
2008. nov. 15. 09:42

olaszul ezt a két szót sokáig felcseréltem:

latte-tej

letto-ágy

egyszer aztán egy presszóban kértem eg kávét ággyal:D

(Surdáné?)

2008. júl. 11. 13:42

Jó pár éve történt velem,hogy amikor már jó sok ideje tartogattam a "kicsi dolgomat" és tudtam,hogy még nem tudok hamar hazaérni keresnem kellett egy nyilvános wc.-t.Ja,és nem volt elég az a már-már tarthatatlan dolog,ráadásul az eső is szakadt,no meg tele voltam motyóval.Amikor sikeresen megtaláltam a célt-ami nem volt egyszerű-pillanatnyi örömöm hamar elszállt,mivel az összes csomagomat+esernyőt is be kellett vinnem az egyébként is szikrányi fickébe.Na,de nem is ez a poén,hanem hogy "menet"közben önálló életre kelt és teljes terjedelmében kinyilt azaz átkozott esernyő!Nahát,azt azért senkinek sem kívánom,amit akkor átéltem!Ráadásul alig tudtam becsukni az esernyőt,beakadt a w.c.kétoldalába.

Most már csak nevetek rajta,de akkor igazán nem volt gyenge ezt átélni.Ha valaki vizuálisan elképzeli megérti mit éltem át.:o)

2008. júl. 10. 14:30
Egyszer én is jártam így. Több napos lovasversenyen voltunk, amikor én leginkább a kocsiban szoktam aludni, mert egyrészt a szállás drága, másrészt idegen helyen nem szívesen hagyom magára a lovat. Odaparkolok a boxa mellé, így őt is biztonságban tudom, nekem meg elég kényelmes, mert a Toyota Hiace hátuljában kényelmesen elférek a csomagokkal együtt. Egyik este felmentem fürödni a faluházba (ott volt zuhanyozási lehetőség) aztán mentem vissza a kocsihoz, hogy indulok a lóhoz meg aludni. Kezemben millió cucc, törölköző, tusfürdő, stb. plusz a mindig velem lévő kutyám póráza. Nyitnám a kocsit, nem fordul el a kulcs. Körbejárom, másik ajtónál próbálkozom, semmi. Kellett vagy 5 perc, mire rájöttem, hogy kettővel odébb parkolok, valaki más Hiace-át akartam kinyitni. Full ciki volt.
2008. júl. 10. 11:24
Bevásároltam, mentem a parkolóba, nyitom, pontosabban csak nyitnám az autót, de a kulcs nem akart elfordulni a zárban. Próbálom újból, semmi. Na, hívhatom a párom, hogy jöjjön értem, mert valami gond van! Akkor tűnt fel, hogy nem is az én autómmal próbálkoztam! Hát így még nem néztem be semmit!
30. 53cc09e608 (válaszként erre: 25. - 1e8f358d6a)
2008. júl. 10. 11:05
Huuu ez kellemetlen lehetett nagyon !
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook